RPG Sohbet Konusu

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
İngilizlere düşman değilsin dimi? @The Mandalorian

Ben kartellere, uyuşturucu tacirlerine ve şeriatçı Orta Doğululara karşıyım. Hayır ırkçı değilim. Bu kişilerin vatanlarına kavuşmasını istiyorum. Birleşik Krallık ise bizim müttefikimiz Birinci ve İkinci Dünya savaşı'nda omuz omuza düşmanla çarpıştık.

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Ben kartellere, uyuşturucu tacirlerine ve şeriatçı Orta Doğululara karşıyım. Hayır ırkçı değilim. Bu kişilerin vatanlarına kavuşmasını istiyorum. Birleşik Krallık ise bizim müttefikimiz Birinci ve İkinci Dünya savaşı'nda omuz omuza düşmanla çarpıştık.
Çok şükür, bunu bildiğimiz iyi oldu. ABD'nin bu mülteci krizi karşısında Birleşik Krallık size her daim destek sağlayacaktır.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Çok şükür, bunu bildiğimiz iyi oldu. ABD'nin bu mülteci krizi karşısında Birleşik Krallık size her daim destek sağlayacaktır.

Bu ciddi bir kriz. Eleman gitmiş benim vergilerimle kendine lüks araç almış. @jaques bir de üstüne poz kesiyor. Bu ukalalık kabul edilemez.

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Bu ciddi bir kriz. Eleman gitmiş benim vergilerimle kendine lüks araç almış. @jaques bir de üstüne poz kesiyor. Bu ukalalık kabul edilemez.
U2JZ3Y7XMFMBPMNX6NU7XS5CHM.jpg

😉

Netuno

One & Only
Konular
209
Beğeni sayısı
1,660
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
ABD'nin içinde olduğu kriz hayati bir önem taşımaktadır. Dostumuzun sorunu bizim sorunumuzdur. ABD'nin resmen sırtına bir kene gibi yapışmış olan bu sorunu halletmek için, JBL turizm ile ortak çalışacağımızı ve müttefikimize her türlü destekte bulunacağımızı kamuoyuna bildiriyorum.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
ABD'nin içinde olduğu kriz hayati bir önem taşımaktadır. Dostumuzun sorunu bizim sorunumuzdur. ABD'nin resmen sırtına bir kene gibi yapışmış olan bu sorunu halletmek için, JBL turizm ile ortak çalışacağımızı ve müttefikimize her türlü destekte bulunacağımızı kamuoyuna bildiriyorum.

TR26 0004 6012 8288 8000 0797 14

Bu hesaba bağışta bulunabilirsiniz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: