Promo Çeviri | "13 Ağustos 2005, Profesyonel Güreşi Bıraktım. 20 Ağustos 2021, Geri Döndüm."

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Context: CM Punk yedi yılı aşkın bir aradan sonra memleketi Chicago'da All Elite Wrestling için güreşe geri döner. Promo, 15.000 güreş hayranıyla dolu efsanevi derecede yüksek sesli United Center'dan gelen "CM Punk" tezahüratlarının aralarına serpiştirilmiştir.

Bir çocuğu Pittsburgh'daki Britt Baker gibi hissettirmeyi gerçekten biliyorsunuz.

Bu işi hallediyorum. Bu işi yapıyoruz. Biz. Bu çok önemli bir ayrım, buna geri döneceğiz. Ama ne söyleyeceğimi planlamadım, çünkü ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Çünkü nasıl hissedeceğimi bilmiyordum. Ama bunu hissetmem gerektiğini biliyordum. Ve seni hissediyorum, Chicago! Ve seni duyuyorum, Chicago! "CM Punk!" Yedi yıldır duyduğum şey buydu. Sizi duydum. Sizi duydum. Ve anlatacak çok şeyimiz var. Hem iyi hem de kötü haberler var. Kötü haber, hepsine burada, şu anda değinemeyecek olmamız. Ama iyi haber şu ki, zamanım var-Çarşamba, Cuma, yılda dört Pazar ya da Cumartesi. Zamanım var ve hiçbir yere gitmiyorum.

Bekleyin, bir saniye. Muhtemelen, benim için, şu anda söyleyeceğim en önemli şey - ve bu arenadaki herkes için, bu bilet alan herkes için, bu arka alandaki herkes için - yolculuğum boyunca, kişisel seçimlerimden veya hayatımla ilgili kararlarımdan herhangi biri sizi hayal kırıklığına uğrattıysa veya üzdüyse, sadece şunu söylememe izin verin, sadece şunu söylememe izin verin, sizi anlıyorum. Eğer hepiniz beni en başta hasta eden yerde kalarak fiziksel, zihinsel, ruhsal ya da duygusal olarak asla sağlıklı olamayacağımı anlamaya çalıştıysanız.

Size bir hikaye anlatabilir miyim? Burası çok sıcak, bir saniye bekleyin. Punk kapüşonlu ceketini çıkarır ve yeni tişörtünü gösterir.

Size bir hikaye anlatabilir miyim? Punk, on yıl önceki meşhur 'Pipe Bomb' promosuyla sembolik olarak aynı pozisyonda, yüksek sesli tezahüratlar eşliğinde ringin ortasında bağdaş kurarak oturur.

Önceleri ayrılmak zorunda olduğumu hissediyordum. İstemiyordum ama kalamayacağımı da biliyordum ve o zaman Ring Of Honor adlı bir yerde çalışıyordum. 13 Ağustos 2005 Ring Of Honor'daki son maçımdı ve ünlü bir şekilde gözyaşları içinde çıktım. Bugün burada yürürken neden ağladığımı artık biliyorum. Pek çok sebebi vardı ama en önemlisi şuydu: İnsanların gelip çalışabilecekleri, para kazanabilecekleri, zanaatlarını öğrenebilecekleri ve profesyonel güreşi sevebilecekleri bir yer yapmıştım. Ağlıyordum çünkü sevdiğim bir yerden ayrıldığımı biliyordum ve burası bir yuvaydı. Ve gideceğim yerin benim gibi biri için kolay olmayacağını biliyordum, çünkü ben de sizden biriyim. Bu yüzden olaya şöyle bakıyorum: 13 Ağustos 2005'te profesyonel güreşi bıraktım. 20 Ağustos 2021'de geri döndüm.

Ve sizin için geri döndüm. Yalan söylemeyeceğim, kendim için de döndüm. Ama geri döndüm çünkü keşke on yıl önce etrafımda olsaydı dediğim bir sürü genç yetenek var, bu yüzden arkama yaslanıyorum ve diyorum ki, onlar şimdi oradalar, peki sen neden değilsin? İşte buradayım.

Geri döndüm çünkü benimle aynı tutkuya sahip olan genç yeteneklerle çalışmak istiyorum. Geri döndüm çünkü o soyunma odasında kapanması gereken birkaç hesap var. Genç çocuklar için döndüm. Darby Allin.

Darby Allin ve Sting çatı katından promoyu izlerken gösterilir.

Seni gördüm. Çok iyiydin. Seni yükseklerden atlarken gördüm. Ceset torbasına sarılıp en üst ipten atıldığını gördüm. Merdivenlerden aşağı tekmelendiğini ve her zaman geri döndüğünü gördüm. Tıpkı Chicago'daki her insan gibi, sen de güçlüsün. Ama ben yardım etmek için buradayım. Ve listedeki ilk kişi sensin, sana yardım edeceğim çünkü sen bir gözüpeksin ve tehlikeyi seviyorsun. Darby Allin, CM Punk'la güreşmekten daha tehlikeli bir şey yapamazsın. CM Punk'la Chicago'da güreşmek dışında.

Seni göreceğim. Sting'i göreceğim ve hepinizi göreceğim, 5 Eylül'de All Out'ta, Pay Per View'da canlı yayında. Geri döndüm.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,372
Beğeni sayısı
3,669
PG Nakit
3,015
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu promoyu canlı dinlemiştim ve tüylerim diken diken olmuştu. Ama WWE’ye imza attığı günü profesyonel güreşi bıraktığı gün olarak addetse dahi aynı promoda referans aldığı meşhur bağdaş kurma hareketini bugün bu hale getirmiş olan yer de WWE’dir. O yüzden bu tarz bir söylemde bulunmasını fazla iddialı görmüştüm ama kayfabe içerisinde olur böyle şeyler. Eline sağlık Hektör.

Doktor Hektör

The Irish Ace
Konular
124
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
475
Bu promoyu canlı dinlemiştim ve tüylerim diken diken olmuştu. Ama WWE’ye imza attığı günü profesyonel güreşi bıraktığı gün olarak addedip aynı promoda referans aldığı meşhur bağdaş kurma hareketini bugün bu hale getirmiş olan yer de WWE’dir. O yüzden bu tarz bir söylemde bulunmasını fazla iddialı görmüştüm ama kayfabe içerisinde olur böyle şeyler. Eline sağlık Hektör.
Sağol abi. Şuan üzerinde baya detaylı bir Makale Çevirisinde çalışıyorum, umarım onu da beğenirsin.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: