CM Punk Hater’larının Akşam 5 Sonrası Forumda Bulunma Şekli

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
5 senedir duyuyorum bunları.
Şirket kapanacak anlamında demiyorum. Shad Khan musluğu kapatmadığı sürece AEW ayakta kaşır. İş olarak batıklar. NXT’den dayak yediler, eskisi kadar izlenmiyorlar. Edge’i getirdiler, şovda aldıkları reytin 800k.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Şirket kapanacak anlamında demiyorum. Shad Khan musluğu kapatmadığı sürece AEW ayakta kaşır. İş olarak batıklar. NXT’den dayak yediler, eskisi kadar izlenmiyorlar. Edge’i getirdiler, şovda aldıkları reytin 800k.
Shadid Khan musluğu kapatmaz zaten her şeye rağmen AEW hala en çok kar getiren projesi, eğer yamulmuyorsam kanalın da hala en çok reyting getiren şovu aynı zamanda.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Shadid Khan musluğu kapatmaz zaten her şeye rağmen AEW hala en çok kar getiren projesi, eğer yamulmuyorsam kanalın da hala en çok reyting getiren şovu aynı zamanda.
En çok reyting konusunda muhtemelen yanılıyorsun kanka. Eğlence programlarının reytingleri güreşle kıyaslandığında çok yükseklerde. Big Bang Theory’nin bilmem kaçıncı tekrarı prime time’da 2Mden fazla Reyting alıyor.

Tony’nin bütün işleri batık olduğundan AEW’nun finansal olarak en başarılı olması benim için çok bir şey ifade etmiyor. Shad baba parayı kesmez ama dediğin gibi.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: