RPG Aynı Sofradan Ekmek Yedik, Karnı Doyan Düşman Oldu

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
204
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch

SEI_159276429-c16f.jpg

FUCKIN' IN THE BUSHES! Nigel McGuinness üzerinde janti bir takımla girişte gözüküyor. Seyircilerin karışık tepkilerini ketum bir ifade ile izliyor. Ağır adımlarla ringe geliyor.

2.jpg

Geçtiğimiz şov savaş çanlarının çalma hızı ve iki brand arasındaki tansiyon iyice yükseldi ve bu durum beni günden güne heyecanlandırıyor. Bu keşmekeş ortamı bana ben Ring of Honor'dayken CZW ile girdiğimiz mücadeleyi hatırlatıyor. Tabii bu daha "ciddiyetsiz" olanı. PAYBACK gibi sağlam zemine oturtulmamış, şampiyonlarının squah yiyerek şampiyonluklarını yitirdiği bir ucuz marka gerçekten MAYHEM gibi ağır bir topun rakibi olabilir mi? Bu bana daha ilk günden mantıksız geliyor. Özel günlerde, şükran gününde torunları tarafından ziyaret edildiğinde yüzü gülen Goldberg mü sizin markanızın en büyük adamı? Ya da amcasından devraldığı mirası ayaklar altına almış "tarihin en kötü şampiyonu" olan adam mı? Bakın oğlum, bizim dergahımızda kendine şampiyon diyen adamlar o unvanın hakkını bir şekilde vermiş, kendini de camiaya kanıtlamıştır. Aylardır kanlı bıçaklı olduğum William da buna dahil. Ben bu savaşta kanlı baltalarımı nehre daldırdım ve ne o çocuğu ne de bu markayı temsil eden en küçük yapı taşını size ezdiririm. Daha düne kadar ne PAYBACK, ne MAYHEM vardı, BİZ vardık. Araya birkaç süslü isim girince bazılarının g*tü göğüs kafesine yaklaştı. Aynı sofradan ekmek yedik, karnı doyan düşman oldu!

Üstümdeki takımı çıkartıp güreş mayolarımı tekrar kuşandığım günden beri bu şirketin ana unvanını kovalıyordum, burası en iyisiyse en iyi şampiyona sahip olmalı düşüncesi vardı aklımda. Şimdi bütün bunları bir kenara bıraktım, askıya aldım. MAYHEM'in onuru bütün unvanların, şampiyonlukların üzerindedir. William ile olan savaşım ateşkeş halindeyse bu MAYHEM'in büyüklüğündendir. Bu MAYHEM'de kendine yer bulan her güreşçinin vefalı oluşundandır.

Beni yıllar sonra güreşe döndüren bu markaya bir borcum var. Beni bu ringde gençlik dönemimde izlemeye fırsat bulamamış, her hafta MAYHEM'de bu fırsatı kovalamak için biletini kapıp yerini alan bu çocuklara bir borcum var! Ben PAYBACK ya da adına her ne dersen onunla dönmedim ki onunla gideyim... Survivor Series yaklaşıyor, Nigel McGuinness'ın biriken öfkesinin dışa vurumu da öyle. Sadece bekliyorum PAYBACK, sadece bekliyorum, hesap gününü bekliyorum. Sizin asla gelmesini istemeyeceğiniz o kanlı günü bekliyorum.

Nigel mikrofonu yere atıyor ve ringe geldiğinde suratına takındığı o ketum ifade ile oradan ayrılıyor.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: