RPG Sohbet Konusu

Netuno

One & Only
Konular
210
Beğeni sayısı
1,694
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay
Favori Güreşçi
Hana Kimura
Konuya bir yorum yapmak yerine, buradan kendimce konuşayım. Bilmiyorum veteran oldum mu ama bence değilim. Herkes RPG içinde tartışabilir. Bizzat ben, zamanında herkesin sövdüğü bir kişiydim. Yeri geldi yazarlık yaptım, yeri geldi oyunumu oynadım. Bolca kavga da ettim. Kendi bookingimi beğenmediğim çok oldu, hatta sırf bunun yüzünden psikopat bir şahıs, benim karakterlerimi ciddi ciddi defalarca kez yaktı. Ama nihayetinde, bu bir oyun. Yazar arkadaşlar genelde aynı insanlar ve yıllardır buna çaba veren insanlar. Para kazanmıyorlar bir şey almıyorlar. Sadece herkesin hobisini gerçekleştiriyorlar. Bu bir hobi, bu bir oyun. Ben her zaman ciddi karakterle oynadım. PURE'da en ciddi Bea Priestley oynadığım zamanda, chate sürekli bikinili fotosu atılıyordu. Çünkü herkes eğlenmeye çalışıyor. Kimse, kimseden nefret etmiyor. Birilerini sevmiyor olabilirsiniz, çok normal. Ama öfke sadece öfkeyi doğurur. Bookingini beğenmediysen, eleştir. Ama eleştir. Hakaretler olmadan. Kimsenin karakteri, kimseden üstün değil. Jey Uso mesela. Ben boşa çıkar diye beklerken, oyuncusunun azmi ile en iyi hikayelerden birisine sahip şimdi. Eğer emek veriyorsanız, ben kimsenin hakkının yendiğini görmedim. Sizin de yenmez. Sadece biraz sabır, biraz anlayış.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
201
Beğeni sayısı
1,122
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Ben daha buluğ çağına girmediğim, bırak girmeyi ortaokula gittiğim dönem de oynuyordum bu oyunu, hatta şu anki olgunlaşmış oyuncu seviyeme (ego diyebilirsiniz umrumda değil) de uzak değildim o dönem. Burada 2 aydır süregelen bir oyunu hatrı sayılır kişi ile birlikte oynuyoruz. Ekipteki arkadaşların rosterdaki her oyuncuya aynı düzeyde ilgi ve alaka göstermesini bekleyemezsiniz. Siz sizin eleştiri ve görüşlerinize cevap verip sizi muhatap alan ekip üyeleri olduğuna şükredin bence. Mavi sitede olsaydınız karakterinize bıçaklanma senaryosu verirlerdi. Eleştiriye gelince, eleştiri var eleştiri var. Ciddiyetten uzak karakter görmek istemiyorsanız türk siyaset RPG'lerinde oynayabilirsiniz. Diğer arkadaşların dediği gibi kimse takım elbiseyi çekip oynamıyor bu oyunu. Tek beklediği karşılık yapıcı eleştiri ve şovlarla olan ilginin artması olan insanlara da bu kadar yüklenmenin manası yok. Bunları işyerinden yazıyorum o yüzden uzatmayacağım. Kalın sağlıcakla.

American Psycho

PG.com Kullanıcısı
Konular
30
Beğeni sayısı
212
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Dexter Lumis
#HesComing ⏳
ba241e2323297d7dddf476971295eeabaf455283.gifv