RPG Sohbet Konusu

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
3ae0cc7de3b74fa8d2fe928167584f256ac9e3ea.gifv

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,583
PG Nakit
370
@Black Widow Kral merakla takip ediyoruz promo serisini. Bu aktiflik devam ederse büyük push gelecek gibi geliyor bana ama ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Normalde profile yazacaktım giremedim. Bence karakterleri konuştururken kalın yapsan isimleri okurken daha iyi bir görünüm olur promolarda. Tabi herkesin tarzı farklı ufak bir öneri sadece.

Black Widow

ultrAslan
Konular
787
Beğeni sayısı
813
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
@Black Widow Kral merakla takip ediyoruz promo serisini. Bu aktiflik devam ederse büyük push gelecek gibi geliyor bana ama ufak bir eleştiride bulunmak istiyorum. Normalde profile yazacaktım giremedim. Bence karakterleri konuştururken kalın yapsan isimleri okurken daha iyi bir görünüm olur promolarda. Tabi herkesin tarzı farklı ufak bir öneri sadece.
Fena ısındık ya aslında sevgili işi yoktu aklımda da senaryoda oluşunca basalım dedik. Daha bitmedi ya sonundaki olayı çok tatlı işleyeceğiz. Tamamdır kral bundan sonra dikkat ederim.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,583
PG Nakit
370
Fena ısındık ya aslında sevgili işi yoktu aklımda da senaryoda oluşunca basalım dedik. Daha bitmedi ya sonundaki olayı çok tatlı işleyeceğiz. Tamamdır kral bundan sonra dikkat ederim.
Sarışın kadının kim olduğunu düşünürken meraktan kafayı yedik. Herhangi sarışın biri mi yoksa kimliği falan sonra mı ortaya çıkacak?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: