Merhabalar

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Adım Emre Hatay'dan katılıyorum. Burada kalıcı olmak isterim. Beni tanıyanlar olacaktır. Rahatsız olmadığım sürece forumda aktif olarak devam etmek istiyorum. Alexa Bliss, Sasha Banks, Edge ve Christian favori güreşçilerim. Umarım iyi anlaşılırız. keyifli forumlar.

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Hoş geldin dostum. İyi forumlar diliyorum.
Sağ ol patron. LoganJeanTR dersem tanırsın belki. Belki beni forumda istemezsin diye tanıtayım dedim. Diğer forumla alakam kalmadığını da belirteyim.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,649
Beğeni sayısı
1,653
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Sağ ol patron. LoganJeanTR dersem tanırsın belki. Belki beni forumda istemezsin diye tanıtayım dedim. Diğer forumla alakam kalmadığını da belirteyim.
Neden istemeyeyim? Bizim sıkıntı çıkarmayacak herkese kapımız açık. Hoş geldin tekrardan aklına bir şey takılırsa duvarımdan da yazabilirsin.

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Neden istemeyeyim? Bizim sıkıntı çıkarmayacak herkese kapımız açık. Hoş geldin tekrardan aklına bir şey takılırsa duvarımdan da yazabilirsin.
Sıkıntı çıkarmam merak etme. Anlayışınız için teşekkür ederim. Çok aktif olarak foruma katkıda buluacağım.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,365
Beğeni sayısı
3,661
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Hoş geldin başkan.

Belki beni forumda istemezsin diye tanıtayım dedim. Diğer forumla alakam kalmadığını da belirteyim.
Bizim kapımız herkese her şekilde açık, başka güreş platformlarında takılıyor olsan bile bu sorun olmaz bizim için, haddimize değil zaten. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle…

Black Widow

İnaktif PG hesabı
Konular
782
Beğeni sayısı
761
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Hoş geldin başkan.

Bizim kapımız herkese her şekilde açık, başka güreş platformlarında takılıyor olsan bile bu sorun olmaz bizim için, haddimize değil zaten. Keyifli vakit geçirmen dileğiyle…
Muhteşem bir görüş cidden hayran kaldım. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: