Football Manager Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Re7o

Capeless Crusader
Konular
257
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
otog17t.jpg

Soran olursa Samsunlu bi manyak geldi, bizi kepaze etti dersiniz.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yarım sezonda yenilmezlik taktiği bulduk oyunda kendi kendimize. Böyle bir vaka yaşayınca FM bağımlıları grubunu kafada sorgulamaya başladım.

Baroš

freakin
Konular
83
Beğeni sayısı
368
PG Nakit
1,555
Favori Güreşçi
CM Punk
Şu oyundaki regista fetişi bir tek bende var sanıyordum. Journeyman kariyerimde Sivasspor'dayken Konya'dan NIKO RAK çözüp çocuğu regista yapmıştık anasını satayım.
Regista konusu açılmışken hemen öneri yapayım. Maxime Lopez vardı Sassuolo'da, 23'te regista olarak kullanıyordum. Şu an Fiorentina'da olması lazım, ortalama avrupa takımları veya üç büyüklerde kariyer yapan varsa değerlendirsin.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Regista konusu açılmışken hemen öneri yapayım. Maxime Lopez vardı Sassuolo'da, 23'te regista olarak kullanıyordum. Şu an Fiorentina'da olması lazım, ortalama avrupa takımları veya üç büyüklerde kariyer yapan varsa değerlendirsin.
Yazdık kenara Acun Ilıcalı-Jaden Philogene şekli dosto. Journeymani bitirdikten sonra adet yerini bulsun diye GS kariyeri yapacağım o kariyer için aklımda bulunsun, eyvallah öneri için.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
257
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
Yazdık kenara Acun Ilıcalı-Jaden Philogene şekli dosto. Journeymani bitirdikten sonra adet yerini bulsun diye GS kariyeri yapacağım o kariyer için aklımda bulunsun, eyvallah öneri için.
Philogene her kariyerde alınacak adam ya. 2030 yılındayım adam bana ŞL deplasman maçı çözüyor büyük topçu.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
257
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock
Oyuna güncelleme geldi 3.3GB Boyutunda. Data güncellemesi, bedava futbolcu alma taktiğinin düzeltilmesi, Türk takımlarının transfer döneminin son gününde tüm kadroyu kayıt ettirmemesi hatasının düzeltilmesi gibi şeyler gelmiş.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Oyuna güncelleme geldi 3.3GB Boyutunda. Data güncellemesi, bedava futbolcu alma taktiğinin düzeltilmesi, Türk takımlarının transfer döneminin son gününde tüm kadroyu kayıt ettirmemesi gibi şeyler gelmiş.

Şimdi yaptım ben de o güncellemeyi, bugün olacağından haberim yoktu. O bedava oyuncu alma bugı harbi çok büyük rezillikti ya, FM'yi tekellikten edecek bir oyun çıkması lazım yoksa bunlar daha çok böyle sallamasyon iş yapmaya devam ederler.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
image.png

8/8'lik muazzam galibiyet serili lig yolundan sonra üst turlarda sırayla Newcastle, Benfica, Tottenham ve finalde de Erol Bulut'un Bayer Leverkusen'ini (evet Erol Bulut'un) ikinci yarıdaki başarılı taktik stratejilerimizle kazanıp UEFA Avrupa Ligi'ni müzemize götürüyoruz...

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: