RPG Sohbet Konusu

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,230
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Bruv. Kanıtın varsa sun, yalan söyleyerek hiçbir yere varamazsın.
Orspreay, bunu ciddili kabul etti bu arada aga, off topic olarqk söyleyim. Üzgünüm mesajının ardından uzun uzun açıklama yaptı bütün olaylardan haberim yoktu minvalinde, ancak olan kısmı bile rezillik.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Orspreay, bunu ciddili kabul etti bu arada aga, off topic olarqk söyleyim. Üzgünüm mesajının ardından uzun uzun açıklama yaptı bütün olaylardan haberim yoktu minvalinde, ancak olan kısmı bile rezillik.
Vallahi ben de biliyorum olayı ama göğsümde yumuşatmaya çalıştım biraz diyeyim. O speakout işleri bayağı sıkıntılı ya.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,230
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Vallahi ben de biliyorum olayı ama göğsümde yumuşatmaya çalıştım biraz diyeyim. O speakout işleri bayağı sıkıntılı ya.
Promolarda onlardan bahsedemeyiz zaten ya. Büyük handikap olur o. Keza Dream olayı malum, o da biraz karaktere uydurdu da yine de problem.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Promolarda onlardan bahsedemeyiz zaten ya. Büyük handikap olur o. Keza Dream olayı malum, o da biraz karaktere uydurdu da yine de problem.
Vallahi sen o lafı dedikten sonra kendimi kurtaracağım diye şekilden şekle girdim. Böyle olayları kullandığında zaten bir oyuncunun yapabileceği hiçbir şey kalmıyor.

Hacken

Joe Hendry
Konular
13
Beğeni sayısı
1,230
PG Nakit
320
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Vallahi sen o lafı dedikten sonra kendimi kurtaracağım diye şekilden şekle girdim. Böyle olayları kullandığında zaten bir oyuncunun yapabileceği hiçbir şey kalmıyor.
Dediğim gibi kullanılmamalı, burada öylesine söyledik de. Büyük ayıp olur, en azından Ospreay için.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Dediğim gibi kullanılmamalı, burada öylesine söyledik de. Büyük ayıp olur, en azından Ospreay için.
Bir oyuncuya ancak oyuncunun yazdıkları üzerinden cevap verilmeli kesinlikle. Gimmick dışı olaylarla konuşursak kadroda Ospreay'den daha beter bir Dream ve Trump var zaten.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: