Kolpaçino 4'ten Fragman Geldi

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Jon Snow hortlayınca eyvallah da Ekrem Abi hortlayınca mı sorun var? Harbici galasına gideriz bu filmin galasına.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Ekrem abinin ölmemesi falan garip geldi bana. Soft reboot tarzı bir şey mi oldu ne oldu meraklandım lan. Kolpaçino Cinematic Universe gelir mi?
Fragmanda başka bir şey kaçırdım mı bilmiyorum ama fragmandaki Ekrem Abi sahnesinin hem sahnedeki ambiyans, hem de Ekrem Abi’nin dış görünüşünden dolayı flashback olduğu belli oluyor ya. Diğer sahnelerde de Ekrem Abi’nin ismi geçiyor ama muhtemelen eskiden yaşanan bir muhabbete bağlayacaklar hikayeyi.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,564
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ganyotçu ve Volkan Başaran yok diye ikisinin karışımını nereden buldun da getirdin Şafak ağabey?

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,212
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu arada fragman beni bayağı hypeladı başıma bir şey gelmeyecekse, o kadar da kötü bir film olmayacaktır diye düşünüyorum. Mehmet Ali Erbil’i sevmesem de Maskeli Beşler Kıbrıs’tan kalan bir KUMARBAZ tecrübesi var, fragmandaki sahnesinde görünce o vibeı direkt verdi bana mesela.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
qawasfklşajlfkjasfoıawjşfslkjlaskjfalksjfa tatlıses'in kurşunlar arasında ayakta durması bağırttı fragman gayet KOLPAÇİNO tadında duruyor sardı bekliyoruz

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: