Galatasaray Olmasa Ne Yapacaktık?

Punk City

kralkaya
Konular
411
Beğeni sayısı
335
PG Nakit
275
RPG Karakteri
CM Punk
Favori Güreşçi
CM Punk
Arkadaşlar çok ciddi soruyorum biz olmasaydık bu ülke puanı nolacaktı? Beşiktaş'a 4-5 tane tıklatıyorlar e Fener geliyor Nudwjeıqj32ı3j diye bir takım 6 atıyor falan nolacak böyle?​

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin her sezon yarıştığı teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil bir ligde sadece futbol konuşurduk herhalde.
Teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil müsabakalarda neler olabileceği son 2 gündür gözler önüne iyice serildi diye düşünüyordum

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,063
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil müsabakalarda neler olabileceği son 2 gündür gözler önüne iyice serildi diye düşünüyordum
Teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil müsabakalarda ofsayt teknolojisine isyan eden arsızları görüyoruz mesela, böyle müsabakalara izin vermiyorsunuz ki görelim. :d

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
Resmi olarak cevaplar, taştaş geçer... Twitter'daki Samoş ve Nizamettin Güvenç karışımı bu adam vallahi razıyız internet aleminin en iyi çarı bu Yavuzer.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil müsabakalarda ofsayt teknolojisine isyan eden arsızları görüyoruz mesela, böyle müsabakalara izin vermiyorsunuz ki görelim. :d
Teşviksiz, eyyamsız, tarafsız ve adil müsabakalarda da hatalı kararlar verilebiliyor, bunların peşine gidip sorgulamak herkesin en doğal hakkı. UEFA’da bu işler Ceferin’in kulüp başkanlarına parmak sallayacağı raddelere zaten gelmez problem yok :ddd

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu hale gelen ve getiren adamın Galatasaraylı olması dışında da problem yok :d
Mezarın üstüne bir demet mersin atan adamdan bahsediyorsun yani… Bu ülkede bu sporun içinden Yıldırım Demirören, Mehmet Ali Aydınlar gibileri geçti hatırlatırım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: