RPG Sohbet Konusu

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,694
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Biz takım oyuncusu olduğumuz için kazansak da ortak yenilsek de ortak. Senin dostların kaybetti, baban kaybetti ama sen kazandım diye seviniyorsun. Fark var ya. @Heartbroken Kid sen de gör bunu bu adamlar için harcadığın efora değmezmiş ya.
Tekli zaferim için elbette sevineceğim, mayhem i kaybettiğimiz için de elbette üzüleceğim. Fark da bu. Sen kendince manipülasyon yapmaya çalışıyorsun ama senin ne olduğunu da herkes biliyor.

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,694
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Tekli zaferim için elbette sevineceğim, mayhem i kaybettiğimiz için de elbette üzüleceğim. Fark da bu. Sen kendince manipülasyon yapmaya çalışıyorsun ama senin ne olduğunu da herkes biliyor.
Bu masallara kanan ya saftır ya da mayhemlidir ya

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,694
PG Nakit
780
RPG Karakteri
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Bu masallara kanan ya saftır ya da mayhemlidir ya
İşte senin sorunun bu. Sadece sen doğrusun. Senden olmayan herkesi de hor görüyorsun. Ama bu yüzden yalnız kalacaksın. Ben MAYHEM'li dostlarıma güvendim. Yenilgileri de, zaferleri de benim ortağımdır. Ama sen kendi takımına güvenmediğin için maça girdin. Kendi takımını aşağıladın. Kendi brandini aşağıladın. Bu yüzden kemerlerin sahibi benim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,091
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Biz takım oyuncusu olduğumuz için kazansak da ortak yenilsek de ortak. Senin dostların kaybetti, baban kaybetti ama sen kazandım diye seviniyorsun. Fark var ya. @Heartbroken Kid sen de gör bunu bu adamlar için harcadığın efora değmezmiş ya.
biz mayhem icin savastik pisman degiliz ama savas zamani bizden taraf olmayanlar hesap verecek

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
İşte senin sorunun bu. Sadece sen doğrusun. Senden olmayan herkesi de hor görüyorsun. Ama bu yüzden yalnız kalacaksın. Ben MAYHEM'li dostlarıma güvendim. Yenilgileri de, zaferleri de benim ortağımdır. Ama sen kendi takımına güvenmediğin için maça girdin. Kendi takımını aşağıladın. Kendi brandini aşağıladın. Bu yüzden kemerlerin sahibi benim.
Takımımdaki adam evine gitmiş aga ben takımım eksik kalmasın diye girdim. On numara da savaştım. Neyse aga sen zafer sarhoşu olmuşsun ama gerçeklerin acı tokadı yüzüne vurur Payback'te sorun yok.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: