AEW Dünya Şampiyonu Olması Gereken İsim

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
Baba gençler dedik Darby Allin, Jack Perry, Sammy falan filan ebemizi belledi bu jenerasyonu sevemedim ben hiç, ne varsa eski toprakta var diyelim. ✍️
Düşünsene şu saydığın üçlüye şirketin geleceğini emanet ediyorsun.

Güncel olarak üçünü toplasan bir Ziggler etmez ne yazık ki.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Baba gençler dedik Darby Allin, Jack Perry, Sammy falan filan ebemizi belledi bu jenerasyonu sevemedim ben hiç, ne varsa eski toprakta var diyelim. ✍️
Gerçek jenerasyon bunlar gerisi fasa fiso
images

Deathmatch Classic

#uncensored
Konular
1,059
Beğeni sayısı
1,036
PG Nakit
350
Favori Güreşçi
Thumbtack Jack
1 1
Gerçek jenerasyon bunlar gerisi fasa fiso
images
Ya konudan bağımsız Ricky Starks'ın boyu yerinde, kiloda da sıkıntı yok, özellikle dikkat ettim bunlara, ama bu çocuk ebat olarak küçük geliyor bana. Sebebini sorsan söyleyemem tek tek gözlemleyince problem yok bütün halde bakınca ufacık geliyor çar. Şismesi lazım herhalde. Hobbs'un da ismini Will yapsınlar yine.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Ya konudan bağımsız Ricky Starks'ın boyu yerinde, kiloda da sıkıntı yok, özellikle dikkat ettim bunlara, ama bu çocuk ebat olarak küçük geliyor bana. Sebebini sorsan söyleyemem tek tek gözlemleyince problem yok bütün halde bakınca ufacık geliyor çar. Şismesi lazım herhalde. Hobbs'un da ismini Will yapsınlar yine.
Her şeyi tam ama küçük kaldığı doğru. Ben de pek sebebini çözemiyorum ama var böyle bir şey.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: