RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟏𝟎 "𝘠𝘰𝘭𝘶𝘯 𝘚𝘰𝘯𝘶"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Mayhem10.png

MAYHEM #10
19 Eylül 2023 Salı, 21:00
Louisville Gardens
Louisville, Kentucky

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN 5 NEDEN!

Bu MAYHEM son MAYHEM mi?
John Cena vs. R-Truth
Babalar ve Oğulları
Intercontenintal Championship etrafında mevzular
MAYHEM ve PAYBACK tarafları çetin maç: Jeff Hardy vs. Adam Cole

mayhem.png

Pyrolar patlıyor ve MAYHEM #10 başlıyor.

09effaaee1c7d6f8.jpg

REGALITY! MAYHEM'in GM'i William Regal girişte gözüküyor. Regal ringe doğru gelirken, seyircilerden MAYHEM tezahüratları yükseliyor. Regal ringe gelip bir mikrofon alıyor. Seyircilerin tezahüratlarını yavaşlatmak için eliyle işaret yapıyor seyircilere. Kalabalığın sesi azaldıktan sonra, konuşmaya başlıyor.

2.JPG

William Regal: Burada olmak, siz seyircilerin sesini, desteğini görmek cidden harika bir şey. Biliyorsunuz ki, MAYHEM zorlu bir sürecin içinde. Ne ile karşı karşıyayız, hepiniz biliyorsunuz. Cumartesi günü, MAYHEM için her şeyin sonu olabilir. Bir daha bu logo olmayabilir. Bir daha bu ring olmayabilir. Ya da bir daha beni PGW çatısı altında göremeyebilirsiniz. Bunları konuşuyorum çünkü bu tek şansım. Elbette MAYHEM'e inanıyorum. Elbette kazanacağımıza inanıyorum. Ama Cornette'in adil oynayacağına inanmıyorum. Çünkü Cornette bir kene. MAYHEM'in sırtına yapıştı ve onun kanını tamamen çekmeden, asla doymayacak. Şartlar ondan yana. İstediği gibi kuralları değiştirebilir. İstediği gibi yazıp çizebilir. Ama biz, yine de savaşacağız.

FUCK CORNETTE
FUCK CORNETTE
FUCK CORNETTE

396c63081b5ae699-600x338.jpg

Seyirciler Cornette'e söverek tezahüratlar atıyorlar. Regal ise ciddiyetini bozmadan devam ediyor.

William Regal: Kazanacağımıza inanıyorum çünkü, arka alandaki her bir isme inanıyorum. Ospreay, ilk direnen isim olmuştu. Benim umutsuzluğumda, beni ayakta tutan isimdi. Ve şu an hala spiker masasında, size kaliteli iş sunmaya çalışan Nigel. Nigel, durumun ciddiyetini çok önceden kavradı ve Ospreay ile feudları olmasına rağmen, yan yana saf tuttular. Jeff Hardy, kemerini kaybettikten sonraki yaşadığı buhrana rağmen, yine de MAYHEM için, en ön saflarda durdu. John Morrison, Val Venis ile yakaladıkları üstün dinamiğin yanında, MAYHEM'in yanında durarak, herkese moral sağladı. Arka alandaki her bir isim, bizler için çok çabaladı. Aramızda gidenler oldu, kalanlar oldu. Yine de herkes, MAYHEM'e bir şey kattı. MAYHEM bugün ayaktaysa, sizin sayenizde. Her bir güreşçi sayesinde, her bir çalışan sayesinde ve en çok, siz değerli seyirciler sayesinde.

f.JPG

William Regal: Bu son MAYHEM mi diye soranlara sesleniyorum. MAYHEM bir şovdan daha fazlası. Kazansak da, kaybetsek de, burada olacağız. MAYHEM ruhu, her zaman burada olacak. Bizi izleyen herkese teşekkürler. MAYHEM BAŞLIYOR!

William Regal'in konuşması ile seyirciler yeniden MAYHEM tezahüratları atmaya başlıyor. Böylece reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde, şovun ilk maçı, sizlerle olacak.

kg21ZlzF_o.png

cena.jpg

WORD LIFE! John Cena sonunda alnının akıyla ringin yolunu buluyor. Geçen hafta eski dostlarıyla yaptığı atışmanın etkisi hala yüzünden hissediliyor. Bu yüzden oldukça öfkeli halde. Bunu gizlemeye çalışıyor. Zincirini kameraya gösterip elini klasik şekilde kaldırarak ringe ilerliyor. Ringe girdiğinde de iplere göğsünü çarptırıp ringin ortasına geliyor. Parmaklarındaki word life yazısını kameraya tutuyor. Zincirini öpüp kenara koyduktan sonra rakibini beklemeye koyuluyor.

truth_2.PNG

Innocente! R Truth son haftaların parlayan ismi olarak girişe geliyor. Arkasında tüm ekip var. Geçen şov Big Zeke'ye yaptıklarından dolayı biraz tedirgin durumdalar. Xavi gibi çevre kontrolü yaparak ringe ilerliyorlar. Truth ringe giriyor. MVP spiker masasının yanındaki sandalyeye geçiyor. Diğer ikili de MVP'nin arkasında bodyguard olarak duruyorlar. Truth ve Cena, hakemin son direktiflerini dinleyip köşelerine çekiliyorlar. Maç başlıyor.

John Cena vs. R Truth

İkili burun buruna geliyor. Capital Punishment döneminden sonra ilk kez ciddi bir şekilde karşı karşıyalar. Birbirlerine bir nefes uzaklıkta olan ikili ağızları okunmayacak şekilde karşılıklı atışıyorlar. Sözler bitiyor ve yumruklar konuşuyor. Truth bozuyor bunu. Üst üste iki yumruk atıyor. Üçüncüyü atacakken Cena eliyle engel oluyor ve karşılık veriyor. Seri şekilde yumruk atıyor. Üstünlük tekrar Truth'a geçiyor ancak uzun sürmüyor. Bir Truth bir Cena vuruyor. Cena, Truth yumruk atarken yine engel oluyor ve kolundan tutup iplere fırlatıyor. Clothesline deniyor Truth altından geçiyor ve iplerden sekerek geliyor. Cena eğiliyor Truth zıplıyor. Cena'dan dönüşte Scoop Powerslam! Truth kalkıyor. Cena'dan Spin Out Powerbomb! Cena elini kaldırıyor. Seyircilerden you can't see me chanti geliyor. İplerden sekerek geliyor ama Cena ipe gittiği anda Truth yuvarlanarak ringin dışına atıyor kendini. Seyircilerden yuhalama var.

Şimdi Cena ringden iniyor. Sövüp sayarak Truth'un tarafına geçiyor. Truth'un kalktığını gördüğü anda ona doğru koşuyor clothesline vurmak için ama Truth yine eğiliyor. Cena'yı sırtından iterek bariyerlere fırlatıyor. Cena arka arka geliyor. Truth, Back Suplex'te kaldırıyor ve aprona atıyor. Cena sırtının acısıyla boğuşurken Truth'tan throat thrust geliyor. Vurduktan sonra aprona çıkıyor ve Cena'yı kaldırıyor. Kolunu arasına alıyor. Vertical Suplex'te kaldırıyor ama Cena arkasına düşüyor. Truth'un ense köküne yumruk atıyor. Truth arkasını dönüyor. Cena rakibini kafasından tutarak art arda dirseğiyle vuruyor. Truth sersemliyor. Cena onu omzuna alıyor. FU! Derken Truth izin vermiyor ve kendini ringe atıyor. Cena ringe dönüyor. Truth da ayağa kalkıp. Cena'ya saldıracakken Cena onun kafasından tutuyor ve ringin dışına çekiyor. Truth iplerden sekip ringe düşüyor. Cena şimdi ringe giriyor. Truth kalkıyor. FU!

Nigel: Bu kadar erken biterse tüm ekibi toplayıp siktirin gidin.

MVP: Ağzından pislik akıyor kardeşim, temizle.

cena.PNG

Truth, esnekliğini konuşturup ayakları üzerine düşüyor. Cena şaşkın şekilde Truth'un üzerine koşuyor. Truth çekiliyor, Cena köşeye çarpıyor. Truth şimdi köşeye çıkıyor ve Cena'yı da kafasından tutup dibine çekiyor. TORNADO SNAP SUPLEX! Cena'yı bırakmıyor ve tekrar kaldırıyor. Bir de FALCON ARROW! Tuşa gidiyor. 1...2... Cena 2 olur olmaz atıyor. Truth zemini yumrukluyor ve ayağa kalkıyor. Cena'nın da yavaştan kalktığını görünce iplere koşuyor. CORKSCREW SCISSORS KICK! Hayır Cena çekiliyor. Truth'u saçından yakalıyor. Sitout Rear Mat Slam! Truth'u bacağından yakalayıp tuş saydırıyor. 1....2..... Truth atıyor bu kez de. Atar atmaz Cena'dan headlock'a geliyor. Headlock'a aldığı sırada diğer eliyle you can't see me hareketini yapıyor. Bu boşluğu görüp ayağa kalkmaya çalışıyor Truth ve kalkıyor da. Cena da kilidi bırakıyor ama bırakır bırakmaz Truth'u Half Nelson ile kaldırıyor. Truth eğiliyor ve Cena dombalak açarak öne düşüyor. Arkasını döndüğünde Truth'tan karnına tekme yiyor. Truth şimdi Cena'yı boynundan yakalıyor ve TRUTH OR CONSEQUENCES! Tuşa gidiyor. 1....2....

Cena atıyor. Attıktan sonra sürünerek köşeye gidiyor. Truth'un sinirli halinden bir şey eksilmiyor. Cena'ya doğru ilerliyor. Cena'dan bir tekme geliyor. Truth dalgaya top gelmiş gibi eğiliyor. Cena ikinci turnbuckle'a çıkıyor. Truth'un kollarına bacaklarını koyuyor. SUNSET FLIP POWERBOMB! Tuş da geliyor. 1...2.... Truth atıyor. Şoke oluyor. İkisi de aynı anda ayağa kalkıyor. Truth throat trust vuruyor ama Cena eğiliyor. Truth köşeye savruluyor. Cena koşarak Body avalanche ile üzerine atlıyor. Ardından Truth'u belinden tutuyor ve ROLLING GERMAN SUPLEX! 1...2.... Truth yine atıyor. Attıktan sonra köşeye geçiyor ve ipten tutunarak kalkıyor. Cena üzerine doğru koşuyor ama dirseğini koyuyor. Cena bir kez daha geliyor. Truth yine dirseğini koyuyor. Cena yine üzerine gelirken Corkscrew LEG LARIAT! Cena yerde. Truth iplerden sekmek için koşuyor Cena da ayağa kalkıyor. Cena'dan Hip Toss! Hayır! Truth, arabian press şekli iplerden sekiyor ve arm drag! Truth üzerine doğru koşuyor. Cena'dan Clothesline! Truth eğilip geçiyor. İplerden sekip geliyor. LIE DETECTOR! Cena yere yapışıyor. Truth tuşa gidiyor. 1...2.....3

CENA ATIYOR! Truth yine şaşkın. Hakemin üzerine yürüyor. Spiker masasındakiler de celalleniyor. Ringde Truth, dışarıda ekip hakemi cehennem presine alıyor. Hakem de aynı dozda karşılık veriyor. Truth işaret parmağı ile hakemi tehdit ederken CENA'DAN ROLL UP! 1....2.... Truth atıyor. Kalkar kalkmaz Cena'nın üzerine koşuyor. Cena'dan Flapjack! Truth'un kafası demir köşeye çarpıyor ve yanlamasına kalıyor turnbuckle'ın üstünde. Kafasında küçük bir kanama var. Cena koşarak geliyor ve diziyle karnına vuruyor. Truth darbenin etkisi ile aprona düşüyor. Cena, ipten destek alıp zıplıyor, SLINGSHOT APRON DDT! Truth'u ringe itiyor. Kendisi de köşeye çıkıyor. Truth'un rükuya gelmesini bekliyor. Gelince atlıyor. DIVING LEG DROP! Tuşa gidiyor. 1...2... Truth atıyor. Cena köşeye geçiyor. Bağcıklarını kontrol ediyor ve elini Ronaldinho gibi hava kaldırıyor. Truth yavaştan kalkıyor. Cena karnına tekme atıyor. Omzuna alıyor FU DENEMESİ! Truth iplerden tutunuyor. Cena var gücüyle çekiyor ama Truth iplerde kalıyor. Cena ringin ortasına savruluyor. Truth'a dönüyor. LITTLE JIMMY! LITTLE JIMMY!

cena_2.PNG

CENA DÜŞMÜYOR. TRUTH'U HAVADA YAKALIYOR. SWINGING SIT OUT FACEBUSTER! Tuş denemesi 1...2... Truth atıyor. Cena, Truth'un ayağını STF için çekiyor. Truth vibratör gibi titretiyor ayağını. İplerden destek alıp kalkıyor ve Enzuigiri! Bir de single leg bicycle knee vuruyor. Nefes nefese köşede duruyor. Cena kendisinden daha atik kalıyor ve Truth'un üstüne koşuyor. Truth iplerin arasından aprona geçiyor. Cena köşeye çarpıyor. Truth, Cena'yı kafasından tutup dirseğiyle vuruyor. Cena ringin ortasına savruluyor. Truth, köşeye çıkıyor. MISSILE DROPKICK! CENA ÇEKİLİYOR, TRUTH YERDE. TRUTH'U AYAĞINDAN YAKALIYOR. STF! RİNGİN ORTASINDA YAPIYOR HAREKETİ. KAÇACAK DELİĞİ KALMIYOR TRUTH'UN. İYİ KÖTÜ ÇİRKİNDEKİ TUCO NASIL YERİ KAZIYORSA TRUTH DA O ŞEKİLDE ZEMİNDE ÇIRPINIYOR. CENA'NIN TÜM DAMARLARI GÖRÜNÜYOR. GÖZLERİNİ KAPATIP YERE VURMA SESLERİNİ BEKLİYOR. TRUTH ARKADAŞLARINA BAKIYOR VE ELİNİ KALDIRIYOR.

cena_3.jpg

TAP TAP TAP

MVP, Truth'un bakışlarına karşılık verip ayağa kalkıyor. Bastonun ucuyla hakemin ayağına çelme takıyor. HAKEM DELİRİYOR. NASIL YAPARSIN BRE DİYOR. Bu esnada Truth deli gibi elini yere vuruyor. Cena gözü kapalı tebessüm ediyor ancak hakem bir tartışma içerisinde.

sasaki_2.PNG

MVP RİNGİN KENARINDA HAKEM İLE TARTIŞIRKEN DAISUKE SASAKI'DEN ELBOW DROP! CENA'NIN SIRTINDA DELİK AÇIYOR! Hareketi yaptıktan sonra hemen ringden tüyüp ringin altına giriyor. Cena ise sırtını tutarak yavaştan kalkmaya çalışıyor. Bu sırada bir ses duyuluyor.

tozlar ve periler... karşı gelmesi güç zaaflardır. Karşı gelenler dostum değildir. Benim Mayhemli dostuma kimse bir şey yapamaz.

stardust.PNG

STARDUST BARİYERLERDEN ATLAYARAK CENA'YA DESTEĞE GELİYOR. Aprona çıkıyor. ÇIKTIĞI ANDA MVP HAKEMİN YANINDAN AYRILIP STARDUSTUN KAFASINDA BASTONU PATLATIYOR. STARDUST RİNGE GİREMEDEN RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR. Ayılacak gibi olurken HOMICIDE RİNGDEN KOŞARAK GELİYOR İPLERİN ARASINDAN TOPE CON HILO! Stardustla birlikte spiker masasına uçuyor. Ringin dışındaki üç isim Stardust'u stompluyor. Homicide cebinden dikenli tel çıkartıyor ve STARDUST'UN KOLUNA FAÇA ATIYOR!

homicide.PNG

Homicide, Stardust'u spiker masasının üzerinden fırlatıp ringin önüne atıyor. MVP'nin önüne düşüyor. Stardust'u kaldırıyor. Homicide görevliden bir sandalye kapıyor. KAFASINA FIRLATIYOR. Ardından ikisi tekrar Stardust'u kaldırıyorlar ve bariyerlerin arkasına fırlatıyorlar.

homicide_2.PNG

Cena sırtını tutarak ayağa sonunda kalkıyor. Hakemi kendine çevirip ne olduğunu soruyor. Hakem ani bir hareketle çekiliyor. Truth ayağa kalkıyor. Cena'yı çeviriyor. LITTLE JIMMY! LITTLE JIMMY! (Mİ?)

R TRUTH BAŞARIYLA YAPIYOR. CENA YERDE ANCAK DİZLERİ ÜZERİNDE KALIYOR. TRUTH BUNU GÖRÜP İPLERDEN SEKİP GELİYOR. CORKSCREW SCISSORS KICK! CENA ŞİMDİ YERDE KALIYOR TRUTH TUŞA GİDİYOR. 1....2....

3

Kazanan: R Truth

R Truth yine güç bela kazanıyor. Tüm ekip ringe gelip onu tebrik ediyor.

BIG ZEKE BURADA! SEYİRCİLER AYAĞA KALKIYOR. GEÇEN HAFTADAN SONRA AĞIR BİR KAVGA OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR HERKES. ANCAK GELEN OLMUYOR. LED EKRAN AÇILIYOR. BIG ZEKE ORADA GÖRÜNÜYOR. KAFASINDA UFAK BİR BANDAJ VAR.

zeke_9.PNG

Ezekiel Jackson: Eğlendiniz mi beyler? Galibiyet nasıldı? Her şey geçen haftakinden farksız.... Bugün de zor durumda kaldın Truth. Bir müdahale olmasaydı yenilmekten kaçamayacaktın. Geçen hafta senin götünü kurtarırken düşündüğüm tek şey sizdiniz. Benim arkamdan ne konuştuğunuzu biliyorum. Şimdi konuşma sırası bende ve bunu yüzünüze karşı yapacağım. Sizin cidden beni kurtarmak gibi bir derdiniz yoktu. Önce bunu kabul edin. Şovlara yaptığım baskınlar herkesin ilgisini çekiyordu ve o dönem siz kıyıda köşede kalmış ucubelerdiniz. Ne zaman ki benimle karşılaştınız, bu değişti. Önce beni herhangi bir PGW güreşçisi yaptınız. Sonra hepiniz tamamen benim popülerliğimden yararlanıp şu anki konumunuza ulaştınız. İşinizi gördükten sonra ise bana tekmeyi koydunuz. Aylardır şovda adının tek bir harfi bile geçmiyordu Truth. Şimdi üst üste iki şovda da galibiyet aldın. Artık bir şey hak ediyorsun.

Kamera kapanıyor. Ringdekiler konuşma karşısında biraz şaşkın biraz tedirgin halde.

zeke_10.PNG

BIG ZEKE GİRİŞE GELİYOR. SEYİRCİLER AYAĞA KALKIYOR. ELİNDE AHŞAP SOPA VAR. RİNGDEKİ HERKES BIG ZEKE'YE ODAKLANMIŞ BAKIYOR. ZEKE RİNGE KOŞMAYA BAŞLIYOR. INNOCENTE BİRBİRİNİ İTEKLEYEREK RİNGDEN İNİYOR. BIG ZEKE SOPA İLE ONLARIN ÜZERİNE DOĞRU GELİP VURUYOR AMA HAVAYA VURUYOR. INNOCENTE BARİYERLERDEN ATLAYIP SEYİRCİLERİN ARASINA KARIŞIYOR. BIG ZEKE DAHA SONRA ONLARI BARİYERDEN ATLAYANA KADAR KOVALIYOR VE YİNE SOPA İLE VURUYOR ANCAK YİNE HAVAYA VURMUŞ OLUYOR.

zeke_11.PNG

Zeke bariyerden atlamıyor. Innocente'nin kaçışını izliyor. Hepsi iyice uzaklaştıktan sonra ringe giriyor. Ringin köşesine çıkıp onlara tehditvari cümleler sarf ediyor. Ahşap sopayı da göstererek göz dağı veriyor. Innocente şoke olmuş şekilde Big Zeke'yi izliyor. Zeke köşeden iniyor. Eliyle ringe davet ediyor hepsini.

cena_6.PNG

JOHN CENA ZEKE'Yİ ÇEVİRİYOR VE FU! FU! FU YAPIYOR ZEKE'YE. Zeke az önce ringin kralıyken birden devrik padişaha bağlıyor. John Cena, bir Payback mensubunu alaşağı ediyor. Bu sırada ringe Stardust giriyor. Cena'yı yaptıklarından ötürü tebrik ediyor. Elini uzatıyor ve el sıkışıyorlar.

cena_5.PNG

CENA'DAN STARDUST'A FU! CENA BİR İSMİ DAHA YERE YATIRIYOR. STARDUST DUMURA VE CENA'NIN GAZABINA UĞRUYOR. Cena, öfkeyle FU yaptığı ikiliye bakıyor. Görevliden giriş kıyafetlerini alıyor. Şapkasını ve ceketini giyiyor. Sıra zincirine denk geldiğinde duraksıyor. Zincirine bakıyor. Stardust'un karnına fırlatıyor. Ardından ringden iniyor ve şapkasını tersine çevirerek öfke dolu ifadelerle arka alanın yolunu tutuyor. Reklamlar...

kg21ZlzF_o.png

1973

Arka alanda Rikishi'yi görüyoruz. Güreş okulunda birkaç güreşçiyi eğitmeye devam ediyor. O bu okulun CEO'su gibi takılırken Ryback müdürü gibi. Ryback'in birkaç güreşçiyi çalıştırdığını görüyoruz.

Ryback: Hareketi yanlış yaparsan döverim bak.

Local wrestler curl çalışıyor fakat dirseklerin Allah'a emanet olduğunu görüyoruz. Kol yana doğru savruluyor ve form bozuluyor. Ryback çok sinirleniyor.

Ryback: Tamam oğlum yeter kalk git.

Local wrestler oradan gidip konsantrasyon curl için bir bench'e otururken Ryback onun arkasından konuşuyor. Rikishi'nin bir yandan onun yanına yaklaştığını görüyoruz.

Ryback: Lavuğa bak 5 kilo fazla gireceğim diye kolları ahtapot gibi savuruyor.

Rikishi: Nasıl? Var mı göze çarpan?

2.jpg

Ryback: Vallahi Riko Baba ben sana söyleyim bu powerhouselardan bir sikim olmaz işin özü bu yani çokta bir şey bekleme hepsi basıyor dümenden yaaani.

Rikishi: High-flyerlar nerede?

Ryback: O lavuklar şurada hurricanrana çalışıyorlar.

Rikishi: İyi, güzel.

Ryback: Senin bir şeyin var gibi hoca?

Rikishi: Jey'e biraz kafam takık.

Ryback: Heeeeee oğul ayağı göt ayağı diyorsun yaaani.

Rikishi çok ters bakıyor.

Ryback: Yani öyle de demiyorsun gerçi de!

Rikishi: Valla bu konularda öyle oğluma göt möt dersen burada kafayı yapıştırırım sana. Bunlar benim hassas konularım.

Ryback: Tamam, tamam! Raconu da kesti!

3.jpg

Rikishi: Onunla Survivor Series ile ilgili konuşmam gereken bir şey var ama bir türlü bulamıyorum. Arenaya gelmemiş bile. Ona o mangal günü yaptığım konuşmadan sonra hiçbir şekilde haber alamadım. Oğlumu bulamıyorum Ry. Kim bilir nerede ve şu anda ne yapıyor.

Rikishi morali son derece bozuk şekilde düşünürken Ryback oradan ayrılıp hafif siklet bir güreşçinin dövüştüğü ringin oraya yöneliyor. Onunla dövüşen powerhouselardan birinin yerde çırpındığını görüyoruz.

Barıs İcebec: İLYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!

Biz de ringe geçiyoruz.

kg21ZlzF_o.png

Baslksz-3.jpg

Sami Zayn burada. Durgun ifadelerle ringe ilerliyor. Ringe girdiğinde görevliden bir mikrofon istiyor. Giriş müziğinin bitmesini bekliyor konuşmak için. Bitene kadar ringin etrafında yavaş yavaş yürüyor ve yürürken de seyircileri süzüyor. Sonunda müziği bitiyor ve mikrofonu ağzına götürüyor.

Sami Zayn: Uzun süredir görüşmüyorduk. Bunun sebebi şirketle ilişkimin kesilmesi idi. Şirketin kontratlı bir güreşçisi değildim. Serbest bırakıldım. Bu sürede uzaklarda bir yerde PURE denilen yerin varlığını aramakla meşguldüm. Aranızda mızmızlananlar görüyorum, merak etmeyin kafanızı bununla ütülemeyeceğim!.. Ta ki Jim K. Cornette beni tekrar arayana kadar bu sürdü. O gün telefonumu açtığımda beni şirkete tekrar almak istediğini söyledi. Haksız bir şekilde ayrılmak zorunda kaldığım yere hakkımla geri döndüm. O da biliyordu bana bir yanlış yapıldığını ve sona gelindiğinde farkına vardı. Artık karşınızdayım. Sami Zayn, tekrar PGW'de!

Seyircilerden destek geliyor.

Sami Zayn: Eksik olmayın. Beynimin içi bir süredir çok karmaşık şeylerle doluydu. Buna karşı gelmek çok zor oldu. Bu zorlukların üstesinden gelmek ise her şeyin üstündeydi. Ama dediğim gibi bir farkındalığa eriştiğim için boşaltım vaktinin geldiğini anladım. Kendi içimde kendimle savaştığım kişiliğin değişmesi gerektiğini anladım. Çanlar çaldı, duymadınız mı?.. Kontratı tekrar elime aldığımda kafama bir şey koydum: burayı mahvetmeye çalışan insanlarla mücadele etmek. Burası mahvediliyor. Her gün daha berbat bir hal alıyor. Hileye başvuranlar, seks işçileri, yaşlı moruklar ve kanun kaçakları ile doldu bir yerdeyiz. Bu kişiler yüzünden siz seyirciler istediğinizi alamıyorsunuz. Sizler, her hafta kıçınızı yırtarak kazandığınız maaşlarınızı buraya harcıyorsunuz. Buradakiler ise sadece kendini eğlendirmek için çabalıyor.

Sami Zayn'e destek büyüyor. Eliyle sakin olun yapıyor ve konuşmaya devam ediyor.

Sami Zayn: Geri döndüğüme göre her şeyin üstesinden gelmem gerekiyor. Öncelikle bu yeri değiştireceğim. Buna başladım bile. Bunun için düzenbazca davranan o isme engel oldum. Bu isim Wes Lee. Her geçen gün daha da pisleşiyor. Her maçını doğru olmayan yollardan kazanmaya çabalıyor. Son şovda da aynısını yaptı. Haksızca kazanmasına engel oldum. Wes Lee o kemeri hak etmiyor. Wes Lee, bu konumu hak etmiyor. Val Venis doğal şartlarda onu defalarca kez yenmesi gerekirken Wes Lee'nin kirli oyunlarıyla boğuşuyor. İşte o adam gerçekten bir hak eden. İlk günden beri burada ve sizlere istediğini veriyor. En sevilen isim konumunda. Ne kazandıysa, neye sahipse onu hak ediyor. Bu geçen hafta ona yardım ederken de aynıydı. Haftalar önce SUPERSTARS ile yaptığımız ilk Mayhem baskınında da aynıydı. İlerlemesi gereken birinin asla önüne geçmedim.

venis_27.jpg

S.E.X! Val Venis burada. Normalin aksine kot pantolon ve denim ceket ile görünüyor. Elinde mikrofon ile konuşarak ringe geliyor.

Val Venis: Zayn, dostum öncelikle seni tebrik ederim işe tekrar girdiğin ve tekrar bir PGW güreşçisi olduğun için. Senin gibi isimler burada oldukça benim gibi çabalayan insanların sırtının sadece yatak odasında yere geleceğini biliyorum. Sen de çabalayan birisin, sırtını bir yere dayamak istiyorsan kime uğrayacağını biliyorsun. Toparlıyorum... Ayrıca geçen hafta yaptığın centilmenlik için teşekkür ederim. Yamaguchi San tayfasından bu yana kıçım bu kadar zor duruma düşmemişti. Beni bu çukurdan kurtardığın için tekrardan, teşekkür ederim.

Sami Zayn: Dediğim gibi Venis. Sen o kemeri hak ediyorsun. Hak etmeseydin bir müdahalede bulunmazdım. Hileye başvuran biri değilsin. Takım arkadaşınla her şov, spot ışıklarını üzerinize çekiyorsunuz.

Val Venis: Biliyorum, biliyorum... Yaptığın iyiliğin karşılıksız kalmasını istemiyorum. Bu davranışının karşılığında sana bir teklifim var. Bir ödül...

wes_lee_13.PNG

Wes Lee girişte mikrofonla görünüyor. Hızlı adımlarla ringe doğru gelirken konuşuyor.

Wes Lee: Ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Venis, elinden değer verdiğin kadını aldığım için yokluğa mı düştün? İhtiyaç eksikliğini Zayn ile mi gidermek istiyorsun?.. Bu görüntüleri görmemek için bir daha beraber olduğun bir kadına dokunmayacağım. Acınacak durumasın. Bir kaybedenle aynı yerde saf tutuyorsun. Saçma sapan bir dayanışma içindesiniz. Sikerim sizin dayanışmanızı. Eğer ortada bir haksızlık varsa bu benim başıma geldi. Zayn denen ortalık malı yüzünden büyük bir şansı kaçırdım. Omzundaki o kemer için, Intercontinental Şampiyonluğu için bir şans daha istiyorum.

Wes Lee'nin girmesiyle üç isim de ringde yan yana.

Sami Zayn: İşte bayanlar ve baylar... Kendisini bir Fransız beyefendisi gibi tanıtıp süslü cümlelerle mikrofonda konuşan bu adamın gerçek yüzünü görüyorsunuz. En ufak aksilikte nasıl çirkin bir dağ ayısına dönüştüğünü görün. Lee, dediklerinin hepsinde haksızsın. Sen bir haksızlık yaşamadın. Onu sen yarattın. Buraya gelip olan şeyleri cıvıklık yapıp insanlara yanlış aktararak bu insanları salak yerine koymaya çalışma. Dediklerinin ne derece saçma olduğunu herkes biliyor. Şimdi arkanı dön ve Venis ile beni bu ringde baş başa bırak. Arka alanda güzel kokan odanda, Venis'in bana vereceği ödülün ne olduğunu izle.

Wes Lee: Ödül mü? Ödül kazanacak ne yaptın? O herifin kıçını kurtardığın için bir şeyi hak ettiğini mi düşünüyorsun? İşte senin hatan bu. Başkasına zarar vererek bir şeyi hak ettiğini düşünüyorsun. Benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı. Superstars baskınında Venis kemeri hak ederek mi aldı? Tüm bir ordu, Jeff'in üzerine çullanarak kemeri bu herife kazandırdınız. Savunduğun adamın kendisi bile kemeri bu şekilde almamışken sen neyi kendinde doğru görüp benim şampiyonluğuma engel oluyorsun. Bir şey mi istiyorsun? Gözlerini kapat ve PURE denilen o aleme git. Orada sana ait bir şeyler olacaktır.

Sami Zayn, PURE kelimesini duyar duymaz hiddetleniyor ve Wes Lee'nin burnunun dibine geliyor. Hiçbir şey demeden ama sinirli suratlarla birbirlerine bakıyorlar. Bu esnada Venis araya giriyor.

Val Venis: Beyler, beyler, sakin olun. Hepinize yetecek kadar var. Yeter ki almak isteyin... Adaletli olacağım. İkiniz için de adaleti sağlayacağım. Sadece benim kıçımı kurtardığın için bu kemer uğruna maça çıkman biraz haksızlık olabilir Sami. Uzun zamandır yoksun ve bu kemeri senden daha çok hak eden birçok isim var ancak yaptıklarını da göz ardı edemem. Sana vereceğim ödül de bununla ilgili olacaktı. Benimle kemer için mücadele etmene izin vereceğim ama benden önce karşılaşman gereken biri var. Wes Lee... Haftalardır kemer için çabalıyor. Her ne kadar farklı yollara başvursa da kendi yolunda önemli galibiyetler aldı. Bu çabasını göz ardı etmek Sami, sen ve benim gibi insanlara yakışmaz.

Seyirciler celalleniyor.

Val Venis: Bu yüzden bu gece WES LEE VS. SAMI ZAYN MAÇI OLACAK. KAZANAN SURVIVOR SERIES'TE KARŞIMA ÇIKAR.

Seyirciler karışık tepkiler veriyor. Sami Zayn hırslanıyor. Tişörtünü çıkarıp seyirciye fırlatıyor. Wes Lee ise oldukça sakin bir şekilde hazırlıklarını yapıp köşesine geçiyor. Venis de ringden inip spiker masasına geçiyor. Arka alandan hakem geliyor ve maçı hemen başlatıyor.

#1 Contendership Match for Intercontinental Championship
Sami Zayn vs. Wes Lee

Sami Zayn, Wes Lee'yi kendine çekiyor ve yumruk atıyor. Lee aniden gelen yumrukla dumura uğruyor. Zayn bir yumruk daha atıyor. Bir tane daha. Lee'nin elinden tutuyor ve iplere fırlatıyor. Lee'ye Tilt O Whirl BackBreaker! Zayn hızlı başlıyor ve tuşa gidiyor. 1...2.... Lee atıyor. Zayn, sağ sol hangisi denk gelirse Lee'nin sırtına vuruyor. Araya hakem girince bırakıyor. Lee bu esnada ayağa kalkıp Zayn'e eye poke yapıyor. Zayn gözlerini tutarak ringin köşesine gidiyor. Rastgele etrafa vuruyor Lee'nin gelmesini engellemek için ancak Lee bir asker gibi sürünerek yaklaşıyor avına. Zayn'i bacaklarından yakalıyor. Ringin dışına çıkıyor. Zayn'i de çekiyor. Zayn ringe yüz üstü düşüyor. Çekmeyi bırakıyor ve aprona çıkıyor. İplerden destek alıp zıplıyor. Slingshot Elbow Drop! Tuş denemesi 1...2...

Zayn atıyor. Lee bir kere daha elbow drop vuruyor. Zayn dizleri üzerinde kalkmaya başlıyor. Lee, iplere koşuyor. Dropkick için zıplayacağı sırada Zayn ayağa kalkıyor ve Jumping Clothesline vuruyor. Lee aniden gelen bu darbe ile yere kapaklanıyor. Zayn hypelanıyor. İkili aynı anda ayağa kalkıyor. Zayn, Lee'yi kafasından tutuyor ve art arda yumruklar atıyor. Bir kere daha iplere yolluyor. Clothesline için elini kaldırdığı sırada Lee eğiliyor ve ipten sekip geliyor. Zayn de ipten sekiyor. Dönüşünde Lee, eğiliyor. Zayn'in üstünden atlayacağı düşüncesiyle eğiliyor ama Zayn bunu yapmıyor. Lee'ye degaj kullanır gibi bir tekme ardından da Sunset Flip Powerbomb! Hakeme saydırıyor 1...2.... Lee atıyor. Üstüne dönüyor ve bu kez tuşu kendi yapıyor. Hakem Lee için sayıyor. 1...2...3

Zayn atıyor. Son saniyede atıyor. İkili aynı anda ayağa kalkıyor. Lee bir yumruk sallıyor. Zayn eğiliyor ve kolunu havada yakalıyor. Diğer kolunu da kavrıyor. MASTERLOCK! Değil. DRAGON SUPLEX! Zayn'den beklenmedik hareketler silsilesi geliyor. Lee ilk ipin üstünde oturur duruma geliyor. Zayn ise koşuyor ve diziyle rakibinin suratına vuruyor. Lee ringin dışına düşüyor derken ayakları ipe denk geliyor. Baş aşağı duruyor. Sami Zayn, ipten destek alıp zıplıyor. DOUBLE FOOT STOMP! Lee ringin dışına sırt üstü düşerken göğsünde de Zayn'in botları temas ediyor. Tüm seyirciler OLE diye bağırıyor. Sami Zayn de birkaç seyirciye beşlik çakıp Lee'ye dönüyor ve onu ringe sokuyor. Kendisi de aprona çıkıyor. Lee yavaştan ayağa kalkıyor. Sami Zayn atlıyor. SPRINGBOARD CROOSBODY! LEE ANİDEN DİRİLİYOR VE CODEBREAKER'I KOYUYOR. SAMİ ZAYN YERDE! WES LEE TUŞA GİDİYOR!

zayn.jpg

Vel Venis: Eğer bu kadar erken biterse senin hangi konuda yeteneksiz olduğunu anlarım Sami.

ZAYN ATIYOR! MÜCADELEDEN GERİ ADIM ATMIYOR. Wes Lee zemini tookatlıyor ve hakeme itirazda bulunuyor ama nafile. İş işten geçti bir kere. Lee'nin itirazları sürerken Sami Zayn köşeden destek alarak ayağa kalkıyor. Lee işini bitirince Zayn'e doğru koşuyor. Zayn dirseğini koyuyor. İkinci turnbuckle'a çıkıyor. Lee'yi çekiyor. TORNADO DDT! Lee kafası üzerinde dik kalıyor. Zayn bunu görünce ayağa hemen kalkıp Lee'yi bacağından tutuyor. BELLY TO BELLY WHEELBARROW SUPLEX YAPIYOR BİR DE! Bırakmadan tuş saydırıyor hakeme. 1....2.... Lee son anda atıyor. İpten destek alıp kalkıyor. Zayn üzerine geldiğinde ayağını koyuyor. Zıplıyor. Zayn'ın kucağına zıplıyor ve Hurricanrana ile onu ringin dışına fırlatıyor. Nefes nefese aprona geçiyor ve oradan da ikincil turnbuckle'a çıkıyor. Zayn ayağa kalkınca. Dragonrana ile onun üzerine atlıyor ve Zayn'i ringin kenarına çarptırıyor. Zaman kaybetmeden Zayn'i ringe sokuyor. Kendisi de köşeye çıkıyor. The Final Flash için mevzi alırken Zayn sürünerek diğer köşeye geçiyor. Maçın tüm hype'ı bir anda sönüyor.

Val Venis: Zayn... Zayn... Zayn... Hatunu soğutmayacaksın. Sıcağı sıcağına yiyeceksin ki içinden sana yetecek su çıksın. Biraz gayret.

Kevin Kelly: Yalnız burada avantajı Lee'ye vermemek için böyle bir hamlede bulundu.

Val Venis: İlişki esnasında her şey karşılıklı olmalı. Her zaman bir taraf üstünlük kurmaya kalkarsa ilişkiden sadece bir taraf zevk alır. Neden bu zevki paylaşmayalım?

Lee köşeden zıplayarak iniyor ve dombalak açarak Zayn'in dibine kadar geliyor. Monkey Flip ile onu ringin ortasına atıyor. Ancak Zayn, ayağının üstünde kalıyor. Lee arkasını döndüğünde Zayn'in üzerine koşuyor. Zayn'den Spınnıng Heel Kıck! Lee havada iki takla açıp yere düşüyor. Zayn şimdi onu kaldırıyor. Michinoku Driver için kaldırıyor. Lee'nin ayakları yerden kesiliyor ama kendini yere yatırmıyor. Zayn'in kafasını bacağının arasına alıp Hurricanrana yapıyor. Zayn'in serbest gitmesine izin vermiyor ve bacaklarından yakalıyor. Gökten resmen tuş indiriyor. 1....2.... Zayn atıyor. İkisi de yine aynı anda kalkıyor. Lee koşuyor. Zayn eğiliyor. İpten sekip geliyor. ZAYN'DEN BLUE THUNDER BOMB! Hakem sayıyor. 1....2....

zayn_2.jpg

Lee atıyor. Zayn sakalını saçını yoluyor. Wes Lee'yi kaldırıyor. Exploder Suplex'e alıyor. Helluva'yı yapıp maçı bitirme derdinde. Ancak Lee karşı çıkıyor ve dirseğiyle Zayn'e vuruyor. Zayn sersemliyor. Lee'den Pele Kick geliyor. Zayn dengesini kaybediyor. Ayağının üzerinde duramaz halde. Wes Lee, Zayn'in kafasını tutuyor ve köşede doğru koşturuyor. CORNER SPRINGBOARD BULLDOG! Tuşa gidiyor. 1...2... Sami Zayn atıyor. Wes Lee, Zayn'i kaldırıyor. Köşeye fırlatıyor ve üzerine koşuyor. Yanlamasına Crossbody ile atlayıp iplerin arasından aprona geçiyor. Apronda ipten destek alıp Enzuigiri vuruyor. Zayn ringin ortasına savruluyor. Wes Lee zıplayarak ikincil turnbuckle'a geçiyor. Zayn kendisine dönünce DIvıng Meteora yapıyor. Zayn'in ayakları havadayken çekiyor ve tuş deniyor. 1...2.... Zayn bir kez daha atıyor.

Wes Lee, o kadar çabalamasına rağmen tuşu bulamıyor. Ne yapacağım ne edeceğim diye düşünürken spiker masasına bakıyor. Venis'in güldüğünü görünce bir saniyeliğine duraksıyor. Sami Zayn'i ringin dışına fırlatıyor. Venis'in olduğu tarafa. Yavaş yavaş Sami Zayn kalkıyor. Wes Lee de ritim tutarak ringde hazırlanıyor. Zayn kalkınca iplerden sekerek koşuyor. SUICIDE DIVE! Zayn spiker masasına sırtını çarpıyor ama düşmüyor. Wes Lee bir kere daha ringe giriyor ve iplerden sekerek koşuyor. ŞİMDİ DE TOPE CON HILO! Wes Lee ayağa kalktığında kollarını iki yana açıp Venis'in karşısına dikiliyor. Burunlarının dibine gelerek bir şeyler sayıklıyorlar. Lee, Venis'in kemerini aşağı çekiyor. Venis kemerinin düşüşünü izlerken Wes Lee bir de Venis'i itiyor. Karşılık almadan ringe giriyor hemen.

Kevin Kelly: Şeytanın öz oğlu, yine ne planladın durduk oturduk yerde?

Ringe girdiğinde de Venis'e gülerek bakmaya devam ediyor. Val Venis kemerini yerden alıp spiker masasından kalkıyor. Ringin kenarına geliyor. Wes Lee'ye parmağıyla işaretler yapıyor. Suratını öyle değiştiriyor ki bunu yaparken garip bir hal alıyor. Öfkenin vücut bulmuş hali resmen. Wes Lee ile sözlü atışmaya giriyorlar. Hakem, Lee'nin yüzünü ringe çeviriyor.

SAMI ZAYN'DEN HALF AND HALF SUPLEX!!! SUPLEXİ YAPIYOR ZAYN. Wes Lee'nin oyalanması sonucunda sonunda kendine gelebiliyor. Wes Lee ringin öteki tarafına kadar gidiyor. Sami Zayn bir kere daha kaldırıyor. Wes Lee'yi ŞİMDİ DE EXPLODER SUPLEX! HEM DE TURNBUCKLE'A! Sami Zayn, Wes Lee'nin kalkmasını bekliyor. Edge gibi deliriyor köşede. Saçını yoluyor. HELLUVA KICK İÇİN KOŞUYOR. HELLUVA KICK!

wes_lee_9.PNG

WES LEE, ZAYN HELLUVA YAPARKEN AYAĞINI KOYUYOR. ÖYLE BİR KOYUYOR Kİ SAMI ZAYN RUHU TESLİM EDİYOR. RİNGİN ORTASINA KADAR FIRLIYOR. Tüm bunlar hakem Venis'e uyarıda bulunurken oluyor. Hakem ringe döndüğünde iki ismin de yerde olduğunu görüyor. Durumu garipsiyor ama bir şey yapmıyor.

Tazz: Bir şey yapman gerekmiyor mu?

Val Venis: Hayır.

wes_lee_10.jpg

Val Venis, olanlara karşılık vermiyor. Arkasına bakmadan girişe doğru ilerliyor. Venis ilerlerken Wes Lee ayağa kalkıyor. Sami Zayn'i kaldırıyor. Sami Zayn halen testislerini tutmakta. Wes Lee, tauntunu atıp iplere koşuyor. BACK HANDSPRING PELE KICK! Sami Zayn sendeler halde. Wes Lee bir kez daha iplere koşuyor. ŞİMDİ DE HANDSPRING CUTTER! SAMI ZAYN ÇOK SANATSAL BİR GÖRÜNTÜ VEREREK YERE YAPIŞIYOR. Wes Lee, köşeye çıkıyor. Köşede Venis'in girişe ilerlemesini izliyor. Venis de aynı şekilde girişe ilerlerken led ekranda Wes Lee'nin köşeye çıkışını izliyor. Wes Lee, Venis'e bakmayı bırakıyor ve ringe dönüyor. Yine Venis de led ekrana bakmayı bırakıyor ve kafasını ringe çeviriyor.

wes_lee_11.PNG

WES LEE'DEN THE FINAL FLASH! THE FINAL FLASH! YAPIYOR SONUNDA! SAMI ZAYN ÜST ÜSTE SERT DARBELER ALIYOR. WES LEE TUŞA GİDİYOR. 1....2.....3

Kazanan ve Intercontinental Championship #1 Contenderı: Wes Lee

WES LEE MAÇI KAZANMAYI BAŞARIYOR. HİLE HURDA İLE BUNU BAŞARIYOR. VENIS HİÇBİR MÜDAHALEDE BULUNMUYOR.

wes_lee_12.PNG

Venis tuş olduğunu gördükten sonra arkasına bakmadan arka alana geçiyor. Wes Lee ise çılgınlar gibi seviniyor. Ne yaptığının farkında olan bir sigma gibi başarısının gururunu yaşıyor. Kollarını kaldırarak köşede zafer gösterisi yapıyor. Gösterisi bitince ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

zayn_3.jpg

Geriye ise bir kaybeden kalıyor. Bu isim Sami Zayn. Geçen hafta yardım çığlığına cevap veren bu adam, şimdi kimse tarafından duyulmuyor. Üzerine bir enkaz dökülüyor ve onun altından çıkamıyor. Darbe almadığı tek bir nokta kalmıyor. Ringin ortasında öylece oturuyor. Kollarını dizinin üstüne koymuş, seyircileri acıklı ifadelerle izliyor. Ne yapacağını, nereye gideceğini bilmeden çevresini izliyor. Görüntüler, Sami Zayn'in bu acıklı durumuyla sona eriyor ve reklamlara gidiliyor.

kg21ZlzF_o.png

X: Bulabildiğin en parlak şeyi bul ve bak, tam orada seni bekliyor olacağım...

WOF! Kabusundan uyanan birisi, soluk soluğa kalmış durumda. Adeta kan ter içinde! Ses... Bu onun kafasının içinde yankılanan bir sesti. Karşımızdaki kişinin reaksiyonlarına baktığımızda, bir kabusu geride bıraktığını anlamak pek de zor değil. Peki bu kişi kim? Uykusu bir kabus ile bölünmüş olan bu kişi kim?

74.JPG

BU THE DREAM! Bu yaşadığından oldukça etkilenmiş gözüküyor ki, ivedilikle etrafına bakınmaya başlıyor. Kendisi gördüğü bu kabusu bir mesajmışçasına yorumlamış, hareketlerinden bunu anlayabiliyoruz. Kestirmek için kıvrıldığı koltuktan kalkmasıyla birlikte odayı terk ediyor ve arka alanda bir aramaya çıkıyor. Karşısına çıkan insanlar, onu tuhaf bir şekilde izlemesine rağmen Dream etrafına bakınmaya devam ediyor. Yaklaştığı her ortamda bir gerginlik yaratıyor bu aceleci tavırları. Soyunma odasına dalıyor, burada birkaç güreşçiye ait spor çantaları var. Dream sonucunu dahi düşünmeden bütün çantaları açıyor ve içindekileri etrafına saçıyor! Çantaları boşaltıyor ve soyunma odasını darmadağın ediyor! Aradığını bulabilmiş değil, soyunma odasını terk ediyor. Gözüne lavaboyu kestiriyor, burada da parlak bir cisim arayacak. Sanırım buldu...

Karşısında aynalar var! Sanırım aradığı parlak cismi buldu. Aynanın tam karşısına geçiyor ve konuşmaya başlıyor.

The Dream: Evet, tam istediğin gibi. Buradayım... Beni beklediğini söylemiştin. İşte... Buradayım.... Bana kendini göster!

Hiçbir yanıt alamayan Dream, öfkeleniyor hemen. Sert bir tonla konuşmasını sürdürüyor.

The Dream: Seni şerefsiz! Buradayım, bana kendini göster! Karşıma çıkacak cesarette bulun!

Yok, hiçbir şey yok. Birden bir sifon sesiyle beraber, kilitli olan bir tuvalet kapısının açılma sesini işitiyoruz. The Dream ellerini yumruk hale getirerek o tarafa dönüyor, saldırmaya hazır bir şekilde. Karşısında beliren kişiye saldırmaya çok hazır. Karşısına çıkan kişiye saldırıyor! Bu kişinin kim olduğuna bakmadan saldırıyor! Yumruğuyla yere yığdı onu! Acı içinde yüzünü tutuyor yalnızca. Peki o kim?

maxresdefault.jpg

BU BİR HAKEM! PGW'NUN EMEKTAR HAKEMİNİ YERE SERDİ! Hakemimiz yerde yüzünü tutuyor, Dream lanet ede ede orayı terk ediyor. Velveteen'in karşısına çıkacağından çok emindi! Bu sefer de onu bulamadı. Bu işin peşini bırakacak mı? Hayır! Lavabonun kapısını sert bir biçimde kapattıktan sonra ilerlemeye devam ediyor. Gözünü dört açmış, etrafını süzerek ilerlemeyi sürdürüyor. İşine yarayacak olan o aynayı arıyor... Velveteen'in kendisini göstereceği aynayı arıyor. Onu bulabilecek mi, emin değil. Karşısında PGW'nun güzeller güzeli muhabiri, Cathy Kelley var. Elinde küçük bir ayna var, yüzündeki makyajı ve saçlarını kontrol ediyor. Tek eliyle ufak dokunuşlar yapıyor, kendisini kontrol ediyor. Dream bunu görmesiyle birlikte koşarak oraya gidiyor ve bir kapkaççıymışçasına Cathy Kelley'in elindeki minik aynayı kapıyor! Aynaya bakıyor! Konuşuyor!

The Dream: Benden kaçmaya daha ne kadar devam edeceksin? Biliyorum, işte buradasın! Bana kendini göster!

Cathy Kelley sakinliğini koruyamıyor!

Cathy Kelley: Ne yaptığını zannediyorsun sen?

ŞLAP! Cathy Kelley tokadı basıyor! O da ne? Dream elindeki aynayı yere düşürdü! Üstelik cevap da alamadı! Sadece bir pişmanlık! Koşarak oradan uzaklaşıyor! Kendisini bir odanın içine atıveriyor! Kapıyı kilitliyor hemen. Burası depo, tozlu bir ortam. Cathy'den zor kaçtı ve kendisini depoya sokuverdi. Buraya sığınıyor. Odaya girmesiyle birlikte, odada bir şey dikkatini çekiyor Dream'in. Boşaltılmış kutuların ardında, anlamı olmayan bir ışık var. Büyük oranda karanlık olan bu ortamı kısmen de olsa aydınlatıyor bu ışık kaynağı. Dream dengeini korumaya çalışarak o noktaya doğru ilerliyor. Örtünün ardında olmasına rağmen bu kadar ışık veren şey ne?

AYNA! Çok parlak bir şekilde ışık veriyor bu ayna! Dream'in gözleri kocaman bir şekilde açılıyor! Dream gördüğü karşısında küçük dilini yutmuş durumda! Sanırım gördü! Aradığını buldu! İşte artık tam karşısında! Karşısında gördüğü görüntü, artık ses de veriyor! Burada neler oluyor, anlamak oldukça güç!

5.JPG

Velveteen: Nihayet gelebildin. Yorulmuş ve endişelenmiş gözüküyorsun. Söylesene, buraya gelmek o kadar zor muydu? İpleri eline aldığını söylemiştin ama öfkeni kontrol edemedin. Suçsuz olan bir hakeme yaptıklarını gördüm. Heyecanına yenik düştün, heyecanını kontrol edemedin. Cathy'nin elindeki aynayı nasıl da kaptığını gördüm. Anlatsana biraz, bu şekilde mi ipleri elinde tutmaya devam edeceksin? Bensiz bir kontrol mekanizmasına sahip olmadığını ne zaman anlayacaksın?

3.JPG

The Dream: Kapa çeneni! İnan şu anda ne söylediğin umurumda değil. Ben böyleyim! Buna alışsan... Buna alışsanız çok iyi olur! Ben buyum! Beni değiştiremezsin! Üzerimde yaratmaya çalıştığın dönüşüm girişimi başarısız olacak! Benim peşimi bırakmanı dört gözle bekliyorum. Çünkü kendimi asla senin kollarına teslim etmeyeceğim. İnsanlar senin yüzünden beni deli sanıyorlar! Beni küçük düşürerek mi yardımcı olmaya çalışıyorsun? Bunu yapmaya devam ederek mi beni kendi safına çekeceksin? Boşuna uğraşmana gerek yok Velveteen. Beni bu şekilde tetiklemeye devam ederek önüme bakmama engel olmaya bir son ver ve kendisini senin illetinden kurtarmış olan bu gencin işini yapmasına müsaade et. Benim hayatım ve benim kararlarım! Takip ettiğim yolda ilerleyeceğim!

Velveteen: Yol mu? Ne yolu? Ben yolun ta kendisiyim! Şu haline bak! PGW çatısı altındaki paçavra olmaya devam mı edeceksin? Kimsenin bu şekilde ilgisini çekemiyorsun. Kimse seni bu şekilde umursamıyor ve umursamamaya devam edecekler. Hatırla eski günleri, üzerinden pek de zaman geçmedi. Gördüğün ilgili hatırla. İnsanların sana olan bakışlarını hatırla. Seninle fotoğraf çekmek için üzerine gelen insan yığınlarını hatırla. Eskiden her yaptığın şey bir gündem olurdu. Tarzınla insanlara ilham kaynağı olurdun. İnsanlar gözlerini senden alamıyorlardı! Başarılıydın! Zirveye tırmanıyordun! Mordun! Ve en önemlisi... Sahip olabileceğin en iyi rehberin kollarına bırakmıştın kendini. İşlerin yolunda gitmesi için en doğrusunu bilen bir sonsuzluk içindeydi. O sonsuzluk, sana özgüven, hırs, öfke, mutluluk, gurur... O sonsuzluk bu duyguların hepsini yaşamanı sağladı! Şimdi ise duygulardan ve renklerden mahrum bir yaratıksın! Sonsuzluk artık seninle değil! Sen o sonsuzlukla, Velveteen'le birlikte olmamayı tercih ettin ve şimdi de çocukça olan inadınla beni reddetmeye devam ediyorsun! Söylesene seni serseri, bunları dinlerken; vücudunda hiçbir etkileşim olmuyor mu? Hiçbir şey hissetmiyor musun seni adi?!

Ayna'nın içindeki görüntüdeki Velveteen, ağlamaya başlıyor. Öfkeli olan Dream'İn bundan etkilendiğini görüyoruz. Sesi titreyerek yanıtlıyor.

The Dream: Sanırım... Bunu kabullenmek çok zor ama sanırım sen haklıydın. (Dream bunu söylediği esnada başını öne eğiyor, timsah gözyaşları döken Velveteen'in bu esnada gizli bir biçimde sırıttığını görüyoruz. Dream kafasını kaldırdığında sahte gözyaşları dökmeyi sürdürüyor.) Ama çok geç. Maalesef kat ettiğim bu yoldan geri dönmek, atıldığım bu macerayı yarıda bırakmak için çok geç. Bunu yapamayacağım. Bu benim canımı çok acıtıyor. (o da kendisini tutamıyor ve gözünden yaş akıyor.) Bana bir yol göster. Beni bu çaresizlikten çek, çıkar ve kurtar. Senden sadece beni meşalenle aydınlatmanı ve değişmemi sağlamanı istiyorum.

95.JPG

Velveteen: Hiçbir şey için geç değil. Bensiz bir hiç olduğunu çok zamanını aldı. Geri dönüşünün zor olacağı adımlar attın ama seni sen yapacağım. Sen, bensiz kaybolmuş gibiydin. Ben senin, sen olman için eksik parçandım. Verdiğin bu kararla birlikte bilinç altında yatan, olmak istediğin o kişi olacaksın. Yaşadığın kötü günler artık yok, eski kıyafetler ve kötü bir yaşam biçimi yok. Eski şatafatlı yaşamına geri döneceksin. Sen kaybolmuş bir ruhtun fakat bundan sonra öyle olmayacaksın! Sen artık doğru olansın! Sen artık MASTER'sın! Seni eskisi gibi yapacağım! Her şey senin olacak! Şöhretini yeniden elde edeceksin! Yeniden benimsin!

The Dream: (kendi içinden konuşuyormuş gibi adeta, çok düşük bir sesle) Sen öyle san...

Velveteen: Anlamadım?

The Dream: S*keyim seni!

Velveteen: Ne? Küstahlık ya...

AYNAYA YUMRUK ATTI! AYNA TUZLA BUZ ATTI! ELLERİNDEN KANLAR FIŞKIRIYOR ADETA! BU THE DREAM'İN HİÇ DE UMRUNDA DEĞİL. SADECE ONU ALT ETTİĞİNİ VE YÜZÜSTÜ BIRAKTIĞINDAN ÖTÜRÜ MEMNUN. BU ONA VERDİĞİ EN SAĞLAM DARBELERDEN BİRİSİ OLMUŞ GEREK Kİ, VELVETEEN'İN ÖFKELENMESİNE SEBEP OLABİLDİ!

6.JPG

The Dream: Beni yolumdan bu kadar kolay bir şekilde döndürebileceğine sahiden inandın mı? Eskisi kadar kolay kandırabilecek misin beni? Gençliğinden faydalandığın o kişinin, eskisi kadar deneyimsiz olduğuna inanacak kadar salaksın! Ben artık farklıyım! Geçmişteki hatalarımdan ders çıkardım ve artık daha güçlüyüm. Her geçen gün yaralarımı sarıyorum. Yeteneklerim üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Tekniğimi güçlendiriyorum. Ben gerçek bir dövüşçüyüm! Bu benim en iyi olduğum iş! Ben çok değiştim! Sen ise aynı yerdesin! Aynı manipülasyon taktiklerle, aynı alçak yöntemlerle... S*ktir ol git! Bu sana sapladığım ilk hançer! Bu sefer galip benim zavallı! (kahkaha atıyor)

Halüsinasyon! Hepsi onun kafasının içindeydi! Aynanın karşısında kimse yoktu ve o ayna ışık vermiyordu! Bunlar onun kafasının içerisindeki kurmacalardı. The Dream konuşmasını bitirdikten sonra kapıya doğru yöneliyor ve Cathy'den kaçmak maksadıyla kilitlediği kapıyı açıyor. Karşısında dikilen isim Cathy oluyor, bunun hesabını sormaya yeltenecek gibi oluyor ki The Dream kanlar içindeki elini gösteriyor ve derhal ilk yardım için sağlık ekibinin yanına gitmesi gerektiğini söylüyor. Cathy, Dream'in geçen hafta yaşadıklarından sonra onu acımış olmalı ki, Dream'in kırdığı aynanın hesabını hiçbir şekilde sormadan onun oradan uzaklaşmasına sessiz kalıyor. Kameralar, önce Cathy'i; sonra da eli kanlar içerisinde oradan uzaklaşan Dream'i çektikten sonra kapanıyor ve reklamlar giriyor!

kg21ZlzF_o.png

ADAM COLE GELİYOR!

image.png

Nigel McGuinness: Yine mi bu or..

Kevin Kelly: Sakin ol Nigel.

image.png

ADAM COLE BOOM TAUNTUNU ATARKEN NIGEL'A DOĞRU PİS PİS GÜLEREK ALT BÖLGESİNİ GÖSTERİYOR. NIGEL, COLE'A GİRİŞECEKKEN SPİKER MASASINDAKİLER NIGEL'I TUTUYORLAR! SPİKERLER YETMEYİNCE GÜVENLİKLER GELİYOR. NIGEL GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLEREK GÖTÜRÜLÜRKEN COLE ONA PİS PİS GÜLÜYOR. O SIRADA

image.png

Adam Cole arkasına bakıyor. Adam Cole'un rakibi Jeff Hardy geliyor. Hızla ringe geliyor. Sonrasında ikili köşelerine geçiyorlar. Hakem kontrolleri yapıyor. Bütün hazırlıklar tamamlandı.

Adam Cole vs. Jeff Hardy

image.png

Maç başladı. İkili Elbow And Collar Tye Up bağlıyor. Adam Cole buradan headlocka alıyor. Headlock takedownla yatırıyor. Ardından yerde bir süre sıkıyor fakat Jeff bundan kurtuluyor. Cole'un kafasını bacaklarının arasına alıyor. Cole bir süre sonra kilidi çözüyor. İkisi hızla kalkıp birbirlerine koşuyor. Adam Cole bir Headlock Takedown daha. Bir süre sıktıktan sonra Jeff bu sefer ayaklanmayı başarıyor. Cole'u üstünden fırlatıyor. Cole iplerden sekiyor. Jeff yere yatıyor. Cole üstünden atlıyor. Ardından Jeff gelişine bir Arm Drag'le Cole'u yatırıyor ve Cole'un kolunu kitliyor. Cole kalkıyor. Üst üste birkaç yumruk vuruyor ve kurtulmayı başarıp kolunu tersine çeviriyor. Arkasına geçip tersten kitliyor. Jeff bir dirsek vurarak kurtuluyor. Ardından bacağından çekiyor ve Jackknife Pin 1.. 2..

image.png

KICKOUT! Cole bunu Backslide Pine çeviriyor. 1.. 2.. KICKOUT! İkili ayaklanıyorlar. Jeff iplere doğru çekiliyor. Cole üstüne koşuyor ve bir Clothesline! Fakat Jeff, Back Body Dropla Cole'u dışarı yolluyor. Cole sersemleyerek kalkıyor. Jeff ipleri tutuyor ve Slingshot Crossbody'le Cole'un üstüne uçuyor. Ardından Cole'u kaldırıyor ve kolundan tutarak hızla barikatlara doğru fırlatıyor. Ardından çelik merdiveni önüne çekiyor. Sonrasında geri geri çekilip Poetry In Motion'la Cole'un üstüne uçuyor! Sonrasında Cole'u kaldırıyor ve ringe sokuyor. Peşinden kendisi de giriyor. Cole sallanarak kalkıyor. Jeff çevirdi ve Snapmare'la yatırıyor. Sonrasında chinlockla Cole'u kitliyor. Cole bir süre dayandıktan sonra kalkıyor ve üst üste dirsekler sallıyor. Kilidi açıyor. Kurtulur kurtulmaz German Suplex'e alıyor ve Florida Keys! Fakat vuramıyor! Jeff üst üste dirsekler Cole sersemliyor. Jeff iplerden sekiyor. Cole buna Bicycle Kick'le karşılık veriyor! Jeff adeta neye uğradığını şaşırarak yere yapışıyor! Cole Tuş Deniyor! 1.. 2.. KICKOUT!

image.png

Cole, Jeff'in tepesine çıkıyor ve hızla yumruklar savuruyor. Ardından köşeye geçip Last Shot hazırlığı yapıyor! Jeff sersemleyerek kalkıyor. Cole, Jeff'in üstüne koşuyor fakat Jeff hızla Sleeper Slam'le karşılıyor! Ardından kaldırıyor ve Twist Of Fate fakat Cole bundan kurtuluyor ve Jeff'i köşeye itiyor. Jeff yüzüstü köşeye çakılıyor. Cole üstüne koşuyor. Jeff bir dirsek darbesi vuruyor. Jeff ardından hızla Top rope'a çıkıyor ve Whisper in The Wind! Fakat Cole bundan kurtuluyor! Jeff boşa atlıyor! Cole tersten kaldırıyor ve German Suplex Pozisyonuna alıyor! FLORIDA KEYS! TUŞ! 1.. 2..

image.png

KICKOUT! Jeff bu hareketten sonra dizlerinin üstünde kalıyor. Cole hızla bir SUPERKICK! Fakat Jeff bacağından tutuyor ve kalkıyor! Cole'un diğer bacağından da çekiyor ve Leg Drop! Ardından ters takla atıp birde yerde low dropkick oturtuyor! TUŞ! 1.. 2.. KICKOUT! Jeff, Cole'u kaldırıyor. Twist Of Fate'e alıyor! Fakat Cole tersine çevirip sırtlıyor ve Ushigoroshi! TUŞ 1.. 2.. KICKOUT! Cole, Jeff'i tersten kaldırıyor fakat Jeff bir anda Sitout Jawbreaker! Cole sersemleyerek geri geri geliyor. Fakat Cole gelişine bir Superkick'i oturtuyor! Jeff bundan dizlerinin üstüne çöküyor! Cole geri geri çekiliyor ve bir Superkick daha! Fakat Jeff eğiliyor ve bir anda Twist Of Fate! İkili yerde kalıyor! Bir süre sonra Jeff, Cole'un üstüne sürünüyor ve kolunu koyuyor. 1.. 2.. KICKOUT!

image.png

İkili bir süre sonra birbirlerine tutunarak yavaşça kalkıyorlar. Face to face kafalarını ittiriyorlar. Jeff bir tokat. Cole bir yumruk. Jeff bir yumruk. Cole'dan da bir yumruk. İkili bir süre böyle yumruklaştıktan sonra Jeff yumruklaşma yarışını kazanarak Cole'u köşeye çekiyor. Köşede yumruklar tekmeler karışık Allah ne verdiyse giriyor. Cole köşede yere yapışıyor. Jeff hızla bir Hardyac Arrest! Fakat Cole bunu ani bir tekmeyle karşılıyor! Jeff karnını tutuyor. Cole hızla köşede kalkıyor ve Second Rope'a çıkıyor. PANAMA SUNRISE! JEFF DİZLERİNİN ÜSTÜNDE ARDINDAN İPLERDEN SEKİYOR VE LAST SHOT!

image.png

Fakat Jeff Powerbomb'a alıyor! Alley Oop Facesbuster! Ardından kaldırıyor ve TWIST OF FATE! SONRASINDA TOP ROPE'A ÇIKIYOR! SWANTON BOMB!

image.png

HAYIR ATLAMIYOR ÇÜNKÜ DOMINIK APRONDA!

image.png

Jeff Domla oyalanıyor! Jeff onunla oyalanırken Cole hızla ipe atlayıp ipi sarsıyor! Jeff önce hayalarını köşeye çarpıyor sonrasında köşeden düşüyor! Cole iplerden sekiyor ve Jeff'e LAST SHOT!

image.png

TUŞ! 1.. 2..

3!

Kazanan: Adam Cole

image.png

Maç biter bitmez Dominik ringe giriyor ve Jeff Hardy'e hızla yumruklar sallamaya başlıyor! Jeff'i delice yumruklarken o da ne..

image.png

image.png

Hangman Adam Page! Koşarak ringe geliyor. Dom bir yumruk çakacakken eğiliyor ve Discus Foerarm Smash! Dom köşeye çekiliyor! Page koşarak bir lariatı geçiriyor ve hızla aprona geçiyor! Buckshot Lariat için hazırlanıyor! Ve BUCKSHOT LARIAT!! Hayır vuramıyor! Cole, Dom'un bacağından çekiyor! Hangman yerdeki Hardy'le ilgilenirken bir yandan da Cole ve Dom'la bakışıyor. Kameralar kapanıyor.

image.png

kg21ZlzF_o.png

javier.jpg
PATRON.png

Geçtiğimiz MAYHEM şovunun sonunda yayınlanan görüntünün devamını izliyoruz. Alberto ve Alexa halen elleri bağlı bir şekilde şok geçirirlerken çölün ortasına gelen tırdan birisi iniyor. O kişinin yüzü uzaktan tam görülmese de Javier ona karşı konuşmaya başlıyor.

Javier: "El Jefe" bu anlaşmanın 2 haftaya uzamadan yapılmasını istiyor. Bu külüstürü nasıl götüreceksin bilmiyorum Oscar ama hızlı olmalıyız.

Bu sırada tırdan inen kişinin yüzü gözüküyor.

oscar.jpg

Oscar: Sen sadece bu ikisinin ağzını birkaç gün daha kapamalarını sağla. Gerisini problem etmene gerek yok. Sınırı geçene kadar bununla devam edeceğiz.

Javier gülerken Oscar kendinden emin bir şekilde Alberto ve Alexa'yı kaldırıyor ve deyim yerindeyse onları sürükleyerek tıra doğru götürüyor. Onları tıra bindirirken görüntü kesiliyor.

9 gün sonra
monterrey, mexico

gss.jpg

Oscar'ı siyah bir van'ı sürerken görüyoruz. Yanında ise Javier var. İkili kendi aralarında konuşuyor.

Javier: Çok yolumuz kalmadı değil mi mellizo?

Oscar: 15 dakikalık uzaklıktayız. Ama bu s*ktiğimin benzini bizi yürümek zorunda bırakacak gibi.

Javier: S*ktir etsene, şuradaki istasyona gir. Ben de temizinden bi' su dökeyim...

Javier konuşmasını bitirmiyor ve bir anda gülmeye başlıyor.

Javier: Hey Alberto! Bana eşlik etmek ister misin ese?

elpatron.jpg

Alberto El Patron ona gözünün feri gitmiş bir şekilde bakıyor. Kendisi bu süreç boyunca iyice yıpranmış ve değişmiş. Ne bir ses, ne de bir işaret veriyor. Öylece bakıyor Javier'e. Oscar oldukça ciddi bir şekilde arabayı istasyona çekerken Javier, Alberto'ya bakıp sırıtmaya devam ediyor.

Javier: Sen ve yanındaki güzellik fazlasıyla uslu durdunuz. Bence ikiniz de temiz bir hava almayı hak ettiniz. Hadi naz yapmayın.

Javier arabadan iniyor. Alexa kafasını eğip öylece zemine bakıyor. Alberto bir süre onun gibi yere bakıyor ancak birden arabadan inmeye karar veriyor. Fakat bir süre duraksıyor ve kaldırımdaki bir şeyi hızlıca elini alıp cebine koyuyor. Javier'in arkasından yürüyor ve ikili içeri giriyorlar. Javier tuvalete doğru yönelirken Alberto onu izlemeye devam ediyor. Javier şimdi kendisine en yakın olan pisuvara yaklaşıyor. Alberto ise donuk bakışlarla normal tuvalete yöneliyor ve oranın kapısını açıyor. Kapının kapanma sesi gelirken Javier'e odaklanıyoruz.

Javier: Ne o patron az daha altına mı s*çacaktın? Daha birkaç saat önce bunun için seni çölün ortasında dışarı çıkartmadık mı a....

Javier kendi kendine gülüyor.

javier1.jpg

Javier: Alexa'ya ne kadar değer verdiğini bilmesem o tuvalete sırf camdan atlamak için girdiğini düşünürdüm. Ne yalana söyleyeyim, her koyun kendi bacağından asılır felsefesini kullanacağını düşünürdüm. Ama bence bunu yapmayacak kadar o kıza değer veriyorsun-

Javier arkasını dönüyor- HAYIR KENDİSİNİ YERDE BULUYOR ÇÜNKÜ ALBERTO ONUN KAFASINA YANINDA GETİRDİĞİ TAŞ PARÇASINI GEÇİRİYOR! Javier acı içinde yere yığılırken Alberto koşarak tuvaletten çıkıyor. Kafasını tam mağazaya çıkaracakken Oscar'ın benzin parasını ödemek için içerde olduğunu görüyor. Hızlıca kafasını geri çekiyor ve Oscar kasaya doğru yönelir yönelmez resmen ayak uçlarında yürüyerek kendisini bir şekilde dışarı atıyor. Dışarı çıkar çıkmaz koşarak van'a doğru gidiyor. Hemen ön kapıyı açıyor ve içeri giriyor. Alexa Bliss şaşkın ama belki de ilk defa bu kadar hayat dolu bir biçimde Alberto'ya bakıyor. Fakat tam bu sırada içerde Javier'in kanayan kafasını acı içinde tutarak bağırdığını ve Oscar'a arabayı işaret ettiğini görüyoruz. Oscar hızlı adımlarla istasyondan çıkıyor ve arabasına doğru koşuyor! Alberto arabayı çalıştırmakla uğraşırken Oscar onlara doğru deli gibi koşuyor-

Ancak Alberto vanı çalıştırıyor ve Oscar'ın yetişmesine saniyeler kala kaçmayı başarıyor. Oscar onları kovalasa da van gittikçe hızlanıyor ve Alberto & Alexa ikilisi tam anlamıyla van ile görünürden kayboluyor. Oscar delirmişcesine bağırırken kayıt sona eriyor.

kg21ZlzF_o.png

580bc10721f8a.image_.jpg

INVASION! PGW Şampiyonu Goldberg girişte gözüküyor. Goldberg'in girişi ile, arenada devasa bir yuhalama sesi geliyor. Goldberg kesinlikle düşman alanında. Kendisi de bunun farkında. Yarattığı huzursuzluktan memnun bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Ringde görevliden bir mikrofon alıyor. Konuşmadan önce mikrofona bakıyor ve geçen hafta Ospreay'in yaptığına bir karşılık olarak, mikrofondaki MAYHEM logosunu söküp fırlatıyor. Arenadan gelen tepkiler, birkaç kat artıyor resmen. Goldberg gülerek seyircilerin susmasını bekliyor. Seyircilerin yorulması ile sesler azalınca, konuşmaya başlıyor.

Goldberg: Gördüğünüz gibi, bu gece, bu arenaya elimi kolumu sallayarak girdim. Elimi kolumu sallayarak, MAYHEM isimlerinin arasından geçtim. Elimi kolumu sallayarak buraya geldim. Ve elimi kolumu sallayarak, sizinle konuşuyorum. Demek ki neymiş, çok da büyük bir marifet değilmiş.

Goldberg: Ama buraya, sadece böyle basit bir şey için gelmedim. Buradayım çünkü, son MAYHEM şovunu kapatacak insanın, MAYHEM'in en büyük düşmanı olduğunu, siz değersiz insanlara göstermeye geldim. Bu gece, bu ucube şovu tarih olacak. Bir avuç isyancı ruh olarak, bir şeyler denediniz. Ama bu soytarılığınızın sonuna geldik. Bu şovdan sonra, sizin eviniz olarak değerlendirdiğiniz bu şov, tarih olacak. Survivor Series'de, PAYBACK takımı, MAYHEM'i yerle bir edecek. Alkolik Jeff Hardy'niz de, mastürbasyon bağımlısı John Morrison'ununuz da, iki kelimeyi hızlı hızlı söyleyince müzik yaptığını sanan John Cena'nınız da ve şu an spiker masasında oturan Nigel McGuinness'iniz de, cumartesi günü, rezil olacaklar.

FyxQXBkWIA4LTcd.jpg

Nigel McGuinness: Öyle mi dersin?

Kevin Kelly: Gözünü seveyim Nigel, bir şov yerinde kal.

Nİgel McGuinness: Ben yerimde kalayım da, bu çakala mı bırakayım er meydanını.

Nigel bir anda spiker masasındaki mikrofonu alıp kalkıp ringe giriyor. Goldberg'in karşısına geçiyor hızlıca.

maxresdefault.jpg

Nigel McGuinness: Tüm bu dediklerini, neden hızlıca bir teste tabir tutmuyoruz? Hemen şu anda. Sen ve ben bir maça çıkalım ve senin şu dediklerinin ne kadar aptalca olduğunu sana kanıtlayayım.

Goldberg: Şimdi bu mu Nigel. Yine mi bir kemer şansı istiyorsun. İki kere World Heavyweight Championship hakkından sonra, şimdi bu kemer mi?

Nigel McGuinness: Aptal kemerin umurumda değil. Benim sıkıntım sensin. Benim sıkıntım, senin burada olman. O yüzden bu şatafatlı sözleri bir kenara bırak ve hazırlan. Hemen şimdi bir maça çıka-

Jim_Cornette_at_a_GFW_show_in_June_2015.jpg
WWE-Security.jpg

NO MORE MR. NICE GUY! Jim Cornette burada. Peşinde de bir güvenlik ordusu var resmen. Cornette ringe girerken, güvenlik ordusu da, ringin etrafını sarıyor.

Jim Cornette: Şimdi Nigel, böyle bir maç olmayacak. Hatta sana olacakları söyleyeyim. Şimdi ringden ineceksin. Arka alana gideceksin ve orada kalacaksın. Eğer yapmazsan, MAYHEM takımı, cumartesi günü bir kişi eksik olarak maça çıkacak.

Nigel McGuinness: Bu yaptığın tamamen kalleşlik Cornette, bundan kolayca kaçamayacaksın.

Jim Cornette: Bunu cumartesi günü göreceğiz, şimdi seni ringin dışına alayım.

Nigel dişlerini sıkıyor. Yumruk geçirmek istiyor ama kendini tutuyor sonrasında. Ringden dışarı çıkıyor.

ospreay.png

BRING IT DOWN! World Heavyweight Championship ile birlikte Will Ospreay girişte. Ospreay ringe girerken, Nigel da arka alana doğru gidiyor. İkili bir saniyeliğine durup, kendi aralarında bir şey konuşuyorlar. Sonrasında Nigel arka alana giderken, Ospreay ise ringe giriyor.

Will Ospreay: İnsanları böylesine tehdit etmek. Bu ancak senin gibi bir alçağa yakışırdı Cornette. Sen ve Billy Boy burada, insanlara terör estirmek için gelmiş olabilirsiniz. Ama buradaki insanlar, bu şovu izlemek için para ödüyorlar. Ve onlara iyi bir şov izletmek benim işim. Survivor Series gibi bir şovdan öncesinde, MAYHEM sizin gibi insanlarla kapanmayacak. Şimdi rezil olmadan çıkın gidin buradan. Yoksa sizi kendi emeklerim ile, binanın dışına çıkartmam gerekecek.

Goldberg: Kesin yaparsın ya Will. İlk başta altın bileti de alıyordun kesin. Ya da kemerini Nigel'a karşı başarı ile koruyordun ya hani. Ya da takımlar kemerlerini alıyordunuz ya. Gerçi takım arkadaşların nerede Will, yoksa seni sattılar mı? Ya da sevgilin nerede? Yoksa seninle ilgili dedikleri doğru mu? Kadının başkalarının kollarında mı? Öyle ise buraya da gelsin. Ben de onunla ilgilenebilirim. Madem bir gavatsın-

Will Ospreay bir anda yumruğu Goldberg'in suratına geçiriyor. Bunu yapar yapmaz, ringin dışındaki tüm güvenlikler Ospreay'in üstüne çullanıyor. Ospreay onlarla kapışmaya çalışıyor ama çok fazlalar.

goldbergspearjpeg.jpg

SPEAR!!! Goldberg ayağa kalkıyor ve Ospreay'i yarıp geçiyor resmen Spear ile.

AF5C141E-0FBD-4240-8838-22EAC84D4366_mw1024_n_s.jpg

Ospreay yerde kıvranırken, güvenlikler gelip plastik kelepçelerle Ospreay'in ellerini bağlıyorlar ve onu diz çöker bir pozisyona getiriyorlar. Ospreay kalkmaya çalışıyor ama onca insan gücüne karşı yetemiyor kendisi. Goldberg yerdeki mikrofonunu geri alıyor.

Goldberg: Şimdi anladın mı he! Böyle grup olarak saldırılınca ne oluyormuş. Ringde çaresiz bırakılmak nasıl oluyormuş. PAYBACK'te sana bunu yapabilirdim. İstediğim zaman sana bunları yapabilirdim. Ama o doğru anı bekledim. Ve o an karşımda. Daha iyi bir an düşünebiliyor musun Will! MAYHEM'in son şovunda, MAYHEM'in en büyük ismi, dizlerinin üstünde. Acınası bir halde. Ama dur bir dakika, ben düşünebiliyorum. Sana takım arkadaşlarını sorduğumda, nerede olduklarını bilmediğinden emindim. Ama ben nerede olduklarını biliyorum. Onları görmeye ne dersin Will?

t.JPG

Ospreay çırpınıyor ama onlarca güvenliğin ağırlığı karşısında hiçbir şey yapamıyor. Goldberg, Ospreay'i saçından tutup, başını kaldırıyor. Ekrana bakmaya zorluyor.

matt-riddle-1140x570.jpg

Matt Riddle: BROOOOOO fanlar söyledi, Ospreay ağlıyormuş.

Görüntüde Matt Riddle ve Humberto Garza var. İkisi de yere bakıyor. Yerde Aussie Open ekibi var. İkisinin de kanaması olduğunu görüyoruz. Humberto ve Riddle'daki sopalardan ise kan damlıyor. Mark Davis yerde sürünüyor, kalkmaya uğraşıyor ama Humberto tarafından bir tekme yiyor sırtına. O sırada sağlık ekipleri koşarak geliyor ve Davis ile Fletcher'İ sedyeye alıyorlar.

image0.jpg

Humberto Garza: Bu aptallara bunu çok önceden yapmam gerekirdi. Geç bile kaldım.

Matt Riddle: İşte içindeki orospu çocuğunu çıkarınca BROOOOO, yapamayacağın şey yok.

Ringe geri döndüğümüzde, Ospreay'in hüzünle başını yere eğdiğini görüyoruz.

goldberg.jpeg

Goldberg: Ne oldu Will? Atıp tutuyordun. Bu tüm gücünü kırmaya yetti mi? Hadi ama, böyle eğlenceli değil. Son bir emek yok mu? Son bir direniş? Son bir özgüvenli konuşma? Son bir şaka? Hadi Ospreay, bir şey yap, eğlendir beni.

Goldberg mikrofonu Ospreay'in ağzına doğru götüyor. Ospreay kafasını hafifçe kaldırıyor. Hafif bir şekilde gülüyor. Herkes şaşkın halde. Goldberg ise rakibini tamamen kırdığına inanarak, onun acınası tavırlarını izliyor.

Will Ospreay: Sen gerçekten de...

TAM BİR OROSPU ÇOCUĞUSUN!

Ospreay bir anda kafayı gömüyor Goldberg'e. Goldberg suratını tutarken, dirseğini bir güvenliğe geçiriyor. Sonra ellerini birleştirerek, diğer yanındaki güvenliğe de sağlam bir şekilde geçiriyor. Ospreay bir anda ayağa kalkıyor. Kendisine gelen güvenlikleri tek tek indirmeye başlıyor. En sonunda gücünü kullanarak, plastik kelepçeyi parçalamayı başarıyor. Güvenlikleri tek tek dışarı atıyor. Herkesi temizledikten sonra ringde sadece Ospreay, Goldberg ve Cornette üçlüsü kalıyor. Ospreay, Cornette'i yakasından tutup yakalıyor.

Will Ospreay: Senden çok sıkıldım. O aptal suratını görmek istemiyorum artık.

LOW BLOW!!!

9s.JPG

Vuran kişi Goldberg. Ospreay yeniden yere düşüyor. Cornette hızlıca ringin dışına çıkıp bir kendo stick, birkaç tane sandalye, bir tane de metal çöp kovası sokuyor ringe. Goldberg önce sandalyelerden birisini alıp, Ospreay'e defalarca kez vuruyor. Sonrasında çöp kutusunu alıp, Ospreay'in kafasına geçiriyor. Cornette ringe geri giriyor ve kendo sticki yerden alıyor. Çöp kutusuna sağlamca vuruyor. Sonrasında çöp kovasını Ospreay'İn kafasından çıkarıyorlar. Ospreay'in kafasından kanlar aktığını görüyoruz. Goldberg, çöp kovasını alıyor ve onunla Ospreay'e vuruyor. Çöp kovası yamulana kadar vuruyor. Ospreay yerde hareketsiz kalıyor. Goldberg, Cornette'e dönüp bir işaret yapıyor. Cornette cebinden bir şey çıkarıyor.

74.JPG

Bu kelepçe. Bu sefer metal bir kelepçe! Ospreay'i köşeye sürükleyip kelepçeliyorlar. Jim Cornette yerden mikrofonu alıyor sonrasında.

640px-Jim_Cornette_ROH.0.0.jpg

Jim Cornette: Çok yazık, gerçekten çok yazık. Benim yanımda olmanı istedim Will, benim adamım olmayı. Ama kendini Regal'in yalanlarına inandırmayı seçtin. Bu senin cenazen, bu ölümü sen seçtin. Burada yaşananları lütfen şahsi algılama. Ya da algıla, senden çekinecek halim yok ya.

Goldberg, Ospreay'in ayağını, sandalyelerden birisine sokuyor. Yavaşça bastırıyor. Ospreay acı içinde bağırırken Goldberg mikrofonu istiyor.

Goldberg: Sana yapacağım son darbe bu mu sandın Will. Görevliler, bırakın onu gelsin.

Bea-Priestley.jpg

Girişteki isim Bea Priestley. Yanında güvenlikler var. Priestley zorla ringe getirilirken, sonrasında Ospreay'in halini görünce ringe doğru koşuyor. Ospreay olumsuz anlamda başını sallıyor ama Priestley yine de ringe koşup Ospreay'in yanına geliyor. Goldberg ve Cornette geri çekiliyorlar. Priestley, Ospreay'i kontrol ediyor. Ospreay uzaklaşması için onu uyarıyor ama Priestley hala ringde. Ospreay bağırıyor.

fiendgoldbergspearjpg.jpg

SPEAR! GOLDBERG'DEN PRIESTLEY'E SPEAR!!!

e-9.jpg

Ospreay köşede kelepçeden kurtulmaya çalışıyor ama olmuyor. Goldberg, Priestley'İ saçından tutarak kaldırıyor. Elleri ile yüzüne dokunuyor Priestley'in. Ospreay resmen deliriyor bunu görünce. Goldberg iyice Priestley'in suratına yaklaşıyor.

skysports-goldberg-wwe-fastlane-wrestling_3904074.jpg

BİRDEN JACKHAMMER!!! PRIESTLEY'E JACKHAMMER VURUYOR GOLDBERG! Arena buz kesiyor resmen. Ospreay delirse de, kelepçeden kurtulamıyor. Priestley'e erişmeye çalışıyor ama başaramıyor. SONRASINDA CORNETTE, OSPREAY'IN KAFASINA SANDALYEYİ GEÇİRİYOR!

12.jpg

Ospreay ve Priestley yerde cansız yatarken, Goldberg önce yerdeki PGW Championship kemerini sonra World Heavyweight Championship kemerini alıp havaya kaldırıyor. Şov böylece sonlanıyor.

kg21ZlzF_o.png

MAYHEM #10
Prestige Grand Wrestling LLC
™ & © 2023
All Rights Reserved

Son düzenleme:
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: