Disney+ ''Atatürk'' Dizisini Duyurdu

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,337
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Bugün okuduğum bir haberde Ermeni Lobisi Disney'e baskı yapıp Atatürk dizisi de dahil Türk dizilerini kaldırtmış Disneyden, ne kadar doğru bilmem.

Diziler o kadar leşti gibi kaldırılmasına sasirmadim. Hele o Aktris ve Arayış falan. Rezalet yapımlar çıkardılar valla TR özelinde. Bak Netflix'e.

Vicious

Kızılcıklı
Konular
34
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Diziler o kadar leşti gibi kaldırılmasına sasirmadim. Hele o Aktris ve Arayış falan. Rezalet yapımlar çıkardılar valla TR özelinde. Bak Netflix'e.
Valla hocam çoğunu izlemediğim için bilmiyorum, yorum yapamam o yüzden, ben sadece Star Wars takip ediyordum oradan. Ama hakikaten lobiden kaynaklı kaldırılmalar falan varsa boykota da geçebilirim yani.

Mr. Bean

#uncensored
Konular
161
Beğeni sayısı
180
PG Nakit
50
Bakalım Diasporanın fendini yenebilecek miyiz. Bizim ahmak, ulus olamamış toplumumuz her türlü olumsuzlukta kendini suçlamaya meyilli olduğu için Disney'in Ermeni lobilerinin baskısından dolayı yerli yapımları iptal etmesinden sonra bile kendi hükümetlerini suçlamışlardı. Allahtan kafası çalışan, köleliği reddeden bir kısım insan Disney'i boykot etme kararı aldı da Disney geri adım attı.

deathcrushh

sadece özgürlük
Konular
25
Beğeni sayısı
84
PG Nakit
870
Favori Güreşçi
Joey Janela
Bugün okuduğum bir haberde Ermeni Lobisi Disney'e baskı yapıp Atatürk dizisi de dahil Türk dizilerini kaldırtmış Disneyden, ne kadar doğru bilmem.

Amerikan Ermenilerinin nasıl beyinleri yıkanıyorsa gerçekten akıl sağlıklarını yitirmişler. Ermeni Soykırımı ile yakından uzaktan alakası olmayan 1915'te Çanakkale'de görev yapan bir Miralay'a sırf bu yüzden yüklenmek aptallık.

Bu dizi 1950'lerde falan çekilse yüce paşamızı nasıl oynayacak bir oyuncu bulunur diye iptal ederlerdi büyük ihtimalle. Neyse en azından gelişme var. Merakla bekliyorum. Sonunda kurucu liderimizin hayatını izlemek çok keyif verecek.

He bu arada dizi ve diğer içerikler Ermeni lobisi yüzünden kaldırılmadı ben bunu birkaç arkadaşımla konuştum fakat pek derdimi anlatamamıştım. Filme Gitmeden Önce bununla alakalı video çekmişti bakabilirsin.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: