RVD Tayfa vs Beyefendiler

Gloom

futuresex lovesound
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
e154667ab3adc88ea7d18f2c0e2193d7.jpg

Pashanation'da 2 aydır şu şekil takılıyorsun
@The MANIAC acını paylaşıyorum kardeşim.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,625
Beğeni sayısı
1,417
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Tek vasfı kendini göstererek splash yapmak olan dede ve onun durduk yere arada çıkan sevdalıları için özel konu açma gereği duymadım! Üstümüze daha çok gelinirse bu dedenin ifşalarını paylaşmaktan çekinmem! Çünkü gördüm ki tek küçük olan şey güreş kariyeri değil.

Ayrıca Tony khan gibi her şeye boş yatırım yapan eleman olmasa bu adamın varlığını bile unutmuştunuz fakat bizim beyefendiler oluşumumuz 4 yıla dayanıyor.

Hayırlı cumalar.

1695338026981.png

@Johnny Sack @The Lunatic Fringe @satriale @Gloom @Beast Incarnate @Akashi @Broken Dreams @Nature Boy

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
960
Beğeni sayısı
1,388
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Tek vasfı kendini göstererek splash yapmak olan dede ve onun durduk yere arada çıkan sevdalıları için özel konu açma gereği duymadım! Üstümüze daha çok gelinirse bu dedenin ifşalarını paylaşmaktan çekinmem! Çünkü gördüm ki tek küçük olan şey güreş kariyeri değil.

Ayrıca Tony khan gibi her şeye boş yatırım yapan eleman olmasa bu adamın varlığını bile unutmuştunuz fakat bizim beyefendiler oluşumumuz 4 yıla dayanıyor.

Hayırlı cumalar.

Ekli dosyayı görüntüle 2258

@Johnny Sack @The Lunatic Fringe @satriale @Gloom @Beast Incarnate @Akashi @Broken Dreams @Nature Boy
Yok etmiş.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: