Merhaba, Ben Batuhan Batrix.

Batrix

Medya Patronu
Konular
4
Beğeni sayısı
19
PG Nakit
0

merhaba, ben batuhan batrix. bu sözü neredeyse 5-6 yıldır, bu nicki de 13 yıldır kullanmaktayım. bu hayat oyununda 22. seviyedeyim ve cemiyetimize izmir'in foça denilen bi kasabasından katılıyorum, aynı zamanda karşıyaka'da da yaşamaktayım. saygıdeğer dostum yavuzerimin ( @Beast Incarnate ) ricasıyla buralara kendimi attım, aktif olmayı hedefliyorum, olacağım da!

2022 yılından itibaren üniversiteden mezun olmamla beraber artık hayatımda okul diye bir şey kalmadı.
ek olarak da 2022 mart ayından beri yüzme sporuna bir ilgi alanım oluştu, hobi amaçlı yüzüyorum. yüzme iyidir, sevin

2009 yılından bu yana PW takip ediyorum, o meşhur FOX tayfadanım. Ve işin güzel tarafı da 2009 yılından beri The Rock fanıyım, 2011'deki geri dönüşünü soluksuz bir şekilde izledim ve hayatımın en güzel zamanlarını The Rock'ın geri dönmesiyle yaşadım...

roleplay oyunları oynamayı seviyorum, SA-MP platformu üzerinden roleplay oyunlarına ilgim var, 6.5 yıldır medya kuruluşu yöneticisi rolü yapıyorum, bu roleplay dünyasında ruh hastalığı demek. bir ruh hastasıyım. benimle roleplay oynamak isterseniz forumdan veya discorddan ulaşabilirsiniz. (discord: batrix)

roleplay'in yanı sıra fifa ve tomb raider delisiyim, bol bol fifa oynayıp sinirden çıldırmak hobilerim arasındadır...

medya demişken, mesleğim çok yakın zamanda medya üzerine olacak. çok yakında bir medya ajansında editör olarak göreve başlayacağım, bunun olacağına inanıyorum, inancımın peşinden gidiyorum. medya sektörü üzerine ilgim çok fazla, işinde duayen gazetecilerin bana söylediğine göre "medya zehrini" fazlasıyla yedim ve bana söylenenler, medya mesleği dışındaki mesleklerde pek de başarılı olamayacağım yönünde... bu yüzden beni bir medya mensubu olarak görebilirsiniz. bu işe girdiğimde ilk işim buraya "BAŞARDIM!" yazmak olacak...

yediğim medya zehrini zamanla bu foruma da salmayı planlıyorum, türk medyası hakkında düşüncelerimi, medyanın altın çağı olarak düşündüğüm 90'lı yılları ve 2000'li yılların başlarını değerlendireceğim makaleler yayınlayacağım.

şimdilik aklıma gelenler bunlar, sizleri seviyorum

spoiler'a da bir fotoğrafımı bırakayım bari, bakmasanız da olur yani
IMG_1690.jpg

Click here to login using your socials account