"Cumhuriyet, Cumhuriyet Olmadıktan Sonra Yaşının Ne Önemi Var?"

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
788
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Dostun eleştirisi, düşmanın ise övgüsü doğrudur demişler.
Tamam da bu akbabalardan ne dost ne düşman olur. Bu adam yüzünden eğitim sistemi harap olmuş durumda hala düzeltemedik. Üstüne üstlük bunun gibiler çıkarları için vatanı bile satar. Bu yüzden bu tür kişilerin laflarını ciddiye almıyorum.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Tamam da bu akbabalardan ne dost ne düşman olur. Bu adam yüzünden eğitim sistemi harap olmuş durumda hala düzeltemedik. Üstüne üstlük bunun gibiler çıkarları için vatanı bile satar. Bu yüzden bu tür kişilerin laflarını ciddiye almıyorum.

Dost derken akp camiası içerisinden birisinin bir eleştiride bulunması muhalif birisinin eleştirisinden daha etkilidir demek istemiştim.

Black Widow

ultrAslan
Konular
785
Beğeni sayısı
788
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Dost derken akp camiası içerisinden birisinin bir eleştiride bulunması muhalif birisinin eleştirisinden daha etkilidir demek istemiştim.
Abi bunlar akbaba. Baksana Ahmet Davutoğlu'na ne demek istediğimi anlarsın. Bir o yana yazıyor bir bu yana kim fayda sağlarsa onlara gidiyorlar. Benim gibi düşünen çok insan var çevremde sen de haklısın eyvallah ama bence gram inandırıcı değil. Madem böyle bir şey vardı neden şimdi açıklıyorsun be adam diye sorarlar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: