CM Punk'ın Yaladığı Tükürükleri Paylaşma Konusu

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,838
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Hocam kesilen promoda "Blood money covered dick" diyemez çünkü WWE'de küfür yasak.

Açık konuşmak gerekirse umrumda değil. Ring dışı karaktere bakacak olursak CM Punk aralarında en sicili temiz insandır. Tavizcisinden tutun, cinayet işleyen, mapus yatan, ırkçılık yapan, cinsiyetçi, homofobik insanlar var bu sektörde. Şimdi ne alaka diyeceksin ama bu adamın kişiliği karakteri evvela bu olabilir ama arenaya adımını attığında insanlar çılgınlar gibi adını haykırıyorsa demek ki bu adamın bir kerameti var. Ben ringde izlediğim CM Punk'tan haz alıyorum ve beni lise yıllarıma götürüyor. Siciline baktığımızda WWE'ye ona buna laf atmak dışında bir suçu var mı? Yok. O zaman sorun da yok. Ne Triple H ne CM Punk ne de Tony Khan benim babamın oğlu değil. WWE benim namusum değil. Ben işe bakarım. Ki tarafları da bu atmosfere rağmen anlaşmaya vardıkları için kutlarım. Profesyonel olmak bunu gerektirir. Olursa şaşırmam ama ben CM Punk'ın WWE'de daha komtrolü ilerleyeceği kanaatindeyim. Çünkü orada oturmuş bir arka alan sistemi var. Punk'ın eski ahbapları var. Belli bir otorite var. AEW'da da bu olmuş olsaydı şayet çok daha farklı bir atmosfer olurdu.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
ama arenaya adımını attığında insanlar çılgınlar gibi adını haykırıyorsa demek ki bu adamın bir kerameti var. Ben ringde izlediğim CM Punk'tan haz alıyorum ve beni lise yıllarıma götürüyor.
Arka alana adımını attığında insanlar isyan ediyorsa demek ki bu adamda bir bokluk var derim. Ben sürekli örnek aldığım haksızlığa başkaldıran, diğer güreşçilerin de hakkını savunan CM Punk'tan haz alır onu idol edinirdim. İstediği olmayınca bebek gibi ağlayan, diğer güreşçiler hürmet göstermeyince zorbalayan ve zorda kalınca tükürdüğünü gargara yapan CM Punk beni lise yıllarıma götüremiyor maalesef. Birini onaylamamak için yüz kızartıcı suç işlemesine gerek yok.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Belli bir otorite var. AEW'da da bu olmuş olsaydı şayet çok daha farklı bir atmosfer olurdu.
AEW'da da belli bir otorite vardı ama orta yaş krizi yaşayan megaloman bir abimiz basının önünde arka alanda yaşanan tüm hadiseleri kamuoyuna sunmayı tercih edip o otoriteyi delerek kendi otoritesini kurmayı denedi. Şirket amatör Punk fazla profesyonel evet.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,838
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
AEW'da da belli bir otorite vardı ama orta yaş krizi yaşayan megaloman bir abimiz basının önünde arka alanda yaşanan tüm hadiseleri kamuoyuna sunmayı tercih edip o otoriteyi delerek kendi otoritesini kurmayı denedi. Şirket amatör Punk fazla profesyonel evet.

Punk - Elite kavgasında elbet Punk'ın da hataları var. Ancak gerilimin bu denli tırmanmasında bütün suç AEW'nun.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,060
Beğeni sayısı
1,042
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Punk - Elite kavgasında elbet Punk'ın da hataları var. Ancak gerilimin bu denli tırmanmasında bütün suç AEW'nun.
Şirket arka alanda yumruk yumruğa kavga başlatmasına rağmen onu affedip üstüne kendisiyle sıkıntısı olan herkesten ayrı kalabileceği bir şov yarattı, ve Punk orada da problem yaratmayı bir şekilde becerebildi. Fanlar AEW süreci iyi yönetti diyebilmek için Punk'ın sevmediği herkesin kovulmasını bekliyordu sanırım.

fetiborn41

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
200
Favori Güreşçi
Kevin Owens
Bu Punk'ın WWE'ye 10 yıl içindeki ilk dönüşü bile değil dostlar. Daha çok tükürecektir, önümüzdeki 6 ay içinde UFC geçmişi olan biri üzerinden UFC'ye ve AEW'ya bol bol laf çakmasını bekliyorum.

PS: 10 yıl içindeki ilk dönüşü:

Danke

🍓
Konular
21
Beğeni sayısı
360
PG Nakit
125
Favori Güreşçi
Tama Tonga
Triple H ve diğer üst kademe yöneticileri CM Punk'ın ne olduğunu bilmiyor siz biliyorsunuz tamamdır. 🤣 Bu kadar kasmayın tadını çıkartın bazı şeylerin.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: