RPG Sohbet Konusu

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,163
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk

Fazla deneysel fakat şu ana kadar yazdığım en hüzünlü iş oldu. Bağlandık bu psikopata.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
ONS çok kritik yalnız, Velveteen kemeri kaybeder Daniels şampiyon olursa Rumble ve WrestleMania ana olayı az çok belli olur performanslarda değişim olmazsa.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,461
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
ONS çok kritik yalnız, Velveteen kemeri kaybeder Daniels şampiyon olursa Rumble ve WrestleMania ana olayı az çok belli olur performanslarda değişim olmazsa.
Wes Lee de cash in yapıp bi Seth Rollins cameosu çekmiş oluruz.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels

Ben bu senaryonun PGW potasına göre şekilleneceğini düşünüyorum. Senin yarın o kemere cash in yapma ihtimalin hiç az değil benim gözümde. Bu bağlamda Royal Rumble'ı Mayhem ya da Venis alırsa WM Main Event'i Mayhem vs. Venis vs. Lee (şampiyon) olarak şekillenebilir. Bunun anti tezi (Rumble'ı Velveteen alsın ya da almasın) de senin PGW kemerini yine aldığın, ve bu üçlü maçın RR ve WM arasında gerçekleşmesinde. Bu bağlamda sen o maçtan galip çıkarsın ve WM'de Sex War'un ortada kemer olmayan manevi bir finalini izleriz.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,094
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Ben bu senaryonun PGW potasına göre şekilleneceğini düşünüyorum. Senin yarın o kemere cash in yapma ihtimalin hiç az değil benim gözümde. Bu bağlamda Royal Rumble'ı Mayhem ya da Venis alırsa WM Main Event'i Mayhem vs. Venis vs. Lee (şampiyon) olarak şekillenebilir. Bunun anti tezi (Rumble'ı Velveteen alsın ya da almasın) de senin PGW kemerini yine aldığın, ve bu üçlü maçın RR ve WM arasında gerçekleşmesinde. Bu bağlamda sen o maçtan galip çıkarsın ve WM'de Sex War'un ortada kemer olmayan manevi bir finalini izleriz.
royal rumble icin roster yetiyor mu la

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: