Silver Surfer Kadın Oluyor

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Normalde cinsiyetsiz miydi? Hiç hatırlamadım.
Kozmik bir varlık olduğu için, sex ve gender onun için önemsiz. Normal bireyler gibi cinsel bir ihtiyaç gütmüyor. Yanlış hatırlamyorsam he/she olarak seslenmiyorlardı kendisine.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Kozmik bir varlık olduğu için, sex ve gender onun için önemsiz. Normal bireyler gibi cinsel bir ihtiyaç gütmüyor. Yanlış hatırlamyorsam he/she olarak seslenmiyorlardı kendisine.
Zenn-La gezegeni Galactus’un gazabına uğramadan önce Norrin Radd isminde bir astronomdu. Erkekti. Kozmolojik bir varlık olduğunda yine erkek hatları taşıyordu. Kadın yapmak hala woke eşekliği.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,543
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Zenn-La gezegeni Galactus’un gazabına uğramadan önce Norrin Radd isminde bir astronomdu. Erkekti. Kozmolojik bir varlık olduğunda yine erkek hatları taşıyordu. Kadın yapmak hala woke eşekliği.
Kozmik olduktan sonraki erkek görünüşü sadece vücudunun eski yapısından dolayı değil miydi ya? Onun dışında cinsiyet dışı bir varlık gibi hatırlıyorum da yanlış olabilir, Marvel okumayalı asır oldu. Ama zaten benim de başta dediğim gibi, sırf woke culture için yapılmış bir iş.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,049
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Kozmik olduktan sonraki erkek görünüşü sadece vücudunun eski yapısından dolayı değil miydi ya? Onun dışında cinsiyet dışı bir varlık gibi hatırlıyorum da yanlış olabilir, Marvel okumayalı asır oldu. Ama zaten benim de başta dediğim gibi, sırf woke culture için yapılmış bir iş.
Doğru hatırlıyorsun. Yine de karakterin orijini belli. Kadın güçlendirmeydi, woke kültürüydü derken herkes diverse woman oluyor anasını satayım. South Park’ın son filminden sonra dururlar diyordum da utanma arlanma yok.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,587
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Anya Taylor-Joy olması bekleniyor. Mr. Fantastic ise Pedro Pascal olacak %90 veya şu You'nun başrol oyuncusu abi. Ben Kransinski & Emily Blunt çiftini isterdim. Galactus rolü için ise Javier Bardem ile Antonio Banderas adaymış.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: