RPG "Don't let the bedbugs bite"

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
48
Beğeni sayısı
666
PG Nakit
250
Köşede art arda yumruklar ile onu zayıflatıyor fakat Stardust'tan eye-poke! Dominik acı içinde gözünü tutuyor!​

Screenshot-2.png

Pinche Cody... [bağırıyor] Doktor bir şey yap amk!
Doktor el atmak istiyor ama Dom onu duvara itiyor.
Chinga tu madre! Ahhhh...... Lan nerdesin?
Bir eliyle gözlerini tutarken diğer eliyle doktorun yakasını bulup kendine çekiyor.
Lisansın var mı lan amcık? Lan sen????
Dom aniden şüphelenip karşındakini görmeden headbutt vuruyor. Doktor olduğu gibi yere yığılıyor.
Sen olduğunu biliyordum Cody! O histerik gülüşünü götüne sok cabron.
Dom rastgele tekmeler savurup revirden çıkmaya çalışırken kameramana çarpıp düşüyor. O sırada görüntüler kesiliyor.
Cole, Dom'un bacağından çekiyor! Hangman yerdeki Hardy'le ilgilenirken bir yandan da Cole ve Dom'la bakışıyor.​

Dom'u Louisville Gardens'dan çıkarken görüyoruz.

Good night, sleep tight...

"Orale holmes, hey Cole, mi amor. Sanırım geldiğimiz günden bu yana Payback fazla öne geçti, ha ese? [sırıtıyor] Elbette öyle. Payback'i ve hatta PGW'yu bir küme olarak bakarsak, birçok etkisiz eleman bulabilirsin. Haftalardır radarında olan Stardust, münakaşaya girdiğin Nigel ve hatta rosterın geri kalanı. Sólo curioso, yutan eleman kim, mi amor? Çarpmada 1 sayısı işlemi değiştirmez değil mi? Peki ya 0? Exactamente. Senin ve tüm geri kalan tüm herkesin antiteziyim, por que screentime'ımı sizle paylaştığım her şovun bana 0 olarak döndüğü bir gerçek. Peki, solucion nedir? Payback nihai zaferi elde edene kadar örtülü işbirliği? [çenesini sıvazlıyor] Mmm....... Sanırım...... bu ancak senin gibi ucubelerin yapacağı bir şey olurdu. Çünkü o üzerinde durduğun ışığı istiyorum ese. Uno....... dos........ tres........... ring ring ring! Elimin havaya kaldırılmasını ve pastanın en büyük dilimini istiyorum. Por que hayat bazen bu kadar basit Cole. Uno. Dos. Tres. Eğer her gün senin yücelmen için o ringde olursam, bensiz ne yapardın mi amor? Stardust'a gördüğüm ilgi ve sevgi senin için de geçerli ve zamanı geldiğinde yapacağım şey şu: İçimdeki tüm kıvılcımı üzerine kusacağım ve UNO. DOS. TRES. BAY BAY!"

...don't let the bedbugs bite.

Papita out.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: