Promo Çeviri | "Büyük Olanı Asla Kazanamazsın."

Centria

nobody
Konular
101
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
209

Tarih: 23 Şubat 2022
Şirket: All Elite Wrestling
Şov: AEW Dynamiye #125

Chris Jericho ve Eddie Kingston, bazı güvenlik görevlileriyle birlikte ringdeler. Kingston, hayranlar Jericho'nun giriş müziği "Judas"ı söylemeyi bitirdikten sonra konuşmaya başlıyor.

Eddie Kingston: Tamam, şimdi bitti mi? O şarkıyla egona masaj yapmayı bitirdik mi? Bitirdik mi? Güzel, 'Dönüşüyorum, dönüşüyorum'... Pekala, yeter, şaka yapıyorum! (Kameramana dönerek) İlk olarak, senden hoşlanmıyorum, neden buradasın? (Güvenlik görevlilerini göstererek) Bu nedir? Bu nedir?

Chris Jericho: Biraz sakin ol, Eddie...

Eddie Kingston: OLAMIYORUM!

Chris Jericho: Dinle, güvenliğin burada olmasını ayarladım çünkü birbirimizle erkekler gibi konuşmamızı istiyorum, tamam mı? Sıradan sokak serserileri gibi birbirimizle kavga etmemizi istemiyorum, kendini öyle sandığını biliyorum, bu gece öyle olmayı denersen icabına bakacaklar...''

Eddie Kingston: Bana sokak serserisi mi diyorsun?

Chris Jericho: Evet.

Eddie Kingston: Bunun ne anlama geldiğini bile bilmiyorsun, hayır, seni nakavt edeceğim... (gülüyor) Dostum! dostum! Bana bir saniye verin, çünkü tüm dürüstlüğümle söylüyorum, bunu neden yaptığımız hakkında hiçbir fikrim yok! Ben bir sports entertainer değilim Chris! Seninle dövüşmeyi tercih ederim. Ne var biliyor musun, benimle kavga etmeyeceğine göre, hey Tony Khan! Hey! Bana bir iyilik yap, bana, uhh, Statlander ve Willow Nightingale ya da başka bir şey... bana iki kadın güreşçi getirin lütfen! Burada bir şeyler yapalım, burası bir güreş şirketi, spor eğlence şirketi değil. Adamım, aşağıya in!

(NOT: Bu şov, WWE'nin ana üssü olan Stamford, Connecticut'a yaklaşık 23 mil uzaklıktaki Bridgeport, Connecticut'ta gerçekleşti)

Chris Jericho:
Pekala, dediğin gibi, Stamford'un hemen aşağısındayız, bu yüzden belki sana biraz spor eğlencesi verebilirim... (Hayranlar yuhalıyor.) Ancak bu spor eğlencesinin gerçekten eğlenceli olacağını garanti edebilirim! (Hayranlar tezahürat yapıyor) Çünkü sana bir hikaye anlatacağım, Eddie. Eddie Kingston hakkında bir hikaye. AEW'ya geleceğini ilk duyduğumda Eddie, soyunda odasındaki herkes çok heyecanlıydı. Eddie Kingston geliyor! Eddie Kingston geliyor... Ve kendi kendime düşünüyordum, Eddie Kingston da kim? (Hayranlar yuhalıyor.) Dürüst oluyorum! Yani, indie sahnesinde neler olup bittiğine dikkat ediyorum, seni daha önce hiç duymamıştım. Aslına bakarsan, Eddie Edwards hakkında konuştuklarını düşündüm ve sonra seni gördüm ve seni neden daha önce hiç duymadığımı fark ettim ve bunun nedeni jobber gibi görünmen! Ama bekle, ama bekle... ama sonra onla olan maçını gördüm, adı neydi? (Yakın zamanda AEW'dan ayrılan Cody Rhodes'a refarans) Ve promonu duydum, ve sonra seni daha önce duymamış olduğumu fark ettim ama bu adam iyi. Bu adam çok iyi, bu adamda özel bir şey var ve bu adam zirveye çıkmak için gerekenlere sahip, ve sadece birkaç gün sonra, AEW'da kocaman bir babyface olmanın uzun sürmeyeceğini bile söyledim, çünkü insanlar seni seviyordu ve haklıydım!

Eddie Kingston: Babyface nedir? (Jericho sırıtıyor.)

Chris Jericho:
Ve çok iyi hissettiren bir hikayeydi, Eddie, 20 yıl boyunca indie'lerde kıçını yırttıktan ve fiziksel ve zihinsel sorunların üstesinden geldikten sonra, sonunda, bunca yıldan sonra AEW ile bir sözleşme imzaladın ve büyük yerlere ulaştın... 38 yaşında! Ve herkes senin için çok mutluydu, Eddie bunu hak ediyor, Eddie için heyecanlıyız. Ben hariç herkes, senin acıklı hikayen umurumda değil, senin hakkında iki şey umurumda değil. Ve sana nedenini söyleyeyim, Chris Jericho'yu kıskandığını fark ettim! 38 yaşına gelene kadar büyük yerlere ulaşamadın. Ama biliyorsun ki 22 yaşımdayken büyük yerlere ulaştım. Dünya çapında adam! 38 yaşıma geldiğimde, zaten izle ve öde şovlarında ana olaydaydım. Dünyayı gezdim, arenalarda ana olayda bulundum, birden çok kez dünya şampiyonu oldum ve milyonlarca dolar kazandım. Beni kıskanıyorsun Edward!

Eddie Kingston: (araya girmeye çalışır ama Jericho'nun bitmediğini görür) Oh devam mı ediyorsun ?

Chris Jericho: Bekle. Kıskançlığının sebebi derinlerde bir yerde, Chris Jericho'nun başardığını asla başarabileceğine inanmıyorsun ve derinlerde, benim seviyemde olabileceğine asla inanmıyorsun, doğru muyum?

Eddie Kingston: Öncelikle Christopher, ne istiyorsun ? Tüm bu ana olaydan ve tüm bu şeylerden bahsettin, kurabiye mi istiyorsun ? Bunun için kurabiye mi istiyorsun ? Çünkü tahmin et kimin umurunda değil ? Tüm bu yerlerde ana olayda olmanın ve tüm bunları yapmanın tek nedeni, dürüst olmak gerekirse, orada olmamamdı. Gördün mü, ben farklı bir kediyim, köpek. Senin gibi değilim. Senin gibi insanları kandırmıyorum. Ben yalan söyleyen diğer carniler gibi değilim, ve diğer adamların bacaklarını altlarından kesmek için organizatörlerle konuşan adamlardan değilim, hayır, bunu yapmamı istiyorsa organizatöre s*ktiri çekerim. Çünkü her şeyi kendi bildiğim gibi yapacağım ve ölene kadar kendim olacağım. Anladın mı ? Ve aynada kendime bakmalıyım. Ve şimdi, sen burada bunu yapıyorsun ve bunun hakkında konuşuyorsun... Chris, seninle konuşmak istemiyorum. Çünkü tek yaptığın benim kanımı emmek ve benim kanım senin için çok zor, köpek! Kalbim Kool-Aid pompalamıyor, köpek! Bunu oradaki genç adamlara yapabilir ve onlara şöyle diyebilirsin, ''Hey evlat, parlak bir geleceğin var, benimle takım ol... ''(dalga geçercesine tükürür) İşleri kendi başıma yapmayı tercih ederim! Ve biliyor musun, Chris, biliyor musun adamım... Kavga etmek istiyorum! Buna ne dersin, sen ve ben, pay-per-view'de, buna ne dersin, Chris?

Chris Jericho: Bu soruya cevap vereceğim, ama önce kendim bir soru sormak istiyorum, Eddie. Achievemephobia'yı hiç duydun mu ? Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun ?

Eddie Kingston: Hayır bilmiyorum, GED'im* yok, almalıyım

Chris Jericho: Pekala... başarı korkusu demektir. Ve işte bu da sensin. Zirveye çıkmaktan korkuyorsun, dağa çıkmaya korkuyorsun, yaşadığım dağa seviyesine, çünkü eğer yaparsan, anında diğer taraftan düşersin, ve bunu biliyorsun. Kendini düşündüğün için, kaderini bir başarısızlık olarak görüyorsun, neden biliyor musun ? İnternette senin hakkında eski hikayeler okudum, ailenin geçmişi olduğunu biliyorum, bunu dünyaya söyledin, ilk kahramanın amcandı ve o bir başarısızlıktı. Kendi babana inandın ve o bir başarısızlıktı. Ve derinlerde, sen de başarısız olduğunu düşünüyorsun. Senin gibilerin gelip gittiğini gördüm, Eddie, ve dana sorununun tam olarak ne olduğunu söyleyebilirim, büyük olanı kazanamazsın. Büyük olanı kazanamazsın ve Revolution için bana meydan okuduğunda, sana bir şey söyleyeyim kardeşim, bu şirkette büyük olan benim. Beni Moxley değilim, Danielson değilim, Punk değilim, Ağır sıklet şampiyonu Hangman Page değilim, Chris Jericho bu şirketteki en büyük isim! Influencer, Demo God, Le Champion ve bana Revolution'da meydan okumak istiyorsan, dostum, aldın! Jericho, Kingston, 6 Mayıs izle ve öde etkinliğinde (kendini düzeltir) ...6 Mart'ta izle ve öde etkinliğinde, aldınız! (Hayranlar tezahürat yapıyor) Ama dediğim gibi, Eddie, tamam iyi ama büyük olanı kazanamazsın ve kazanamayacaksın, ama sana bunu hemen şimdi söyleyeceğim, eğer beni yenmeyi başarırsan, tanrıya yemin ederim ki gözlerinin içine bakacağım, elini sıkacağım ve sana sonsuz saygım olduğunu söyleyeceğim, çünkü bu, seni engelleyen tek şeyi aşmana yardım ettiğim anlamına gelecek, o da başarı korkusu, anladın mı ?

Eddie Kingston: Sana bir uyarı vereyim, tamam mı ? Maçı aldık, harika, ama bana Mimosa Maçını yapan Chris Jericho'yu verme, Bana MJF tarafından kafesten atılan Chris Jericho'yu verme. Bana bu şirketteki ilk Dünya Şampiyonu olan Chris Jericho'yu ver. Tennessee'de kovaları kana bulayan Chris Jericho'yu bana ver. WAR'da (eskiden Japonyada olan bir güreş şirketi) kahramanlarımdan biri olan Tenryu'dan saygı gören ve orada güreşen Chris Jericho'yu alayım. Bana WCW'yi alt üst eden Chris Jericho'yu ver. Bana, uh, akın arkadaşın Levesque'nin (Triple H'in gerçek adı) nefret ettiği Chris Jericho'yu ver. Bunu bana ver, çünkü yapmazsan seni canlı canlı yerim!

Chris Jericho: Sana o Chris Jericho'yu ve çok daha fazlasını vereceğim, Eddie Kingston ve tekrar söyleyeceğim. Şu an gözlerinde görebiliyorum, beni yenebileceğine inanmıyorsun, büyük olanı kazanabileceğine inanmıyorsun ve derinlerde kendin hakkındaki görüşün, benim seninle ilgili olan görüşümle aynı. Sen bir kaybedenden başka bir şey değilsin ve her zaman öyle kalacaksın. Büyük olanı asla kazanamazsın, müziğimi çal!

Çeviri Sözlüğü

GED: ABD ve Kanada okullarında uygulanan bir testtir. Bu testi geçen kişilerin, bu ülkelerin lise eğitiminde kazandırılan becerilere sahip olduğu onaylanır.

Son düzenleme:
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: