WWE'nin Uzun Kemer Serüveni Olayını Abartması

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Austin-Theory-8.jpg

WWE'nin her kemer için uzun serüven yolu izlemesini aşırı saçma buluyorum. İki ana kemer birden uzun korunabilir ama bunu yaparken aynı anda IC,USC,TTC gibi kemerlerin bir süreden sonra el değiştirmesi gerektiğini düşünüyorum.​

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Ama bence bu yeni bir soluk getirdi ve yeni şampiyonlar cidden büyük bir şeyi başarmış gibi gözüküyor.

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Ben bu konuda @Netuno 'ya hak veriyorum. Şöyle diyeyim, her kemeri alan kişinin uzun uzun reign yapmasını iyi karşılamıyorum ve bazılarından çok da sıkılıyorum. Bir kısmında denenmesi güzel bir formül.

Gerçi Requem de bunu demiş aşağı yukarı.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ama bence bu yeni bir soluk getirdi ve yeni şampiyonlar cidden büyük bir şeyi başarmış gibi gözüküyor.
WHC kemerini getirmeleri çok iyi oldu bu açıdan bakınca ama en azından bir USC ve TTC el değişse ya...

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
WHC kemerini getirmeleri çok iyi oldu bu açıdan bakınca ama en azından bir USC ve TTC el değişse ya...
Mid kemerleri bir süredir yalama olmuştu açıkçası ve kimse takmıyordu. En azından bir şekilde, "ulan artık kaybetsin" diye de olsa konuşuluyor.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Mid kemerleri bir süredir yalama olmuştu açıkçası ve kimse takmıyordu. En azından bir şekilde, "ulan artık kaybetsin" diye de olsa konuşuluyor.
Bak evet orada haklısın. IC kemerini kimse iplemiyordu Zayn ve Nakamura bayağı mahvetmişti kemeri. Gunther aldığı gibi ana kemer seviyesine yaklaştırdı kemeri. Adam büyülü neye dokunsa değerleniyor.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bak evet orada haklısın. IC kemerini kimse iplemiyordu Zayn ve Nakamura bayağı mahvetmişti kemeri. Gunther aldığı gibi ana kemer seviyesine yaklaştırdı kemeri. Adam büyülü neye dokunsa değerleniyor.
Burada olay aslında doğru adama vermeleri. IC için Gunther ne kadar iyi bir örnek ise US için de Theory o kadar kötü bir örnek. Bir reboot gibi bir şeydi bu yaptıkları diye bakıyorum. Ki zaten sürekli kemer modellerini değiştirdiklerinden, bence onlar da öyle düşünüyor.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Burada olay aslında doğru adama vermeleri. IC için Gunther ne kadar iyi bir örnek ise US için de Theory o kadar kötü bir örnek. Bir reboot gibi bir şeydi bu yaptıkları diye bakıyorum. Ki zaten sürekli kemer modellerini değiştirdiklerinden, bence onlar da öyle düşünüyor.
Theory'nin ben kemerin prestijini aşağı çektiğini düşünüyorum hala. Cena v2 yaratmayı denediler o feudla ama bir naneye yaramadı hala kimsenin pek umrunda olduğunu düşünmüyorum. USC için şu dönemlerde bir Sheamus görmek isterdim aslında. Adam taş gibi maçlar çıkarıyor şu yaşında.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Theory'nin ben kemerin prestijini aşağı çektiğini düşünüyorum hala. Cena v2 yaratmayı denediler o feudla ama bir naneye yaramadı hala kimsenin pek umrunda olduğunu düşünmüyorum. USC için şu dönemlerde bir Sheamus görmek isterdim aslında. Adam taş gibi maçlar çıkarıyor şu yaşında.
Theory bir patlayıcılığa sahip değil. Sürekli bir eksiği var. Tip olarak güzel gözüküyor, ana kemer olmasa da şampiyonluk taşıyabilir gibi gözüküyor ama hem promoda seyirciye yediremiyor hem de ring içinde. Ring içi ve karizma olarak kendisinden daha kötü olan Dominik şu anda daha büyük bir yerde. Çünkü hem karakteri oturmuş bir karakter, hem promo ile seyirciden reaksiyon alabiliyor hem de kendi vücudunu daha iyi kullanıyor.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Theory bir patlayıcılığa sahip değil. Sürekli bir eksiği var. Tip olarak güzel gözüküyor, ana kemer olmasa da şampiyonluk taşıyabilir gibi gözüküyor ama hem promoda seyirciye yediremiyor hem de ring içinde. Ring içi ve karizma olarak kendisinden daha kötü olan Dominik şu anda daha büyük bir yerde. Çünkü hem karakteri oturmuş bir karakter, hem promo ile seyirciden reaksiyon alabiliyor hem de kendi vücudunu daha iyi kullanıyor.
Yalnız Dominik dedin benim tadım tuzum kaçtı. WWE içerisinde en gereksiz elemanlardan biri olduğunu düşünmekteyim. Theory ondan her açıdan daha üstün bence ama dediğin gibi Theory'de bir eksiklik var. Eğer Dominik gibi bir adamın bile hikayesi, bulunduğu senaryolar izlenip dikkat çekiyorsa bu adam geri planda kalıyorsa bir sıkıntı var demektir. WWE'nin bence USC için senaryolara el atması gerekiyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: