Houston Rockets'ın 2 Yeni Oyuncusu

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1

resim_2023-07-06_110619329.pngresim_2023-07-06_110831551.png

Free agents dönemine hızlı bir giriş yapan Houston Rockets, kadrosuna önce Fred VanVleet'i, sonrasında ise Dillon Brooks'u kadrosuna kattı. Yeni transferlerden VanVleet yıllık $42.8 Milyon'luk maaşı ile maaş sıralamasında Houston'ın en yüksek, NBA'de ise 15. sırada bulunuyor, Houston'ın 2. oyuncusu ise yine yeni transfer olan $20 Milyon'luk Dillon Brooks olurken geçen sene kadroda bulunan ve şu an maaşı en yüksek olan oyuncu ise $15.8 Milyon'luk maaşı ile Kenyon Martin Jr.​

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Cap Space doldurma adina guncel piyasada kotu secimler degil bence. Vanvleet'in ucuncu senesinin takim opsiyonlu olmasi Houston'in yararina. Ayrica hem o hem Brooks perimetre savunmasinda ust duzey oyuncular. Ozellikle Brooks. Rockets'in varligi yoklugu bir dis savunmasina ilac gibi geleceklerdir.

Asil mesele hucumda takim nasil kurgulanacak. Iki veteran da tabiri caizse NBA cevrelerinde "chucker" diye bilinen oyuncular. Ime Udoka'nin altinda takimin potansiyellli genclerine topu ne kadar biracaklar su an bilmek zor. Sezon baslayinca gorecegiz.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
618
Beğeni sayısı
772
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
takimin potansiyellli genclerine topu ne kadar biracaklar su an bilmek zor.
Hocam takımdaki net topu kullanacak biri yokmuş gibi gözüküyor, takımda en azından bu sene bazında bence net bir oyun kurucu yok. O yüzden karışık kullanacaklarını düşünüyorum, biraz garip bir sistem olacak gibi ama Udoka'nın aklında bir şeyler vardır, göreceğiz.

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Hocam takımdaki net topu kullanacak biri yokmuş gibi gözüküyor, takımda en azından bu sene bazında bence net bir oyun kurucu yok. O yüzden karışık kullanacaklarını düşünüyorum, biraz garip bir sistem olacak gibi ama Udoka'nın aklında bir şeyler vardır, göreceğiz.
Topu Vanvleet getirir de ondan sonrasi mechul gercekten. Buyuk ihtimalle coaching staff'in istegi en cok sutu Green'in atmasi olacak. Alperen'e de hem Vanvleet ile hem Green ile bayagi ikili oyun oynatirlar. Udoka Alpi'nin oyun kurucu ozelliklerini oyun planina ne kadar dahil eder onu bilemiyorum, bu konuya dair bir iki olumlu demeci var gerci ama belli olmaz.

1 ve 2'inci opsiyonlar Green ve Vanvleet, orasi belli de, ucuncu her mac degisecek muhtemelen.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: