Negatif Futbol | Valerenga Kariyeri | FM24

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,573
Beğeni sayısı
4,271
PG Nakit
3,355
RPG Karakteri
Hologram
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
SEN HİÇ BENİMKİNİ YALAMAMISSIN DRAFTTA FLN BELLİ FM DOG DERLER
pc hala gelmedi gelse alıcam senin ifadeyi de

image.png

abi yalan yok herif iyi scout yaaa fena operasyon çektik hocayı yemeye çalışan tayfa araplara okutuldu gs rebuild işi döndü alınan kaleciye bakılmasın ama :D
Beni daha çok Bünyamin Balcı hamlesi gümbürdetti ya

Konular
89
Beğeni sayısı
1,559
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
benden-once-de-sampiyonlar-ligine-gidemiyordunuz_1141329.png

SANKİ BENDEN ÖNCE DERBİ KAZANIYORDUNUZ - #2

Sezonun başlamasıyla beraber, iyi geçmeyen hazırlık serüveninin ardından gözler hocanın üstünde oluyor. Şimdiden tartışılmaya başlanan hocanın geleceği pek iyi gözükmemekle beraber, fikstürde de ilk maçı Norveç'in kalburüstü takımlarından Rosenborg ile.

cn4wnbw.jpg
Takım büyük bir sürpriz çıkartmayı beceriyor bu maçtan. Yaklaşık rakibinin yarısı xG ile maçtan galip ayrılıyor. Jacob Dicko Eng'in hocadaki yerini iyice sağlamlaştırdığı bir maç olurken takımın mücadeleci yapısı dikkat çekiyor.

pwwt9jl.jpg

Kahreden haberlere ise bir yenisi ekleniyor, yeni takımıyla henüz ilk maçına çıkan Radja Nainggolan antremanda yaşadığı kalça kemiğinde zedelenme durumundan dolayı yaklaşık 2-3 ay sahalardan uzak kalıyor. Ne yaşadın be oğlum o kadar. Çilek transferinin bu şekil gidişi bizi derinden yaralasa da, Erdem Can'ın dediğine göre 5000 kombine satmışız.

9jpgabe.jpg

n9ua7k4.jpg
İşte adamı böyle si. Takım yine negatif futbolunun hakkını verircesine daha düşük xG ile beraber rakibine iki fark atmayı başarıyor. Hocanın böyle sonuçlardan da ekstra keyif aldığı gelen haberler arasında. Bu maçla beraber namağlup giden Norveç temsilcisinin yolu bakalım daha ileriye gidecek mi?

t7pqwd3.jpg

knbdyqi.jpg

Namağlup ilerlerken rakip hocaya da adete sokumluyoruz. Bakalım havamızı kim alacak diye bekliyoruz. Tüm bunlarla beraber, takımımızdaki üç genç oyuncuyu da yavaş yavaş kadromuza dahil ediyoruz. Ki birisi tarihimizin en genç futbolcusu oluyor.

ntmihut.jpg

pex3hlk.jpg
Hayır gidemiyor. Derbide Lillestrom bizi mahvediyor. Biz de arkamıza baka baka şehrimizin yolunu tutuyoruz.

cfesx76.jpg
Hoca noluyor hoca sesleri arasında ikinci mağlubiyetimizi alıyoruz. Bu mağlubiyetle sıralamada iyice aşağılara inerken, takımı toparlama çalışmalarımız devam ediyor.

bsqe4me.jpg

Derken kötü haberlerin devamı kesilmiyor. Bir sakatlık haberi daha alıyoruz, kendisi Nainggolan'ın yerine monte ettiğimiz oyuncuydu. Bir aksilik var demek ki o mevkide deyip devam ediyoruz.

3vmckyv.jpg
Takım iyi top oynadıkça kazanamamaya devam ediyor, neyse ki bu sefer mağlup ayrılmıyoruz. Bir puan, bir puandır yapacak bir şey yok diyoruz.

eymiv1p.jpg
Ezici bir üstünlük maalesef... Bu maçı kazanmayı beklemiyorduk zaten ama penaltı işi olmasa yalandan bir 0-0 çözebilirdik yazık oldu diyoruz.

hun7qm3.jpg
İnanılmaz bir üstünlüğe rağmen penaltıdan attığımız golle zar zor da olsa galip gelip şeytanın bacağını kırıyoruz. #baslıyoruz

im82p8a.jpg
Kupanın ilk turunda büyük bir çoğunluğu yedek/altypaı oyuncularıyla oynuyoruz ve Valerenga kariyerimizin en rahat maçını kazanıyoruz. Bu maçtaki altyapı oyuncularının performansından memnun kaldığımız için, onları önümüzdeki maçlarda daha sık rotasyona sokmayı düşünüyorum.

rj656bm.jpg
Aldığımız açık ara en iyi galibiyet, bizimle karşılaşmadan önce ligde 4. olan rakibimizi eziyoruz adeta. Bu maç hem kadroyu şekillendirmemize hem de özgüvenimizin artmasına sebep oluyor iyice.

lmhhhe2.jpg
Kupanın 2. tur maçı yine altyapı/yedek ağırlıklı oynayıp yine rahat bir galibiyet alıyoruz. devamke.

il2wfbx.jpg

HAY ANANI DİYORUZ RESMEN. Takımımızın göz bebeği ve açık ara en iyi oyuncusu Jacob Dicko Eng'de bu sakatlık krizinden nasibini alıyor. Kariyere ALT+F4 koyacağız çok az kaldı. Neyse bir şekilde idare edeceğiz bu çocuksuz, yerine yine altyapıdan bir gence formayı teslim etmeyi düşünüyoruz ama harbi tat tuz bırakmadı.

sb50lyq.jpg
Son puan durumu ise bu şekilde dostlar.

Konular
89
Beğeni sayısı
1,559
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Darbuka da çalabiliyorsa editor alıp ismini değiştirmek lazım.

Statsları Ofkir'den hafif kötü ama Ofkir'den daha verimli oynuyor ya kadroya girişi olabilir kısa süre içerisinde.
Ankaragücü'nde fena oynamıyordu ya reelde, Antep'te tutunamasa da. Adından kazanıyor bir kere eleman harbi karizma.

Centria

almancıların allahı
Konular
213
Beğeni sayısı
986
PG Nakit
330
Fm' oynamayı bilmesemde özet şeklinde kariyer izlemek ve ya okumak her zaman sarıyor. Daha bugun içimden "ulan tartışma konularında o kadar adam var biri de mi konu acmaz) demiştim. Takipçisiyiz

Konular
89
Beğeni sayısı
1,559
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Ankaragücü'nde fena oynamıyordu ya reelde, Antep'te tutunamasa da. Adından kazanıyor bir kere eleman harbi karizma.
Antep'i olduğunu şimdi öğrendim o kadar kalmamış kafada.
Konuya bak sırılsıklam olduk... İlla Real Oviedo konusu açtıracak bana bu Soeylemez. Tema ne ayrıca dosto?
Dosto zehri vermeye çalıştık ya birilerinin kariyerleri böyle kısa kısa takip etmek feci hoşuma gidiyor benim beklemedeyiz ya senin kariyeri de. CM'ci adamın kariyeri de kalın gelir tabi bünyeye. Sas24 kullanıyorum dosto tema bu sene ücretsiz olmuş dediler.
Fm' oynamayı bilmesemde özet şeklinde kariyer izlemek ve ya okumak her zaman sarıyor. Daha bugun içimden "ulan tartışma konularında o kadar adam var biri de mi konu acmaz) demiştim. Takipçisiyiz
Valla benimde çok hoşuma gidiyor böyle küçük küçük takip etmek, belki birileri daha gelir peşimden diye açtım hatta konuyu da inşallah çoğalır.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
abi takım tercihi müthiş. o kadar boktan ama bi o kadar da adını çok duyduğumuz takım. bayıldık. nainggolan transferine bayıldık da sakatlık mahvetmiş. adamı nasıl zorladıysan abi yaaaaa. transfer operasyonu yapılamamış, bu sene çok büyük beklenti yok hocadan ama seneye operasyonla avrupa istiyoruz. taktik mahvetti harbi negatif futbol. bu hocadan bir cacık çıkmaz diyoruz. ÖN LİBEROLAR DA SAVAŞÇI SAVUNMA FALAN DELİRDİK.

rosenborg galibiyetindeki baldan bana da ver, tam istediği galibiyeti almış hoca. üstün oynasa can sıkardı. jorgen isnes.. kalbimize yazdık, BABADIR ARTIK BİZİM İÇİN. bodo baya domine etmiş ama o da normal ligdeki diğer takımlarla arasında fark var muhtemelen, hocaları da ligin üstünde birisi zaten. kalan maçlar beklediğimden çok daha iyi performans var. tebrik ediyoruz hocayı, devamını bekliyoruz.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: