AEW Rampage Spoiler | Full Part

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Lucha Bros & The Hardys vs. Jeff Jarrett, Jay Lethal, The Butcher & The Blade

Maçta kenar bayağı karışıyor. Sabian ve Sonjay salça olmaya çalışıyor maça ama Abrahantes onlara mani oluyor. Maçın sonunda Fenix, Blade'e yaptığı Driving Falcon Arrow'un ardından tuşa gidip maçı takımına kazandırıyor.

Kazananlar: Lucha Bros & The Hardys

Girişte Hardyler ile Jarrett & Lethal tayfa kapışmaya devam ederken Santam Singh ikisine birden Clothesline'ı yerleştiriyor. Luchalar ise galibiyeti kutluyor derken girişte görünen isim The Righteous! Segment bu görüntüyle sona eriyor.

Arka alandayız. Renee, Britt Baker ile röportaj veriyor. Britt son birkaç aydır hiçbir şeyi nyolunda gitmediğinden bahsediyor ama bu durum değişmek üzereymiş. Collision'da bu geceki TBSC maçının kazananına meydan okuyor kemer için! Collision'da Britt vs. Jade/Kris izleyeceğiz kemer için.

Kısa bir QTV segmenti izliyoruz. Johnny TV tayfaya geri döneceğine dair güvence veriyor. Ekip ise QT Marshall'ın geri dönüp dönmeyeceğini merak ediyor. Sonra bu ekip gırgır şamataya verirken biz de ringe dönüyoruz.

Christopher Daniels & Matt Sydal vs. The Kingdom (Taven & Bennett)

Kingdom ikilisi Daniels'a takım finisherlarını uyguluyor ve Taven, Daniels'ı tuşlayarak maçı sonuçlandırıyor.

Kazananlar: The Kingdom

The Kingdom maç sonrası promo kesiyor. Bu ay Boyun Sağlığı Farkındalığı ayıymış sdfljalasfjdkfdlsajkfdsaljk. Bennett da alıyor sözü, Strong'a sesleniyor yerlerde yuvarlanarak olm napıyonuz siz ya kljfsdalkjfasdlkjafdsldfaskj.

Kameralar yine arka alanda. Renee, Mogul Embassy ekibiyle röportaj veriyor. Prince Nana, Young Bucks'ın işlerine burunlarını sokmasından rahatsız olmuş. Strickland sözü alıyor bu sefer, Gates of Agony ile Brian Cage, Grand Slam'de "Hung" Bucks & Hangman ile karşılaşacakmış.

Trios Maçı, Kemerler Ortada Değil
The Acclaimed & Billy Gunn vs. Outrunners & Peter Avalon

Şampiyonlar 2 dakikada squashlayarak kazanıyor.

Kazananlar: The Acclaimed & Billy Gunn

Maçtan sonra Dark Order ekibi ekrandan bağlanıyor!

Trios Şampiyonluğu şansını hak ettiklerini söylüyorlar. Bowens, Gunn ve Caster arasındaki taş kağıt makas oyununda kaybeden kişiyle yüzleşmeyi teklif ediyor Silver Collision'da.

Aussie Open vs. Damian Chambers & Lord Crewe

Bir squash daha, hatta bu daha sağlam squash. Sadece 30 saniye sürüyor maç

Kazananlar: Aussie Open

TBS Şampiyonluğu
Kris Statlander (ş) vs. Jade Cargill

10 dakika süren maçta Statlander, Friday Night Fever'ın ardından tuşa gidip maçı sonuçlandırıyor ve bu kemer korumasından da başarıyla ayrılıyor.

Kazanan ve hala TBS Şampiyonu: Kris Statlander

Maçtan sonra Cargill kalkıyor ve gözleri dolmuş bir şekilde Statlander'in elini kaldırıyor! Bu, Cargill'in AEW'daki son maçıydı bildiğiniz üzere. Kameralar Statlander'ın muzaffer anlarıyla kapanıyor ve şov sona eriyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Buradan okudum şovu da ne kötüymüş ya kaza maza kalsak küfür manyağı ederiz şirketi. All In ve sonrası bayağı tırt geliyor bana AEW.
All In'den önce de pek iyi durumda sayılmazdı zaten, All In'den sonra iyiden iyiye düşüşe geçtiler gerçekten. Umarım sonbahar geçiş dönemidir, Grand Slam Dynamite'dan sonra biraz toparlayabilir belki şirket.

Akashi

spin god
Konular
501
Beğeni sayısı
1,602
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
All In'den önce de pek iyi durumda sayılmazdı zaten, All In'den sonra iyiden iyiye düşüşe geçtiler gerçekten. Umarım sonbahar geçiş dönemidir, Grand Slam Dynamite'dan sonra biraz toparlayabilir belki şirket.
Öncesine pek bakmadığımdan yalan yorum yapmayayım dedim. House of Black segmentlerini falan izliyordum onları da iyice göstermemeye başladılar. RVD'nin debut + maçı dışında bir tane beni çeken olay yok son zamanlarda. Takeshita'nın Omega'ya kurduğu üstünlük sevindirmişti o kadar.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Öncesine pek bakmadığımdan yalan yorum yapmayayım dedim. House of Black segmentlerini falan izliyordum onları da iyice göstermemeye başladılar. RVD'nin debut + maçı dışında bir tane beni çeken olay yok son zamanlarda. Takeshita'nın Omega'ya kurduğu üstünlük sevindirmişti o kadar.
House of Black'in kemerleri kaybetmesi büyük saçmalıktı bu arada, şirketteki gerçekten orijinal tek triosa ve Collision'ın özellikle şu aşamada Danielson ve Starks'tan sonraki en önemli isimlerini Billy Gunn'ın emeklilik turu fantezisine harcatmalarını asla anlamıyorum.

Akashi

spin god
Konular
501
Beğeni sayısı
1,602
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
House of Black'in kemerleri kaybetmesi büyük saçmalıktı bu arada, şirketteki gerçekten orijinal tek triosa ve Collision'ın özellikle şu aşamada Danielson ve Starks'tan sonraki en önemli isimlerini Billy Gunn'ın emeklilik turu fantezisine harcatmalarını asla anlamıyorum.
Bu süreçte ne adam akıllı feuda girdiler ne de düzgün bir kemer savunmaları var aldıktan sonraki şov hariç. Black'in Hunter'da baştayken WWE'ye dönmesini istiyorum ben ya. Beğeniyordu kendisini de bayağı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,739
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu süreçte ne adam akıllı feuda girdiler ne de düzgün bir kemer savunmaları var aldıktan sonraki şov hariç. Black'in Hunter'da baştayken WWE'ye dönmesini istiyorum ben ya. Beğeniyordu kendisini de bayağı.
Black'in Hunter Guy işlerinden dolayı ben de dönmesine sıcak bakmıyor değilim, ama en baba Hunter Guylardan olan Karrion Kross'un bugünkü hali ortada. O yüzden insan bir çekinmiyor değil.

Akashi

spin god
Konular
501
Beğeni sayısı
1,602
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Black'in Hunter Guy işlerinden dolayı ben de dönmesine sıcak bakmıyor değilim, ama en baba Hunter Guylardan olan Karrion Kross'un bugünkü hali ortada. O yüzden insan bir çekinmiyor değil.
Kayfabe olayını millet şeyine toplarına sürdüğü için bu tarz karakterler pek ciddiye alınmıyor eskisi kadar onun da etkisi var bence. Ne diyelim ki gimmicksizlikten düzgün senaryosuzluktan toprağa vereceğiz bir gün güreşi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: