RPG Sohbet Konusu

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Öncelikle bu yazıyı çok değişik duygularla yazdığımı söylemeliyim. Ancak bunu sizle de duyurmam gerekiyordu. İyisiyle kötüsüyle bir 4 5 ay geçirdik. Bazen bazı oyuncularla, hatta ekibin başındaki şahıs ile de tansiyon yükseldi. Ve Stardust karakteriyle zevk alsam da bu geçmişi arkada bırakmak için Ciampa aldım. Yeni bir sayfa demekti Ciampa. O mesaja dönüp bakıyorum şimdi... Ciampa ile hayallerim vardı. Ve ekipten 1 şahısla yaşadığım tartışmaya rağmen kemer maçına tekrar layık gorulmem benim için çok kıymetliydi. Ancak her şeyin bir dönüm noktası vardır. Bir karar aldım. Maalesef bugün tam şu an ekibe sadece teşekkür edebilmekle kalmamı engelleyerek bunu herkese açık şekilde sevgilerimi ileterek yapıyorum.

Cumartesi maçta görüşmek üzere; tam olarak bu mesaja bakıp promoya motive olacağım.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,694
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
1-1,5 ay kadar bir süre aktifliğim düşecek ne yazık ki. Yine elimden geldiğince sizlerle birlikte olmaya çalışacağım ama yağmur yağmadığı sürece canlı takip yapma işi yalan oluyor. Gerçi ekibe yazmıştım bunu ama burada da yazayım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: