Football Manager Tartışma Konusu

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
Mustafakemalpaşaspor Belediye
image.png

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hocam bu arada sizce geçen seneki transferlerim nasıl? Fiyata göre sıralandırdım, Onana'yı falan da sildim görselden ben almadığım için.
bwYUFiV.png
Kalecinin profili üstte görmüştüm, o profile bu bonservis gayet makul geldi bana. Abdülkadir’in bölgesine çok daha potansiyelli ve kaliteli alternatifler bulabilirdin bence o paraya. Ama genel anlamda fiyat/performans açısından gayet iyi transferler olmuş. Satış kısmında ise Gedson ve Rosier’den daha iyi paralar kazanabilirmişsin aslında. Bir de Gedson’un reeldeki maddesi oyunda da mutlaka vardır, o açıdan bakınca Gedson’a göre çok çok az para kazanmışsın bence. Gerçi oyun içinde profili, gelişimi vs. tam olarak nasıldı bilmiyorum da.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
682
Beğeni sayısı
792
PG Nakit
1,105
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Kalecinin profili üstte görmüştüm, o profile bu bonservis gayet makul geldi bana. Abdülkadir’in bölgesine çok daha potansiyelli ve kaliteli alternatifler bulabilirdin bence o paraya. Ama genel anlamda fiyat/performans açısından gayet iyi transferler olmuş. Satış kısmında ise Gedson ve Rosier’den daha iyi paralar kazanabilirmişsin aslında. Bir de Gedson’un reeldeki maddesi oyunda da mutlaka vardır, o açıdan bakınca Gedson’a göre çok çok az para kazanmışsın bence. Gerçi oyun içinde profili, gelişimi vs. tam olarak nasıldı bilmiyorum da.
Bana bütün parayı aldılar diye gecenin 5'inde ağlıyordu. Yarısını direkt Benfica almış zaten.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,270
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bana bütün parayı aldılar diye gecenin 5'inde ağlıyordu. Yarısını direkt Benfica almış zaten.
Reelde de zaten sonraki satıştan %50 pay alacak Benfica, ben de o şekilde düşündüğüm için bu yorumu yaptım. Talihsiz bir satış olmuş, bi de oyunun başlangıç database’inde bildiğim kadarıyla takımda piyasa değeri en yüksek oyuncu Gedson. Böyle bakınca daha da üzücü oluyor.

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
725
Yok pahasına satmam lazımdı maaşları çok olduğu için. Ve gelen para da bütçe yerine direkt mali duruma gidiyordu, bu oyunda biraz fazla kayyum atandığı için oyuncuları yok pahasına da olsa sattım. Bu da yeni sezon transferlerim hocam, isterseniz buna da bir bakabilirsiniz.
image.png

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
682
Beğeni sayısı
792
PG Nakit
1,105
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Dzeko ile Batshuayi'yi çift forvet oynatıyorum diye 11 milyona enayi gibi Bamford çektim. Lavuk Umut Nayir'in yedeğine düştü, Bamford'un oyuna aldığım bir zaman Batshuayi'de onun taktiksel rolü kalmış. (Bamford'u PYF olarak oynatıyordum.) Batshuayi 16 maçta 20 gol 2 asist yaptı, Bamford rezervde beklemesine rağmen takımın kaderini değiştirdi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: