Marvel'ın Toparlanma Filmi Ne Olacak?

Hangi Film

• Avengers 5 The Kang Dynasty

Oy: 0 0.0%
  • DeadPool 3

Oy: 3 100.0%
  • Diğer

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
257
Beğeni sayısı
561
PG Nakit
700
Dune serisinden umutluydum bu süper kahraman markalarını yemesi konusunda. Dr. Kynes’ı diverse kadın yaptılar a.
Neey bu info karşısında filmden bir yarım puan daha kırıyorum. Hangi akla hizmet böyle bir değişiklik yapılmış? Ya şimdi bir Fransız-Kanadalı olmasından dolayı falan Villeneuve'den sjw hareketler beklerim ve çok da yadırgamam ama kitaptaki karakteri de değiştirmesini beklemezdim yani. Ulan bari zenci erkek veya beyaz kadın yapsaydın iki kademeli değiştirmiş karakteri. 🥴

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,023
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Neey bu info karşısında filmden bir yarım puan daha kırıyorum. Hangi akla hizmet böyle bir değişiklik yapılmış? Ya şimdi bir Fransız-Kanadalı olmasından dolayı falan Villeneuve'den sjw hareketler beklerim ve çok da yadırgamam ama kitaptaki karakteri de değiştirmesini beklemezdim yani. Ulan bari zenci erkek veya beyaz kadın yapsaydın iki kademeli değiştirmiş karakteri. 🥴
Fremenler komple zenci cast hoca. Adam kasmamış bile orada. Kaldı ki fremenler Zensunni mezhebine mensup bir topluluk. Ataerkiller sonuna kadar. Villeneuve bunu da boş verip Fremenlerin liderini kadın yapıyor. Daha Fremenlerin kendi içlerindeki gizli isimlerini filmde afişe edip Dr. Kynes’dan Liet Kynes olarak bahsetmelerini dert etmiyorum bile.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
89
Beğeni sayısı
1,426
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
89
Beğeni sayısı
1,426
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben şöyle bir anekdot da paylaşayım. Aslında mesele ne woke kültürü ne de filmlerin eskisi kadar güzel olmaması (hatta bizzat kötü filmler). Dr. Strange filminde insanların çok büyük beklentisi vardı ve o beklentiler hiçbir şekilde karşılanmadı. Bunun üzerine de MCU'dan beklentiler düştü ve diğer yapımlar da iyi eleştiriler almayınca MCU çöktü.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,653
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Dune serisinden umutluydum bu süper kahraman markalarını yemesi konusunda. Dr. Kynes’ı diverse kadın yaptılar a.
Onu da sevmeyiz. DC falan da hikaye. Bu sinema artık yemiyor. İnsanlar Barbie gibi işleri izlemeye başladı artık.

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,023
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Onu da sevmeyiz. DC falan da hikaye. Bu sinema artık yemiyor. İnsanlar Barbie gibi işleri izlemeye başladı artık.
Dune bütün bu külliyatın başlamasına sebep olan eserdir. O kadar kapsamlı ve dolu ki kimse beyaz perdede başarılı bir adaptasyonunu yazamamıştı. Bu yüzden ümitliydim. Yoksa haklısın, devri geçti.

OhMyMind

FRESHLY SQUEEZED OHH
Konular
46
Beğeni sayısı
104
PG Nakit
50
Ben bunun tamamen yanlış pazarlama-reklam stratejisi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca durduk gere piyasaya çok güçlü karakterler koyup onların ağırlığını kaldıramayacak hikayeler işlemeleri de cabası. Scarlet witch'e gerçekliği çarpıtma gücü veriyorsun kötü kadın yapıyorsun sonra diğer boyutta çocuklarını görünce ruhsal dinginliğe erip iyi kadın oluyor, cidden çok bayattı. Dr strange'in işe yaramazlığından bahsetmek dahi istemiyorum. Captain marvel'ın son filmini daha izlemedim ama bu kadar güçlü olup şimdiye kadar bu derece geri planda kalmış olması da çok yazık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: