Cody'nin Artık Bir Şeyler Kazanması Gerekiyor

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
cody-rhodes-april-5-n.jpg

Cody Rhodes'un geldiğinden beri tek başarısı RR galibiyeti... Bu adamın artık bir kemer kazanması gerektiğini düşünüyorum. Hatta fazlasıyla geç bile kalındı. Eğer böyle devam ederse babasının mirasını tamamlayamadan şirketten tekrar ayrılacak gibi görünüyor. Siz Cody'nin bu durumda olmasından memnun musunuz?​

The PrinXe

#MaxiBall
Konular
228
Beğeni sayısı
175
PG Nakit
135
Favori Güreşçi
Maxwell Jacob Friedman
İlle de kemer midir bu başarı dediğiniz şey? Royal Rumble 2023 kazananı, Seth'i 3 kez yenmiş, Lesnar ile feudundan muhtemelen galip çıkacak bir adamdan bahsediyoruz. Yeter de artar bile.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,743
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
İlle de kemer midir bu başarı dediğiniz şey? Royal Rumble 2023 kazananı, Seth'i 3 kez yenmiş, Lesnar ile feudundan muhtemelen galip çıkacak bir adamdan bahsediyoruz. Yeter de artar bile.
Bu adamın en azından da bir ana kemer alması gerekiyor artık. WHC denen kemeri verseler bile yeterli.

fetiborn41

PG.com Kullanıcısı
Konular
1
Beğeni sayısı
33
PG Nakit
200
Favori Güreşçi
Kevin Owens
WWE'nin 20 senedir karşısına çıkan en büyük tehlike olan AEW'yu bırakıp gelen bu arkadaşın bunun hesabını yaparak geldiğini düşünüyorum. Eminim sözleşmesinde, imaj hakları maddesinin altında bunun gerekliliğini savunan bir madde vardır.

Şahsen ben ona underrated olduğu bir hikaye yazılacağını düşünüyorum. Şu anki feudları da (Dominik) tamamen momentumunu koruması için booklanan feudlar. Asıl başarısını herhangi bir ara PPV yerine WM Main Event'inde alacağına emin gibiyim, o da muhtemelen WM 40'ta olacaktır.

TFN

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
7
PG Nakit
0
RPG Karakteri
-
Favori Güreşçi
Seth Rollins
WM 40’da şirkette modern dönemin en dominant ve 1000+ gün saltanat yapan adamını yenerek yeni şampiyon olması daha iyi bana göre. Eğer öyle bir şey olacaksa WM 40 net beklenir

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: