(YAYINDA) Heartbroken Kid İle Yüz Yüze #2 : Rise Above Hate

Kras Mazov

Tractatus
Konular
33
Beğeni sayısı
1,179
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Tam istediğim türden bir uzunlukta olmuş program bir de 1.5 hıza alınca rahat akıyor. Bu arada Sinan Engin rpsi kalite koktu. Moderatörün sesi bir tık zayıf gelmiş ya Bursa lobisi biraz sesli konuşsun. Bu seri böyle devam etsin hep çok sevdim elinize sağlık.

Konular
192
Beğeni sayısı
1,066
PG Nakit
1,240
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Sorduğum soruların dakikasını öğrensem iyi olurdu.
Bunu yeni gördüm ama cevap vermeden de edemeyeceğim. Program zaten 30-35 dakika, programı yayınlayan arkadaşın ertesi sabah sınavı, benim de işim olmasına rağmen kaydedip yayınladık, soru soran arkadaşları fazla bekletmeyelim dinlesinler diyerekten. Kendi sorunuza verilen cevapları dinleyip kapatacaksanız bir daha hiç girmeyelim abiciğim bu toplara. Şizofren gibi kendi kendimize konuşmuyoruz herhalde.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
350
Beğeni sayısı
860
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Bunu yeni gördüm ama cevap vermeden de edemeyeceğim. Program zaten 30-35 dakika, programı yayınlayan arkadaşın ertesi sabah sınavı, benim de işim olmasına rağmen kaydedip yayınladık, soru soran arkadaşları fazla bekletmeyelim dinlesinler diyerekten. Kendi sorunuza verilen cevapları dinleyip kapatacaksanız bir daha hiç girmeyelim abiciğim bu toplara. Şizofren gibi kendi kendimize konuşmuyoruz herhalde.
Hoca ben o sorunu hallettim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
200
Beğeni sayısı
1,035
PG Nakit
380
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
1
Hukuka giriş... BB bekliyoruz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: