Natalya: Dünyanın En İyi Kadın Güreşçilerinden Biriyim

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
Natalya Busted Open Radio'ya konuk oldu ve Rhea Ripley ile RAW'da yaptığı maçtan bahsetti.

"Maça girerken 'Tamam, bunu yapabilirim, sanırım bunu başarabilirim.' dedim. Night of Champions'tan bu yana güvenimin sarsıldığı konusunda açık ve dürüstüm. Düşük bir seviyeye düştüm. Pazartesi günü o maça kararsız bir özgüvenle gittim. 'Evet, gezegendeki en iyi kadın güreşçilerden biriyim ve hala bu seviyede kalabilirim' gibi bir düşünceyle gittim maça. Sadece bu seviyede kalmakla kalmadım, herkesin beklentilerini aştım. Sanırım Rhea Ripley beni hafife aldı."

“Gerçekten bir Rocky hikayesi gibi hissettirdi. Kendimi Rocky gibi hissettim. Maçtan önce Rİpley, benim hakkımda hiçbir şey düşünmedi. Gerçekten, 'Ben orada Nattie ile birlikteyim, ona saygıdeğer biri' diye düşündü. Onun sınırlarını zorlayacağım hakkında hiçbir fikri yoktu. Maçın sonunda, her şey tamamlanıp bittiğinde yapmak istediğim şey, tokalaşmaktı. Elini sıkmak ve ona sarılmak istedim. Maçtan sonra beni dövdüğü için bu şansı hiç yakalayamadım. Hissettiğim şey, bunu hâlâ yapabileceğimin dünyaya haykırışımdı, bunu asla gerçekten kaybetmedim.”

"İnsanlar 'Nattie gerçekten başardı, kanıtlayacak bir şeyi vardı' dedi. Ben hep buydum, sadece son birkaç yıldır böyle bir fırsata her zaman sahip olmadım. Rhea gibi biriyle bu sahnede böyle bir şansım olmadı. Harikaydı. Tag team güreşinden hoşlanmıyorum değil, bir takımın parçası olmayı seviyorum. Tamina ile yaptığım şeyler harikaydı ve Shotzi ile WrestleMania'da yaptığım şeyler eğlenceliydi. Gerçekten derin bir hikayeye girmek için, Charlotte ve Ronda Rousey ile çalışmamı düşünüyorum. Tekli güreşçi olmayı seviyorum ve hala birlikte çalışmak istediğim kadınları düşünüyorum. Yüksek seviyede çalışmak ve yüksek seviyede kalmak istiyorum. Pazartesi gecesi bunu kanıtladı ve WWE'nin bundan sonra benimle nereye gideceğini görmek beni heyecanlandırıyor.

"Hepimiz kendimize inanmalıyız. Bu sektörde olacaksanız, bir tür egoya sahip olmalısınız. Alçakgönüllü olmayı seviyorum ve mütevazı Nattie'nin gerçek bir yanı var ancak aynı zamanda dünyanın en iyi kadın güreşçilerinden biriyim ve yüksek seviyede kalmak istiyorum. Pazartesi günü 26 yaşındaki Kadınlar Şampiyonumuza diz çöktürüp onu bana inandırdım ve tüm dünyayı da bana inandırdım. Bu seviyede kalmaya ve bu seviyeye ait olduğumu kanıtlamaya hazırım."

Rhea-Ripley-vs-Natalya-WWE-RAW-July-3.jpg

Kaynak

Click here to login using your socials account