RPG Karakter Merkezi

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Arkadaşlar duyurmak zorundayım, bir süre PGW rosterı için karakter alımını kapıyoruz. Bunun sebebi hem ekibin kış döneminde prime dönemini yaşayan oyunu yazarken biraz işini kolaylaştırmak, hem de halihazırda oyun, NOW gibi çok özenilen, üstüne düşülen ve tecrübeli bir ekibi olan ikinci bir şirketimize artık ev sahipliği yaptığı için daha rahat olmamız.

Eğer PGW'de şu anda karakteri olup farklı bir karakterle yola devam etmeyi düşünen oyuncularımız varsa bana özel mesajdan bildirmeleri durumunda kolaylık sağlarım. Fakat alınan yeni karakteri de bırakma durumunda ya da inaktif olma durumunda rostera bir daha alamam. Bugüne kadar karakter alıp bırakma konusunda sunduğumuz esneklik biraz omza yük olabileceğinden artık bu konuda katı olmak zorundayız. Oturmuş bir kadroyla, oturmuş karakterlerle yaza kadar devam etmeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla eğer oyuncu olarak "ben bununla yaza kadar oynayamam" diye ikilemdeyseniz bana bildirmeniz için tam zamanı. Bir düzen etrafında yaza kadar güzel bir oyun sürdürmek dileğiyle.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Karakterimi bırakıyorum. İhtimali az da olsa ileride başka bir karakterle dönebilirim. Emekleriniz için teşekkür ederim, iyi oyunlar. 🤚

Biz de teşekkür ederiz. Çok iyi performanstı. Alımlar açıldığında yine bekleriz dembok.

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
34
Beğeni sayısı
518
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
NOW için Aleister Black talep ediyorum..

Düzeltme: Kabul edildiği taktirde Elit Pro hakkımdan faydalanıp Buddy Matthews & Brody King ikilisini alarak House of Black'i kurmak istiyorum.

Son düzenleme:

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,090
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
NOW'daki karakterim Carmelo Hayes'i bırakıyorum. Elite üyeliğim bitmişti zaten, başka bir evrende tekrar deneriz belki. Her şey için teşekkürler.

CEO

𝑐ℎ𝑖𝑒𝑓 𝑒𝑥𝑒𝑐𝑢𝑡𝑖𝑣𝑒 𝑜𝑓𝑓𝑖𝑐𝑒𝑟
Konular
37
Beğeni sayısı
213
PG Nakit
0
NOW için Aleister Black talep ediyorum..

Düzeltme: Kabul edildiği taktirde Elit Pro hakkımdan faydalanıp Buddy Matthews & Brody King ikilisini alarak House of Black'i kurmak istiyorum.
Aramıza hoş geldin.
NOW'daki karakterim Carmelo Hayes'i bırakıyorum. Elite üyeliğim bitmişti zaten, başka bir evrende tekrar deneriz belki. Her şey için teşekkürler.
Gösterdiğin emek için ben teşekkür ederim kuzen. Johnny NOW'a kadar görüşürüz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: