"Atatürk'ün Partisi Bunu Hak Etmiyor"

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
CHP'li olmayan bir kişinin CHP hakkında bu denli radikal yorumlar yapması yanlış. Ben MP veya ZP hakkında bunların başkanı değişsin demiyorum. Veya başka bir parti için.
Sen demiyorsun diye Özer veya bir başkası demeyecek diye bir şey yok. İsteyen istediği söyler burası özgür bir platform. Terör sempatizanlığı yapılmadığı sürece.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
%48 oyu sen almadın yalnız, %1 alamaz dediğin Kılıçdaroğlu aldı.
21 senedir ülkeye kan kusturan birinin karşısına zorla çıkmış, insanların üzerinde "bakın bu son şansınız ha bana oy vermezseniz ülke yandı, bitti, kül oldu" diye korku oluşturmuş bir aday. 2. turda Zafer Partisi Kılıçdaroğlu'nu desteklemeseydi o yüzde 48'i de alamazdı ayrıca. Özdağ-Kılıçdaroğlu birlikteliği kaç bin kişiyi sandığa gitmemezlik yapmaktan vazgeçirdi, Kılıçdaroğlu'na kaç bin oy kazandırdı ona bakmak lazım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Sen demiyorsun diye Özer veya bir başkası demeyecek diye bir şey yok. İsteyen istediği söyler burası özgür bir platform. Terör sempatizanlığı yapılmadığı sürece.
Ben zaten platformun özgürlüğüne laf vurmuyorum yalnız. Bir muhalif desteklemediği muhalefet partisini kendi eliyle yıpratıyorsa kendi kendine kalmış bir durumdur.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Ben zaten platformun özgürlüğüne laf vurmuyorum yalnız. Bir muhalif desteklemediği muhalefet partisini kendi eliyle yıpratıyorsa kendi kendine kalmış bir durumdur.
Yıllardır en sevmediğim muhabbet de bu ha. "Bunu destekliyorsun benim desteklediğime laf ediyorsun." Birader benim bir şeyi eleştirmem için illa onu desteklemem mi lazım? Muhalif biri başka bir muhalefeti eleştiremez mi, yanlışlarını söylemez mi? Siz bu kafayla devam edin böyle. Böyle daha çoooook Tayyip'in iktidarını görürsünüz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
21 senedir ülkeye kan kusturan birinin karşısına zorla çıkmış, insanların üzerinde "bakın bu son şansınız ha bana oy vermezseniz ülke yandı, bitti, kül oldu" diye korku oluşturmuş bir aday. 2. turda Zafer Partisi Kılıçdaroğlu'nu desteklemeseydi o yüzde 48'i de alamazdı ayrıca. Özdağ-Kılıçdaroğlu birlikteliği kaç bin kişiyi sandığa gitmemezlik yapmaktan vazgeçirdi, Kılıçdaroğlu'na kaç bin oy kazandırdı ona bakmak lazım.
Dolar 30 lira olacak dedi oldu, benzin 50 lira olacak dedi oldu, mültecilerin sayısı 20 milyona yaklaşacak dedi oldu. Daha nasıl yandı bitti durumu olması gerekiyor? Ben İmamoğlu ve ekibini desteklemesem de Cumhurbaşkanlığı ve yerel seçimlerde destekleyeceğim, ülkede öyle ahım şahım bir serbestlik olmadığı için en güçlü partiyi desteklemek mantikli. Istanbul'da Zafer'e, IYIP'ye, MP'ne oy veren bir kişi olsam ve AKP ben gibiler sayesinde secim kazanıp istemediğim şeyleri yaparsa (Kanal İstanbul en büyük ornek) benim eleştirmeye yüzüm olmaz açıkçası. Ha ülke tam anlamıyla bir demokratik ülke olur o zaman görüşlerimizi daha serbest savunuruz ve icraate dökeriz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yıllardır en sevmediğim muhabbet de bu ha. "Bunu destekliyorsun benim desteklediğime laf ediyorsun." Birader benim bir şeyi eleştirmem için illa onu desteklemem mi lazım? Muhalif biri başka bir muhalefeti eleştiremez mi, yanlışlarını söylemez mi? Siz bu kafayla devam edin böyle. Böyle daha çoooook Tayyip'in iktidarını görürsünüz.
Bazı kitlelerin CHP'ye yönelik saldırısı eleştiriyi de aştı, direkt troll örgütlenmesi var. KK'nun postlarinin altına sistematik dekilde istifa yorumu yazanlar CHP'li olsa iyiydi, bahsettiğim partileri destekleyen kişilerdi genelde. Ben artık niyetlerinin kötü olduğunu düşünüyorum. Aynısı Özgür Özel'e de yapılıyor. Adam daha 1 aylık başkan olmasına rağmen.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Dolar 30 lira olacak dedi oldu, benzin 50 lira olacak dedi oldu, mültecilerin sayısı 20 milyona yaklaşacak dedi oldu. Daha nasıl yandı bitti durumu olması gerekiyor? Ben İmamoğlu ve ekibini desteklemesem de Cumhurbaşkanlığı ve yerel seçimlerde destekleyeceğim, ülkede öyle ahım şahım bir serbestlik olmadığı için en güçlü partiyi desteklemek mantikli. Istanbul'da Zafer'e, IYIP'ye, MP'ne oy veren bir kişi olsam ve AKP ben gibiler sayesinde secim kazanıp istemediğim şeyleri yaparsa (Kanal İstanbul en büyük ornek) benim eleştirmeye yüzüm olmaz açıkçası. Ha ülke tam anlamıyla bir demokratik ülke olur o zaman görüşlerimizi daha serbest savunuruz ve icraate dökeriz.
images

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
Bu KK "nasıl olsa Erdoğan'dan bıktılar tıpış tıpış gelip bana oy verecekler" mantığıyla seçim kazanmaya çalıştı. Bir akıllı kendisi zannediyor herhalde. Bu mentaliteyle seçim süreci yürütüp Demirtaş'a ve Kavala'ya selam çakarak, listelerine DEVA-Gelecek-Saadet gibi paralel ve siyasal islam uzantısı toxic partilerin mv adaylarını yazarak, sandıklara sahip çıkmayarak olmuyor bu işler kimse kusra bakmasın. Sonra kaybedince de "celladına aşık olmuşsa bir milleeeeğğğğğtttt" ayağı çekerler.

Badger

kralkaya
Konular
491
Beğeni sayısı
520
PG Nakit
560
Favori Güreşçi
Triple H
CHP trolleri AKP trollerinden daha tehlikeli olmaya başladı bu ülkede aga.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: