Football Manager Tartışma Konusu

atiban't

HAREM OG
Konular
61
Beğeni sayısı
534
PG Nakit
150
Favori Güreşçi
Angelico
24 baya iyi oyun ya. Saha içinde grafik olarak değişiklikler ilk görüşte göze çarpıyor. Böyle bir şeyi uzun süredir görmüyorduk sanıyorum.

BJK özelinde söylemek gerek, Demir Ege'nin profili rezalet. Transferler hakkında eleştiri yapmayacağım, o profilleri son oynadıkları kulüplerin gözlemcileri oluşturdu ama Beşiktaş gözlemcisi de iyi iş çıkarmamış. Profiller konusunda çok sıkıntılar var.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
FM 24 Süper Lig oyuncularının profilleri bayağı rezillik. Szymanski’ye 9 bitiricilik verirken akıllarından ne geçti acaba meraktan ölen var. Bir de bazı pozisyon/rol hataları varmış galiba, bayağı taşa tutuluyor o açıdan profiller. Umarım tam sürümde düzelir bu hatalar. Grafikler, oynanış vs. istediği kadar üzerine koysun bu oyunun kendini oynattığı en önemli unsur oyuncu profilleri, bu profiller gerçekçi ya da istenen düzeyde olmayınca oyundan alınan keyif sıfıra yaklaşır.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,315
Beğeni sayısı
4,084
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Liyakatsiz Türk editörler ve ileri simülasyonlarda tespit edilen saçmalık olaylardan dolayı oyuna olan hypeım bayağı düştü ama PC geldiği gibi önümüzdeki hafta bas ampule şekli yine hayvanlar gibi oynayacağız oyunu. O yüzden hayatta almam, indirmem vs. diyemiyorum.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,330
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Liyakatsiz Türk editörler ve ileri simülasyonlarda tespit edilen saçmalık olaylardan dolayı oyuna olan hypeım bayağı düştü ama PC geldiği gibi önümüzdeki hafta bas ampule şekli yine hayvanlar gibi oynayacağız oyunu. O yüzden hayatta almam, indirmem vs. diyemiyorum.
Eylül 2024'te Amazon beleş verirse oynayacağım oyundur ama laptop kaldırır mı emin değilim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: