Football Manager Tartışma Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,272
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
image.png

Sezon ortasında Marsilya'ya fena satış koyduk ama bir hava değişikliği şarttı... Mourinho eşeği öyle bir enkaz bırakmış ki takım ligde 16. ama CL'de yolumuz var gibi. SIKI TUTUNUNNNNNNNNNNNN deriz sadece.

Baroš

unsettling differences
Konular
123
Beğeni sayısı
537
PG Nakit
1,545
Favori Güreşçi
CM Punk
image.png

Sezon ortasında Marsilya'ya fena satış koyduk ama bir hava değişikliği şarttı... Mourinho eşeği öyle bir enkaz bırakmış ki takım ligde 16. ama CL'de yolumuz var gibi. SIKI TUTUNUNNNNNNNNNNNN deriz sadece.
Yavuzer bile Marsilya'yı adam edemedi.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,272
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yavuzer bile Marsilya'yı adam edemedi.
Ne adam edememesi dayı takıma ilk geldiğimde ligde üst sıraları hedefleyeceğiz demiştim hepsi alındı gücendi falan, şimdi kafaya oynuyor aslanlarım benim. Geçen sezon şampiyonluğu 2 puanla bıraktık PSG’ye, bi de içeride 3 atıp deplasmanda berabere kalmıştık ama saçma sapan bi Troyes beraberliği mal oldu şampiyonluğa. Bu sezon muhtemelen alırdık ligi ama 3 sezon Marsilya da bi tık sıkmadı değil, yeni maceralara yelken attık o yüzden.

aslkdhaskjdhaskjhdaskjdhaskjdhaskjdaksjdhkasd söz verdik değişemiyoz herifi
Değiştir ya hiçbir şey olmuyor söz verince. Ben de söz vermiştim sonra teknik ekip seçimi yaptırırken kendi futbol direktörümü de aldım sözleşme sundular sonra hemen.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,491
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Ne adam edememesi dayı takıma ilk geldiğimde ligde üst sıraları hedefleyeceğiz demiştim hepsi alındı gücendi falan, şimdi kafaya oynuyor aslanlarım benim. Geçen sezon şampiyonluğu 2 puanla bıraktık PSG’ye, bi de içeride 3 atıp deplasmanda berabere kalmıştık ama saçma sapan bi Troyes beraberliği mal oldu şampiyonluğa. Bu sezon muhtemelen alırdık ligi ama 3 sezon Marsilya da bi tık sıkmadı değil, yeni maceralara yelken attık o yüzden.

Değiştir ya hiçbir şey olmuyor söz verince. Ben de söz vermiştim sonra teknik ekip seçimi yaptırırken kendi futbol direktörümü de aldım sözleşme sundular sonra hemen.
kanka kulüp yarı pro antrenman bile yapmıyor topçular seçilemez diyor antrenman günlerine kimse gelmez herhalde hahahahahahahha

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,272
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
kanka kulüp yarı pro antrenman bile yapmıyor topçular seçilemez diyor antrenman günlerine kimse gelmez herhalde hahahahahahahha
Dosto Türkiye BAL Ligi yaması çözseydin de oradan başlasaydın keşke ya.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: