RPG Karakter Merkezi

Gloom

Lider Mod
Konular
2,076
Beğeni sayısı
1,592
PG Nakit
385
1
Karakterim Shawn Michaels'ı bırakıyorum. Çok kısa bir zaman içinde yeni bir karakter alacağım izin olursa. GBB ile zamanları tutturamadık. O galiba takımla devam edecek ama beklemeden başka bir karakter almak istedim. Sebebi bu.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Karakterim Shawn Michaels'ı bırakıyorum. Çok kısa bir zaman içinde yeni bir karakter alacağım izin olursa. GBB ile zamanları tutturamadık. O galiba takımla devam edecek ama beklemeden başka bir karakter almak istedim. Sebebi bu.
Onaylandı.

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,548
PG Nakit
370
Takım almıştım ama Curt Hawkins & Zack Ryder ile değiştirebilir miyim?

Pretty Deadly çok oynamak isterdim ama çok ters zamana geldi hala daha bütlerle uğraşıyorum haftaya boşa çıkacağım. Normalde Gloom ile devam ederdim ama onu daha çok bekletmek istemedim ayrı böyle tek takım olarak oynamak içimden gelmedi şu an o yüzden değiştirmek istedim.

Bu arada bağımsız istiyorum Roman ile birlikte değil.

Son düzenleme:

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Takım almıştım ama Curt Hawkins & Zack Ryder ile değiştirebilir miyim?

Pretty Deadly çok oynamak isterdim ama çok ters zamana geldi hala daha bütlerle uğraşıyorum haftaya boşa çıkacağım. Normalde Gloom ile devam ederdim ama onu daha çok bekletmek istemedim ayrı böyle tek takım olarak oynamak içimden gelmedi şu an o yüzden değiştirmek istedim.

Bu arada bağımsız istiyorum Roman ile birlikte değil.
Onaylandı.

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
259
Beğeni sayısı
2,141
PG Nakit
0
Son şovdan sonra karizmasının pek toparlanmayacağını düşünerekten karakterimi bırakıyorum.

Son şovda Malakai Black'in yaşadığı şey şirketin çoğu rekorunu elinde barındırıp açıldığından beri Main Event potasında bulunan bir güreşçiye kaybedip maç sonunda Roman Reigns tarafından basılan maçta tıpkı Ospreay gibi zarar görmesiydi. Kendiniz de dediğiniz üzere, çalışmaktan ötürü pek takip edecek bir vaktiniz olmayacaktı ve feud süresince takip konusunda çok eksik kalınca buna göre yazıp çizdik. Başından beri çok sık karakter alıp bırakmanızdan ötürü de, ceza muhabbetine girmek istemiyorum ama eğer oyunu tekrar oynamayı düşünürseniz o an bir şeylere karar veririz çünkü artık tölerans göstermek, oyunculara rahat davranmak biraz da bizi zor durumda bırakmaya başladı. Düşünmüyorsanız zaten bu kısımda bir sorun yok. Her şey için için teşekkürler, onaylıyorum.

Akashi

the front man
Konular
632
Beğeni sayısı
1,803
PG Nakit
825
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
Son şovda Malakai Black'in yaşadığı şey şirketin çoğu rekorunu elinde barındırıp açıldığından beri Main Event potasında bulunan bir güreşçiye kaybedip maç sonunda Roman Reigns tarafından basılan maçta tıpkı Ospreay gibi zarar görmesiydi. Kendiniz de dediğiniz üzere, çalışmaktan ötürü pek takip edecek bir vaktiniz olmayacaktı ve feud süresince takip konusunda çok eksik kalınca buna göre yazıp çizdik. Başından beri çok sık karakter alıp bırakmanızdan ötürü de, ceza muhabbetine girmek istemiyorum ama eğer oyunu tekrar oynamayı düşünürseniz o an bir şeylere karar veririz çünkü artık tölerans göstermek, oyunculara rahat davranmak biraz da bizi zor durumda bırakmaya başladı. Düşünmüyorsanız zaten bu kısımda bir sorun yok. Her şey için için teşekkürler, onaylıyorum.
İki defa normalde ciddi hasar bırakan bir finisherdan biri no sell olmak üzere kalkıp kazanıyorsa ne kadar güçlü olursa olsun rakibi küçük gösterir. Üstüne üstlük karakterim maçtan sonra heel olmasına rağmen bunu yapan adamın elini sıkıyor ve çok büyük ihtimal yine kendi senaryosunda olmayacak bir adamdan daha dayak yiyor. Bundan sonra gideceği yol da belli değil. Ben vakit ayıramayacağım da demedim. Yoğun geçen bir turnuva vardı bitince kaldığım aktiflikten devam edecektim onu söylemiştim. Bu şovda bitti turnuva yorum da atıyordum kendi maçıma kadar arkadaşlarla toplanmamıza rağmen. Kaldı ki bir süredir inaktif olan adamın yine böyle booklanması da hoş değil bence.

Güreşçi kariyeri yapınca başıma aksaklıklar geldiğinden Tiffany’i bırakmadım istiyorsanız birinin yanına verebilirsiniz yazmak istemiyorsanız onu da salabilirsiniz size kalmış.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
her ne kadar istesem de aktif olamadıgım ıcın karakterımı bırakıyorum. zaten plan yoktur dıye dusunuyorum gelecegı etkıleyecek. dogru zamanda dogru sekılde donmek dılegıyle.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: