"Cumhuriyet, Cumhuriyet Olmadıktan Sonra Yaşının Ne Önemi Var?"

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Abi bunlar akbaba. Baksana Ahmet Davutoğlu'na ne demek istediğimi anlarsın. Bir o yana yazıyor bir bu yana kim fayda sağlarsa onlara gidiyorlar. Benim gibi düşünen çok insan var çevremde sen de haklısın eyvallah ama bence gram inandırıcı değil. Madem böyle bir şey vardı neden şimdi açıklıyorsun be adam diye sorarlar.

Histerik bir şekilde saldırmayı doğru bulmuyorum.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
158
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1

Adı tarihe karıştıktan sonra değil, kabinedeyken bunları konuşan vardı.

Usta Deva ne yapıyor ya? Seçimde de ses çok çıkmıyordu ama şu an ölüm sessizliği var neredeyse. Hiçbir muhalifliklerini duymuyor, medyada işitmiyoruz.

Edit: İğneleme yok, harbi soruyorum.

Caliph

british master
Konular
204
Beğeni sayısı
1,373
PG Nakit
745
RPG Karakteri
Paul Heyman
1
Usta Deva ne yapıyor ya? Seçimde de ses çok çıkmıyordu ama şu an ölüm sessizliği var neredeyse. Hiçbir muhalifliklerini duymuyor, medyada işitmiyoruz.

Edit: İğneleme yok, harbi soruyorum.
DEVA bitti ya en kısa tabirle. Güzel bir potansiyeli kendi elleriyle berbat ettiler, tarihe karıştılar bile şimdiden açıkçası. Şaşırtıcı bir gelişme olmazsa bir sonraki genel seçim sonrası adını dahi duymayız. :d Burak Dalgın dışında partinin ve kadrolarının pek elle tutulur tarafları, icraatleri kalmadı. Babacan keza benim gibi bir dönem için sempatisini kazanan kişilerin gözünden düştü diyebilirim.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
158
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
DEVA bitti ya en kısa tabirle. Güzel bir potansiyeli kendi elleriyle berbat ettiler, tarihe karıştılar bile şimdiden açıkçası. Şaşırtıcı bir gelişme olmazsa bir sonraki genel seçim sonrası adını dahi duymayız. :d Burak Dalgın dışında partinin ve kadrolarının pek elle tutulur tarafları, icraatleri kalmadı. Babacan keza benim gibi bir dönem için sempatisini kazanan kişilerin gözünden düştü diyebilirim.
Bence Deva baştan bitik bir projeydi. Hata, liberallerin siyasi kariyerine Melih Gökçek’in danışmanı olarak başlamış bir adamın başlattığı hareketten iyi bir şeyler çıkabileceğine inanmasıydı.

Her ne kadar içerideki bazı insanlardan dolayı VEBA demiş olsam da samimi şekilde liberal olan siyasiler için bir şekilde başarılı olmalarını ve onların partiyi ele almalarını istiyordum. Sağlık olsun.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
330
Beğeni sayısı
601
PG Nakit
1,050
@Beast Incarnate Önceden bu adamın bahsettiği gibi Kemalist militan bir yargı mevcut muydu gerçekten? Yukarıda doğru söylemiş diyen arkadaşlar da olmuş da bana bu tür söylemler siyasal islamcıların klasik abartısı gibi geliyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,211
Beğeni sayısı
4,054
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
@Beast Incarnate Önceden bu adamın bahsettiği gibi Kemalist militan bir yargı mevcut muydu gerçekten? Yukarıda doğru söylemiş diyen arkadaşlar da olmuş da bana bu tür söylemler siyasal islamcıların klasik abartısı gibi geliyor.
Yanlış abi, yanlış. Bunların ağzından dökülen 10 kelimenin 9’u mutlaka yanlıştır zaten. Söylediği lafın derinliğine az bir şey indiğin zaman içinde barındırdığı irinden sen bile nasibini alıyorsun zaten. Bunların niyeti belli, seçim bitimi Beştepe’de Atatürk silüeti açsalar da belli, hiçbir şey değişmez. Hukuk kimsenin adına hizmet etmez, etmemeli. Her zaman devletin en büyük erkanından en alt tabakadaki vatandaşına kadar herkesten bağımsızdır, bugün bu bağımsızlığa sistematik olarak 40 senedir kendileri ket vurdukları için tamamen aklanmak amaçlı uydurdukları söylemler bunlar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: