Full Gear'daki Deathmatch Sizce...

Nasıldı?

• Harika bir maçtı

Oy: 10 50.0%
  • Kustum

Oy: 10 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,052
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Ama profesyonel güreşte bunun bir sınırlaması olması lazım.
Hocam tam olarak bu yüzden ben bu insanlara saygı duymuyorum. Adına güreş değil başka bir şey dese zoruma gitmeyecek, farklı bir şey diyip geçeceğim. Hem kendilerine, imajlarına zarar veriyorlar hem de ekmek yedikleri güreş sektörünü toplum önünde zedeliyorlar.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,267
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Baba bak çişimle yazı yazabiliyorum misali bir maç olmuş. Bence burada bir sınır olmalı. Fazlası sadomazoya giriyor. Anlamsız ekstremin bir esprisi yok. Birbirlerinden bu kadar nefret edecek kadar ne yaşamış olabilirler? Hikayeye hakim değilim ama maçın adı HHH vs. Taker veya Roman vs. Brock Lesnar olsaydı o zaman belki bir nebze kabul edilebilir bulabilirdim. GERÇEK PROFESYONEL GÜREŞ BU DEĞİL!

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,511
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ortadoğuda dökülen kanları temsilen savaşlar dursun diye yapılmış bir maçı bu kadar eleştirmek yakışmadı.

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,559
Beğeni sayısı
1,318
PG Nakit
3,490
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
ADAM KENDİNİ ZIMBALADI YOK BİRİ KAN İÇİYOR BU NE LAN? BEN ZATEN ORTA DOĞUDA KAFAYI KIRMIŞIM İZLETTİKLERİ ŞEYE BAK. BUNDAN ZEVK ALAN GİTSİN İSRAİL FİLİSTİN SAVAŞINA KARDEŞİM. ULAN BİR ARKADAŞIMIN YANINDA İZLESEM ŞUNU REZİL RÜSVA OLUP RUH HASTASI DİYE ADIM ÇIKAR. ÇOCUĞUM OLSA BERABER İZLEYEMEM.

Tepkimiz net olarak budur.

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
969
Beğeni sayısı
975
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Adam Page
1 1
Hocam tam olarak bu yüzden ben bu insanlara saygı duymuyorum. Adına güreş değil başka bir şey dese zoruma gitmeyecek, farklı bir şey diyip geçeceğim. Hem kendilerine, imajlarına zarar veriyorlar hem de ekmek yedikleri güreş sektörünü toplum önünde zedeliyorlar.
Ben komedi filmi seviyorum o yüzden dram filmi hiç çekilmesin çekilecekse de ona film demesinler.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: