Jahrein, HTalks'a Ana Avrat Sövdü

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
57
Beğeni sayısı
256
PG Nakit
50
Favori Güreşçi
John Cena
İkisini de sevmem. Htalks, manitasi ekip arkadaşının annesine giriştikten sonra mala yatıp nasıl bir karakter olduğunu göstermişti. Üstüne üstlük chatinde kendisine en ufak bir eleştiri gelince girdiği tripler de cabası.

Yine de bunların hiç birisi bu şekilde ağır küfürü hak ettiği anlamına gelmiyor. Jahrein'in tüm parasını pulunu alır umarım. Jahrein sanki tüm insanlığın ID'i gibi (Freud Psikanalitik kuramdan bahsediyorum) tüm kötü niyetleri, tüm sapık davranışları, tüm fantezileri bu adamda birleşmiş. İncelenmesi gereken bir herif.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu arada Jaho evet fazla küfür etmiş ama burada hanginize AKP'li desek, o kadar delirirsiniz ya. Hele ki bununla ilgili soruşturmanız olmasına rağmen böyle deseler, o zaman hiçbirininizi düşünemiyorum. Bu konuda yazılan çoğu yorumu da, videoyu izlemeden yapılmış olduğunu düşünüyorum. Size Jaho'yu sevin demiyorum ama sırf ona olan öfkenizden de neredeyse KK savunacak hale geldiniz yani.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
0
Twitch kitlesinin özellikle OG diyebileceğimiz eski tayfanın her bi bokun sahibi olduğuna inanması paranoyaklığının yıkılması için güzel bi olay aslında.

HTalks sevmem fazla ama Jahrein gibi sağdan sola soldan sağa 360 derece dönen bir zat için AKP’lisin demek bence çok abes bi yorum diil. Her ne olursa olsun şöyle tepki vermek sadece ezikliğini gösteriyor beyefendinin.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura