RPG Sohbet Konusu

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Kamos'un Undertaker'ı ata bindirip Khali'nin üzerine hücum ettiği son promosu, RPG evreninde ki en sağlam iş olabilir.
En kral yazarlar bir araya gelse bundan yazamaz, bize kemer değil galibiyet yüzü bile göstermez Kamos hoca.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Kemerlerin ve biletlerin akıbetlerinin yavaş ilerlemesini anlayabiliyorum, yönetim ekibi bence bu konuda ince eleyip sık dokumak istiyor ve yükselecek karakterlerin seçimine dikkat etmeye çalışıyorlar. Bence güzel de bir davranış, aceleci olmanın çok da gereği yok bana kalırsa. Ancak bu da düşünceme göre kemerlerin olması gerektiğinden daha geri planda kalmasına sebep oluyor, birkaç şovdur şekillenen feudlar bir kenara, kemerlerin biraz daha ön planda olması gerektiğine inanıyorum. Misal karakterimin şu an bir kemer için bileti var, ve bugün şovda bence biraz alakasız bir yerde sahne aldı. (Bu konuda da ekibin hakkını yiyemem ki karakterin felsefesini o noktaya güzel bağladılar ve sırıtmadı.) Eleştiri olarak değil bu arada söylediğim, çünkü mesajın başında dediğim gibi bir durum gerçekse böyle bir olayın yaşanması da kaçınılmaz elbet. Ekip de illa öngörmüştür bunu, bahsettiğim şey dozajı hakkında soru işaretleri yalnızca.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Kofi alan yok mu? Promo için fotoğraf gönderebilirim.

420402_426807474052163_168697492_n.jpg

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: