Promo Çeviri l Cactus Jack(Mick Foley) Tarihin En İyi Promolarından Birini Kesiyor

Baroš

🦁
Konular
85
Beğeni sayısı
398
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk

ECW soyunma odasındaki herkesten daha fazla, Tommy Dreamer, belki de güreş endüstrisindeki herkesten daha fazla bedel ödemeye hazırsın. Terlemek, kanamak, acı çekmek. Bu haçı taşımaya hazırsın. Ben de Tommy'ye şunu söylüyorum: YAPMAYIN! Çünkü onlar adına fedakarlık yapmak ve o çarmıhı taşımak için... bu benim de acı çekmem gerektiği anlamına geliyor. Ben de sana tecrübelerimin bir sesi olarak bunların buna değmediğini söylüyorum Tommy. ONLAR BUNA DEĞER DEĞİL! Görüyorsun ki seçme şansın var: BEN DEĞİL! Çivilerden yatağımı yaptım ve şimdi üzerine bomba atılmaktan başka seçeneğim yok. Ama Tommy'yi görüyorsun, dünya sana gülümsüyor. Güreş işi sana gülümsüyor. VE BUNA CEVABINIZI ÇEKMEYİN! Sizi hayatımın çok önemli bir noktasına geri götüreceğim; bir şeye inandığım bir zamana. Yüzümün ve ismimin bir fark yarattığını düşündüğüm bir dönem. Geceyi hatırlıyor musun, Tommy Dreamer, çünkü o benim kafatasıma, kalbime ve yaşadığım her kâbusa gömülü. Terry Funk kırık bir şişeyi alıp Cactus Jack'i dilimlemeye başladığında acı o kadar büyüktü ki sana karşı dürüst olacağım Tommy. Acı o kadar fazlaydı ki, vazgeçiyorum demek istedim, Terry Funk, veriyorum, bayrağı sallıyorum ve ben bir korkağım, lütfen beni artık kesmeyin. Sonra kurtarıcı zarafetimi gördüm. Görüyorsun Tommy, o seyircilere, hayran kalabalığa baktım ve hayatımı değiştiren iki basit kelime gördüm. 'Cane Dewey'. Birisi 'Cane Dewey' yazan bir tabela yapmak için zaman, çaba ve düşünce harcamıştı ve ben de etrafta başka insanları gördüm, hayatımın her anı durup bu tabelaya ve vücuduma yayılan acıya odaklanmıştı. uzak bir anıya dönüştü; yerini kafatasıma yerleşecek acı aldı; ÖLÜM GÜNÜME KADAR! 'Cane Dewey'. 'Cane Dewey'. Dewey Foley üç yaşında bir çocuk, SİZ HASTA O.ÇOCUKLARI! Kalbimi söktün, inandığım her şeyi aldın ve lanet tuvalete attın. Kalbimi temizledin, ruhumu temizledin ve şimdi arkama yaslanıp başkalarının da aynı hatayı yaptığını görmek beni rahatsız ediyor. Görüyorsun Tommy Dreamer, küçük oğlumun hayatımın her gününde 'Baba, Atlanta'yı özlüyorum' demesini dinlemek zorundayım ve ben de 'Bu çok kötü evlat, çünkü baban Viktorya döneminden kalma bir evi bir eşofmanla takas etti' diyorum. Long Island'da. Baban Philadelphia'daki küçük bir rehinci dükkanında çalışan bir pislik için çalışmak üzere yüz. bin dolarlık bir sözleşmeyi, garantili parayı, sigortayı, saygıyı ve dünyanın en büyük adamının noktalı çizgideki ismini takas etti. . Kırgın olmamı beklemiyorsun değil mi? Tommy, kalbini açtığında, ruhunu açtığında ve her şey boka sardığında, bu Jack'i çok kötü bir çocuk haline getiriyor. Ve bu yüzden, bu saldırganlıkları sizden çıkarmadan önce size şunu söylüyorum: geleceğinize bakın ve zorlu hayatın bir YALAN olduğunu, arkamdaki bu mektupların bariz bir yalan olduğunu, orada oturan hayranların ve 'O bir hardcore, o bir hardcore' de, eğer ateş altında olsaydın sana işemezdi, seni bencil o. çocuğu! Ama Tommy'yi anlamanı istiyorum, her ne kadar seni defalarca incitmiş olsa da Raven, kalbinin derinliklerinde burada beslediğim nefretin sana karşı olmadığını anlamanı istiyor. Hayır, hayır, çok uzakta. Görüyorsun ya Tommy, bunu senden nefret ettiğim için yapmıyorum, seni seviyorum dostum! Senin için sadece en iyisini istiyorum ama WCW'nin numaranı aradığını ve senin 'Hayır, teşekkür ederim' dediğini duyduğumda, bu kanımı donduruyor. ECW arenasındaki o gece kadar soğuk. Ve bu yüzden ahlaki bir yükümlülüğüm var - Görüyorsun Tommy, ben doğruluğun yolundayım ve dürüst adamlar çok fazla güce sahiptir. Yani eğer seni YÜZÜNÜZDEN o telefon görüşmesine sürüklemem ve ödemeli numarayı çevirmem gerekirse ve 'Merhaba Eric, benim Cactus, köprümü yaktığımı bilsem de asla geri alınmayacağım' demem gerekirse kollarını açarak - ECW gömleğini bir çift yeşil pantolon askısıyla memnuniyetle takas edecek bir güreşçim var.' Ve Tommy, Eric Amca'nın 'Evine hoş geldin Tommy Dreamer, evine hoş geldin' dediğinde kulağındaki sesi düşün. Haklı olmayı seviyorum.​

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: