WWE'nin Uzun Kemer Serüveni Olayını Abartması

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Yalnız Dominik dedin benim tadım tuzum kaçtı. WWE içerisinde en gereksiz elemanlardan biri olduğunu düşünmekteyim. Theory ondan her açıdan daha üstün bence ama dediğin gibi Theory'de bir eksiklik var. Eğer Dominik gibi bir adamın bile hikayesi, bulunduğu senaryolar izlenip dikkat çekiyorsa bu adam geri planda kalıyorsa bir sıkıntı var demektir. WWE'nin bence USC için senaryolara el atması gerekiyor.
Dominik Türk izleyicisine uygun değildir belki ama çocuğun inanılmaz bir heel performansı var. Şu an güreşte alınabilecek en iyi heel reaksiyonu alıyor. MJF kendini "booo"latmak için şehre falan söverken Dominik daha konuşmadan bütün arena deliriyor. Theory NXT'den geldiğinde neyse, selfie çekerken neyse, bugün de o. Gelişimi de yok. Kendi dikkat çeken bir özelliği de yok. 2017 Roman dönemi gibi bir dönemde.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
1 senelik bir reign benim için okey ancak artık bir noktadan sonra rakip kıtlığı ve storytellinglerde kendini tekrar etme gibi bir problemle karşılaşılıyor. Özellikle main unvanlara sahip isimlere random herhangi bir isim atayamayacağımıza göre rakiplerin niteliği önemli hale geliyor. Rakip nispeten zayıf kalıyorsa da güreşin özü olan hikaye kısmına yapılacak vurgu önemli. WWE bunu bazı dönemlerde akıcı hikaye anlatımlarıyla aşmayı başardı. AEW ise WWE'ye nazaran gerek hikayelerin anlatımı gerekse main eventer ve main eventer olma potansiyelli isimlerin WWE ile kıyaslandığında nispeten daha fazla oluşuyla bu sorunun üstesinden daha rahat gelebiliyor.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Dominik Türk izleyicisine uygun değildir belki ama çocuğun inanılmaz bir heel performansı var. Şu an güreşte alınabilecek en iyi heel reaksiyonu alıyor. MJF kendini "booo"latmak için şehre falan söverken Dominik daha konuşmadan bütün arena deliriyor. Theory NXT'den geldiğinde neyse, selfie çekerken neyse, bugün de o. Gelişimi de yok. Kendi dikkat çeken bir özelliği de yok. 2017 Roman dönemi gibi bir dönemde.
Biz ekran başında görünce ana avrat sövüyoruz aga direkt kendisiyle bir husumetim var elemanın. Bak yine doğru bir yere parmak bastın harbiden Theory 2017 Roman dönemine fazlasıyla benziyor. Kendini sürekli tekrar edip duruyor. Dediğim gibi ya acilen bu adamın karakterinde bir değişikliğe gidecekler ya da kemerin senaryolarına el atacaklar.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: