Promo Çeviri | "Seni S*** Mark, Kov Beni!"

MJF konuşmaya çalışır, ancak seyirciler tarafından sözü kesilir.

Geçen Pazar olanlardan sonra şu anda çok acı çekiyorum... ama sizlerin tek istediği beni dinlemek, değil mi? İstediğiniz bu. İstediğiniz bu, değil mi? Konuşmamı mı duymak istiyorsunuz? Konuşacağım...

MJF omuzlarındaki atkıyı çıkarır ve doğrudan kameraya bakar.

...ama Max Friedman konuşuyor! Büyük birleşme patronu, birçok önemli yönetici bu gece ürününüzü izlemek için burada. Eğer kötü bir şey olursa çok yazık olur. Seni utandırmak istemem, dostum. Utançtan bahsetmişken, bir süredir benimle oturup işleri halletmeye çalışıyordun, değil mi?

Seyirciler chant atmaya başlar: "Shut the fuck up!"

Tahmin edin ne oldu? Çok az çok geç. İşte nedeni: Bu şirket ilk başladığında All Friends Wrestling'di. Benim dışımda herkese bir bilet verildi! Kendi biletimi kendim yazmalıydım ve iyi bir el yazım var, çünkü bu şirket için moment üstüne moment yarattım... ve hala saygı görmüyorum! Kimse benim seviyemde değil, hiç kimse! Dokunduğum her şey altına dönüşüyor. Yapamayacağım hiçbir şey yok. Buraya her geldiğimde, benden home runlar yapmam beklenmiyor, grand slamler yapmam bekleniyor ve ben bunu her hafta yapıyorum! Diğer çocuklar harika olmakla yetiniyor. Ben mükemmel olmak zorundayım, çünkü 26 yaşında sürekli mikroskop altında tutulan biriyim, çünkü aylardır yaptığım gibi bu şirketi sırtımda taşıyabilecek tek kişi benim. Bu çok komik. Yuhalamalar duyuyorum ama aynı zamanda alkışlar da duyuyorum. Bu ilginç, bu ilginç.

Seyirciler MJF için tezahürat yapar.

Neredeydiniz? Bütün hafta sonu bana profesyonel olmayan bir pislik derken neredeydiniz? Sadece merak ediyorum. Tek sorun siz değilsiniz, hayır, arkadaki çocuklar da öyle, çünkü arkadaki çocukların hepsi benim yerimi istiyor. Bilin bakalım ne oldu, yerimi istiyorsanız alabilirsiniz, çünkü artık burada olmak istemiyorum. Şimdi siz "fanlar" hakkında konuşalım, ha? Siz kendinize fan diyorsunuz ama fan değilsiniz. Siz eğitimsiz kişilersiniz. Orada oturmuş, telefonlarınızın başında, sanki bir değeri varmış gibi fikirlerinizi tweetliyorsunuz - size bir şey açıklamama izin verin, millet. Bir bok bilmiyorsunuz! Fikirleriniz berbat! Fikirleriniz bir anda değişiyor ve sonra yeni fikirleriniz eskileriyle aynıymış gibi davranıyorsunuz, örneğin "Dostum, MJF'nin iyi bir güreşçi olduğunu hep biliyordum." Gerçekten mi? Bu ilginç, çünkü en son baktığımda uzun süre ringde bok gibi güreştiğimi iddia etmiştiniz, neden peki? Çünkü... En sevdikleriniz gibi eğitimli olmadığım için mi? New Japan izliyormuş gibi yapmadığım için mi? Çünkü ben... Rakiplerimin kafasına sıçmadığım için mi? Pervasız olmadığım için mi, nedir? Yıldız peşinde koşmadığım için mi? Neymiş o? Nasıl en iyisi olabilirim ki? Flaş haber: BEN EN İYİSİYİM! DÜNYANIN EN İYİSİYİM, ÇÜNKÜ SİZİ İYİ HİSSETTİREN TEK ADAM BENİM... ve diğer erkeklerin aksine sizi buna ulaştırmak için bir sürü saçmalık yapmam gerekmiyor!

Seyirciler yine tezahürat yapar.

Ben nesillerdir süregelen bir yeteneğim ve sizler beni sürekli hafife alıyorsunuz, ama sorun sadece sizde değil... Arkadaki büyük adam da öyle. İşte size hafife alamayacağınız bir şey. Bilmenizi istemediği bir şey var. Bu şirkette dakikası dakikasına en çok kazanan ikinci kişinin kim olduğunu biliyor musunuz? Hayır! Keşke... O BENIM! Benim! Ve eğer bana inanmıyorsanız, bana bir iyilik yapın - arkadaki Stat Boy Tony'ye sorun ve ne söyleyeceğini görün... Ama ne yaparsanız yapın, ondan elini cebine atmasını ve ilk günden beri onun için kıçını yırtan adama ödeme yapmasını istemeyin! Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır! Bütün parayı biriktirdiğinden emin olun. Tüm o parayı biriktirdiğinden emin olun, böylece getirmeye devam ettiği tüm yeni eski WWE guylarına para akıtmaya devam edebilir.

Seyirciler MJF'nin sözleri karşısında şok olur ama Max devam edebilmek için parmağını kaldırır.

AMA S***MİN BOTLARIMIN BAĞCIĞINI BİLE BAĞLAYAMAZLAR!

MJF için tezahüratlar artmaya devam eder.

Hey... Hey, patron! Ex-WWE guy olsaydım bana daha iyi davranır mıydın? Bak, belki de anlamıyorsun, dostum. Senin sorunun şu patron. Güreş şirketinde güçlü bir pozisyonun var, oysa üstlenmen gereken tek pozisyon korkulukların arkası, hepsiyle birlikte! 2024'e kadar beklemek istemiyorum ama sen beni dinlemiyorsun, o yüzden izin ver senin için işi biraz daha kolaylaştırayım - Tony... Beni kovmanı istiyorum. Tony. BENİ YOK SAYMA, SENİ PİSLİK! KAPA ÇENENİ! Bana bak, Tony. Bana bak. Beni kovmanı istiyorum, seni sikik Mark, kov beni! KOV BENİ! KOV BENİ! ---

Bu noktada MJF'nin devam eden tüm sözleri biplenir. Bipleme durduğunda, Max promosuna devam etmeye çalışır, ancak mikrofonu kesilir. Öfkeli MJF mikrofonu yere fırlatır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: