MITB Spoiler | Erkekler MITB Merdiven Maçı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,100
Beğeni sayısı
3,484
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
038_JM2_0487--f222521f4a0f60418f40f6830dd6828a.jpg

20 dakika süren maçın sonunda Butch ile LA Knight merdivenin tepesinde çantayı kapma uğraşı verirlerken Butch klasik parmak kırma hareketini Knight'a uygulayıp onu bertaraf ediyor. Tam çantaya ulaşacakken Priest yumruklarıyla Butch'a mani oluyor ve onu merdivenin tepesinden Chokeslam ile köşeye yaslanan merdivene fırlatıyor! Bu sırada Knight geri gelip Priest'i ringin dışına atıyor. Ardından Escobar da ringe dalıyor ama Knight, Escobar'ı BFT ile saf dışı bırakıyor! Akabinde gelen Nakamura'yı da dışarı yolluyor Knight ve merdiveni tırmanıyor. Ama bu esnada Priest ringe geri gelip Knight'ı aşağı indiriyor ve Broken Arrow! Ringde kimse kalmadı, Priest merdiveni tırmanıyor, çantaya dokunuyor ve kancasını söküyor! Maç sona eriyor ve Damian Priest 2023'ün Mr. Money In The Bank'i oluyor. O çantasıyla galibiyetini kutlarken kameralar kapanıyor.​

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
LA Knight ne yapsa seyirciden olumlu reaksiyon aldı, Logan Paul da tam tersi olarak ne yapsa kötü reaksiyon aldı. Diğer isimler seyircinin pek de umrunda değildi. Logan ve Ricochet'in masaya düşme anı çok tehlikeliydi, umarım bir sakatlık çıkmamıştır.

The Gold Standard

PG.com Kullanıcısı
Konular
10
Beğeni sayısı
197
PG Nakit
100
Bence istisnalar dışında "bakın süprüz yapıyoruz nasıl kuduruyorlar" demek yerine seyircinin hayvan gibi desteklediği adama galibiyeti vermek lazım. Hadi Cody vs. Roman'da 1000 günlük reigni bitirmek istemediler, burada bunları LA Knight'a değil de Priest'e ikna eden ne oldu çok merak ediyorum. LA Knight yaşlı diye şüphelendiler desen Priest ile aynı yaştalar, daha çok reaksiyon alıyor desen öyle bir şey yok. Abi ben anlamadım diyorum sen de bir şeyden anlamıyorsun diyorsunuz...

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bence istisnalar dışında "bakın süprüz yapıyoruz nasıl kuduruyorlar" demek yerine seyircinin hayvan gibi desteklediği adama galibiyeti vermek lazım. Hadi Cody vs. Roman'da 1000 günlük reigni bitirmek istemediler, burada bunları LA Knight'a değil de Priest'e ikna eden ne oldu çok merak ediyorum. LA Knight yaşlı diye şüphelendiler desen Priest ile aynı yaştalar, daha çok reaksiyon alıyor desen öyle bir şey yok. Abi ben anlamadım diyorum sen de bir şeyden anlamıyorsun diyorsunuz...
Bir iki gün önce Vince, LA Knight'a push vermek istemiyor diye bir haber gördüm. Herkesi kazansan bile Vince'i kazanamayınca olmuyor malesef.

The PrinXe

Life is so damn good
Konular
200
Beğeni sayısı
159
PG Nakit
285
RPG Karakteri
LA Knight
Favori Güreşçi
Finn Bálor
Damian Priest'in başarılı Cash-In yapacağına ihtimal dahi vermiyorum şahsen. Iyo Sky ise Asuka'dan kemeri alabilecek potansiyele sahip.

Netuno

One & Only
Konular
193
Beğeni sayısı
1,472
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Vince'e hayalindeki güreşçiyi yarat deseler LA Knight'ın 10 cm daha uzun boylu halini yaratırdı, çok şaşırtıcı.

Haberin kaynağı bu. Vallahi Vince çok tuhaf bir herif, bir günü bir gününe uymuyor. Ama kafasına birini koyduğunda da asla durmuyor. Böyle çok başarısız projesi var zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: