RPG Diken mi Gül mü?

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
🎶 Ateş mi Kül mü? Deniz mi Çöl mü?
Yanan bir bensem, sensin meramım... 🎶

MAYHEM #9,5

kg21ZlzF_o.png

Kameralarımız arka alanda depo arkası gibi bir yerde açılıyor. Uzaktan birkaç orta doğuya ait notalar duyuyoruz. Bir adam görüyoruz alt kadrajdan, sadece gri keten pantolonu, kolundaki saati ve elindeki sigarası göze çarpıyor. Sigaradan son içli bir fırt alıp yere atıyor ve ayağıyla söndürüyor. O sırada kadraj üste çıkıyor ve bu kişinin Nigel McGuinness olduğunu görüyoruz!

mqdefault.jpg

Hem ateş hem de kül... Hem deniz hem de çöl... Hem diken hem de gül! MAYHEM bir diken, elini kazara da olsa değdirdiğinde canını yakacak bir diken. MAYHEM hem deniz hem de çöl, içine düştüğünde seni havasıyla boğacak bir çöl, içine girdiğinde büyük balıklara yem olacağın bir deniz. MAYHEM hem ateş, hem de kül. Dokunursan yanacağın bir ateş, yandığın halde dokunmaya devam edersen de dönüşeceğin şey, yani kül... Bunu hala bilmeyen garip gureba takımının cahilliğini fazla hafife almışız gibi görünüyor çünkü boş lakırdıların hız kesmeden devam ettiğini görebiliyorum. Büyük geceye girmeden bu gece size küçük bir fragman izlettim. Bizim çocuklardan biri olan Cena'ya hem ihanet edip hem de onu ringin ortasında ezmek için gelen 15 şanssız adama Nigel McGuinness'ın hala yaşadığını, bazı kuş beyinlilerin söylediği gibi sadece yorumcu masasında oturan "o" adam olmadığımı gösterdim. MAYHEM'den kimse alamaz oğlum, MAYHEM'in olanı MAYHEM'den kimse alamaz. Değil 15 ucube, bütün ağa babalarınız da gelse yapacağım şey yine aynı olurdu. Yine de o masayı dağıtırdım. Bizim şovumuza gelip kimse bizim olanı bizden alamaz, alamayacak da...

Geçenlerde de söyledim. Ben işini tutkuyla, aşkla yapan bir adamım. Ben hem aslanlar gibi güreşirim, hem de güreş mayolarımın üzerine takımımı çeker, yorumcu koltuğumda arkama yaslanır şovumu yorumlarım. Bununla problemi olan, benim yaptığım işi kıskanan, bu yaşımda sergilediğim performansı kabullenemeyen lavuklar ise... Ağlayıp günlüklerine yazabilir. Burası MAYHEM ve biz buradayız oğlum, buradan alıp götüreceğiniz tek şey size vereceğimiz güreş ve iş ahlakı dersi olur. K*çınıza tekme yiyeceğiniz güne biraz daha var ama siz daha şimdiden çok sabırsız ve istekli görünüyorsunuz. Kim bilir belki de dileklerinizi daha çabuk gerçekleştiririz. Bizi kızdırmayın, bu işi sıradan bir haftalık şovda sonlandırıp sizi rencide etmeyelim. *saatini işaret parmağıyla işaret ediyor* Zaman hızla akıyor, aleyhinize...

kg21ZlzF_o.png

🎶 Hadi içe içe gel
İnadına yine gel
Bir gülsen ölüme ben vercem selamı 🎶

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Click here to login using your socials account