RPG Sohbet Konusu

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
768
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Promo düşünmüyorum ama diğer şova kadar bir konuşma gösterisi yazalım, özledik çünkü. Daniels'ı sinirli yazmak da enteresan bir deneyim olacak. Ama konuştururken olayın üzerinden geçmiş olacağı için daha pasif agresif tavır takınırım gibi geliyor bana.

Mamy D Way

🍓
Konular
33
Beğeni sayısı
433
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Favori Güreşçi
Adam Cole
Gerçekteki gibi güreş karakterlerinin dışarı çıkıldığı bir podcast promosu düşünüyorum. Olaylara senaryo ve performans olarak bakıldığı ikili bir konuşma da olabilir (twitch yayını gibi), bunu promoya yansıtabilir miyim diye düşündüm. Eşlik edebilecek var mı?

Gloom

Lider Mod
Konular
2,079
Beğeni sayısı
1,598
PG Nakit
385
1
Gerçekteki gibi güreş karakterlerinin dışarı çıkıldığı bir podcast promosu düşünüyorum. Olaylara senaryo ve performans olarak bakıldığı ikili bir konuşma da olabilir (twitch yayını gibi), bunu promoya yansıtabilir miyim diye düşündüm. Eşlik edebilecek var mı?
Adam Cole olduğum için Twitch promosu benim de aklıma geldi. Twitch üzerinden oyun oynayarak kayfabe dışı takılmak gibi ama uğraşmamıştım. Belki olabilir bir ara, güzel fikir.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,122
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Adam Cole olduğum için Twitch promosu benim de aklıma geldi. Twitch üzerinden oyun oynayarak kayfabe dışı takılmak gibi ama uğraşmamıştım. Belki olabilir bir ara, güzel fikir.
Desmond 5 dolar göndermiş, dişçi sevgiline randevu alayım mı yazmış, 5 dolar için sağ ol Desmond annene sorabilirsin bu soruyu.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: