Cathy Kelley'nin Şirkete Dönmesini Hunter ve Steph Sağlamış

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,490
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
WWE spikeri Cathy Kelley, "Out of Character" podcast'inde, 2020'de şirketten ayrıldıktan sonra neden WWE'ye dönmeye karar verdiğini açıkladı. Dedi ki,

"Dediğim gibi, ayrıldığımda kapı hiçbir zaman tamamen kapanmamıştı, o zamanlar Raw ya da SmackDown'ın bir parçası olmak istiyordum. Hem Steph hem de Hunter arasında her zaman açık bir kapım vardı ve her zaman iletişim halindeydim. Sanırım her şey Hunter'a mutlu yıllar mesajı atmamla başladı. O sırada annemle Alaska'daydım ve yıllar önce orada nasıl balık tuttuğunu, orayı nasıl sevgiyle hatırladığını anlatmaya başladı, ancak bu benden Steph ile bir konuşma yapmamı istemesine dönüştü, ki ben ayrılırken de benden istediği bir şeydi. O sırada kararımı vermiştim ve geri dönmemi onlara borçluyum. Onların inanılmaz liderler olduğunu düşünüyorum."

"NXT'de Hunter'la çalışmayı çok seviyordum. Evet, doğru zaman ve doğru fırsat gibi geldi. Steph ne yapmak istediğimi dinleme konusunda gerçekten ilgiliydi, commentator olmayı öğrenmek isteyip istemediğimi, yazar rolü isteyip istemediğimi sordu ve bu fırsat tam da bu konuşmaları yaptığımız sırada ortaya çıktı."

Kelley geçen yıl şirkete dönüş yaptı ve şu anda WWE SmackDown brand'inde yer alıyor.

Kaynak

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: