Football Manager Tartışma Konusu

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Arkadaşlar FM23 için lisans yaması yaptım isteyen varsa paylaşabilirim oynanabilen her ligin hem lig hem takımlar yönünde lisansları var. Aynı zamanda uluslararası kupaların da var.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
369
Beğeni sayısı
350
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns

gm3n8ll.jpg

Salford City'i seviyorum. İlk üç sezonda üç şampiyonlukla Premier League'e çıkış, PL'de ilk sezonu 7.bitirip ek kontenjan şansıyla Avrupa Ligi'ne katılım ve şu an 24. Haftasında Man City'e 5 puan fark atmış olan o kadro. Sadece 86 Milyon Euro'ya kuruldu.​

slade

unbesiegt
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
500
RPG Karakteri
Jinder Mahal
Favori Güreşçi
GUNTHER
Milli takım yönetmek acayip sarıyor. Hem sürekli uğraşmıyorsun ama uğraşınca da maçlar kritik olduğu için tam detay ayarlaman lazım. Acayip zevk alıyorum. Demin wc yarı finalinde uruguay kariyerimde ingiltere 4-0 elime verdi mesela.

keremkkcu

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
0
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Jeff Hardy
Netflix’ten FM24 Mobile oynuyoruz. Ajax kariyeri açtık aynı anda Fildişi’nin de TD’siyiz. Takıma da Bellerin, Gyökeres, Goudmijn gibi transferler çektik sarıyor oyun bayağı.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,327
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Baba GamePass alın ya. Çıktığı gibi direkt Game Pass'e ekleniyor FM oyunları. 25 de aynı şekilde eklenecek %80-90 ihtimalle bir sürpriz olmazsa.
Baba ilk ay öyle denedim zaten ilk üyeliğim diye 6 TLye mi ne aldım ama süresi bitince saldım. Öyle çok oyun oynayan biri olmadığım için FM için GamePass almak çok makul gelmiyor be.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: